Yulaf gevrekleri günaydın börekleri 2019

Yulaf gevrekleri günaydın börekleri 2019
18.10.2019

Yulaf gevrekleri günaydın börekleri 59

Yulaf gevrekleri "günaydın" börekleri

Çocukluk. Günaydın sabah. Yavaş yavaş uyanıp gözlerinizi açmadan mutfaktan gelen karakteristik sesleri duyarsınız. Daha derin nefes alıyorsunuz - ev kreplerinin gözde kokusundan burnunuzda gıdıklıyor. Annemin "lezzetli" olduğunu düşünüyorum, sen yataktan dışarı pop. İşte - günaydın!

yulaf ezmesi

Çocukluk çoktan sona ermişti. Hafta sonu, uyanır ve hatırlarsınız, ünlü fıkra gibi, "Anne benimdir". En iyi ihtimalle kokan mutfağa uçacaksınız. En kötü ihtimalle - koca tekrar masaya tam bir kül tablası bıraktı ve havada kuşkulu bir ruh durdu. Kutuyu her zamanki zaten kuru olan kahvaltıyla alırsınız (Avrupa bu tatsız fakat uygun yiyecekler üzerine ekti). Başka ne var Kase? Süt? Istemiyorum! Lezzetli, çirkin, geleneksel istiyorum. "Iyi sabahlar" istiyorum!

Oladuşki, çocukluğumda olduğu gibi aslaçoğaltmayı başardı. Lush, konsantre süt ile lezzetli, delicesine lezzetli - hoş bir anı kalmasına izin verin. Buna ek olarak, ne yazık ki tatlı, kendinizi sınırlamanız gerekir. Yerli halka girmek ve aynı zamanda irade mucizelerini göstermek için ne bir dayanıklılık ne de arzu vardır. Buna ek olarak, çocukların faydalı bir şeyle beslenmesi gerektiğini anlıyorum (yine de "Ben bir anne" olduğumu hatırlıyorum). Kahvaltıda Herculean püresi lehinden daha kullanışlı, hiç kimse bir şey düşünmemiş, ancak çocuklara açıklamaya çalışıyor.

Olgunlaşmış bir ruhumun bu ağlamasıbir şekilde sizinkine tepki verdi, bu da, hayatınızı en azından biraz ayrıntısında iyileştirmek isteyeceğiniz anlamına geliyor. Sonuçta, küçük şeyler havayı yaratır. Ruh pozitif talep ediyor. Ve neden pozitif çalışmaya sabah kahvaltısıyla başlamıyorsun?

tahıl gevrekleri

Ancak her zaman bir yol var! Yulaf ezmesi krep ihtiyacım olan şeydir. ekşi krema gevreği ile inanılmaz lezzetli kızarmış börek! Tüm tavşanlar seferde öldürüldü: yetenekli bir hostes sevdiklerini lezzetli ev yapımı kahvaltı davranır gibi hissediyorum, benim rakam acı çekmiyor, çocuklar, hoş iddiasız yemeklerin beklenmedik tadı sürpriz bile kocası tanım gereği krep mutluyuz. Ve annemlerin zihin, çocuklar kahvaltıda yulaf ezmesi yemek ne gurur, bulyon küp yapılan börek, şüpheli yararına huzurlu kör gözü.

Yani, Hercules pullarından yapılmış börek. İhtiyacımız olan: 1 bardak Herculean gevreği, 1 yumurta, 1 çorba kaşığı (et veya tavuk).

Hercules pullarından yapılmış börek

Bir bardak kaynar suya küpü dolu suyla seyreltin.Çözünürlük (camda, küp için 0.5 litre için tasarlanmış olmasına rağmen). Bir kapta, buzlu pulları dökün ve sonuçtaki et suyu ile dökün. Herkül "ekstra" olabilir, ama ben her zamanki gibi daha fazla. Pulları suya “götür ”ene kadar biraz bekleyin ve kütle soğuyacak. Yumurtada sürün, hafifçe karıştırın. Yulaf gevreği için hamur hazırdır. Viskoz ekşi krema gibi bir tutarlılık olmalıdır.

Bitkisel yağ ile ısıtılmış bir tavadabir masa kaşık gelecekteki krep dökün, altın bir renk iki tarafa kızartın (kapağını kapatmayın). Ekşi krema ile servis yapın. Sadece bir çift porsiyon yapabilirsiniz, çünkü yulaf gevreği börekleri genellikle çok çabuk yenir.

Bu yemeği hazırlamak için zaman tamamen giderbiraz, maliyet fiyatı saçma. Ve en önemlisi, bir gün çocukların nostaljiyle hatırlayacağı bir umudum var: "Çocukluk. Günün sabahı. Annenin kekleri yulaf ezmesinden yapılmış.

Yulaf gevrekleri günaydın börekleri 2019

Yulaf gevrekleri günaydın börekleri 2019

Related news

 • Millilerimizi 3-0 yenen İzlanda, altyapısından besleniyor
 • Dr.Howard Murad’ın GlycoNutrient Complex içeren, anti-aging serisi Age Reform Intensives
 • Karanfilin faydaları
 • Parlak Saçlar İçin Ne Yapmalı
 • Kahverengi Tonlarda Erkek Kazağı

 • Yulaf gevrekleri günaydın börekleri 78

  Yulaf gevrekleri günaydın börekleri


  Yulaf gevrekleri günaydın börekleri 82

  Yulaf gevrekleri günaydın börekleri 32

  Yulaf gevrekleri günaydın börekleri 50

  Yulaf gevrekleri günaydın börekleri 64

  Yulaf gevrekleri günaydın börekleri 35

  Yulaf gevrekleri günaydın börekleri 65

  Yulaf gevrekleri günaydın börekleri 98

  Yulaf gevrekleri günaydın börekleri 81

  Yulaf gevrekleri günaydın börekleri 7

  Yulaf gevrekleri günaydın börekleri 95

  Yulaf gevrekleri günaydın börekleri 84

  Yulaf gevrekleri günaydın börekleri 68

  Yulaf gevrekleri günaydın börekleri 44

  Yulaf gevrekleri günaydın börekleri 29

  Yulaf gevrekleri günaydın börekleri 97