Yeni Çin SUV Changan CS75in tanıtımı

Yeni Çin SUV Changan CS75in tanıtımı


Yeni Çin SUV Changan CS75in tanıtımı 15 07.03.2019, 20:27

Yeni Çin SUV Changan CS75'in tanıtımı

Eylül 2013, dünyaya, çeşitli dünya markalarından inanılmaz sayıda otomotiv markasının sunulduğu bir sonraki motor fuarı Frankfurt'ta açıldı.changan cs75

Özellikle ilgi çekenlerin dikkatini çekti.salon standında sergilenecek ilklerden biri olan yeni bir Çin crossover Changan CS75. Aracın görünümü oldukça pratik, etkileyici bir tarzda yürütülüyor. Aracın rengi kırmızıdır. Bildiğiniz gibi, SUV'ın gücü iki atmosferik dört silindirli motoru destekleyecektir. Ve bu gerçeklerin yanı sıra başka ne var, Çinli otomobilin Rusça konuşan izleyicileri şaşırtacak ve ilgilendirecek mi?

Kısaca Changan CS75 hakkında

Bu sefer, yeni bir başyapıt yaratma çabalarıÇin meclisi İtalya ve İngiltere'den uzmanlar tarafından yapıldı. Ünlü mühendisler ve tasarımcılar yeni yaratılışın eşsiz stilinin geliştirilmesine aktif olarak katılırlar.

Ekip çalışmasının rahatlığı için,Uzmanların kendi ülkelerinden ayrılmadan çalışabilecekleri ortak ülkelerdeki birkaç mühendislik merkezi. "Changgang", haklı olarak modern çağın en büyük devi devi ve Çin'deki otomobil üreticileri arasında üçüncü olarak kabul edilmektedir. Böyle büyük bir şirket, diğer ülkelerden personel içerebilir ve bunları sağlayabilir.

Rusya Federasyonu ile işbirliği perspektifleri

Bugüne kadar, şirketyakın gelecekte Changan CS75 de dahil olmak üzere üretimini Avrupa pazarına getirmek değil, Avrupa ülkeleri topraklarında satılmayacak.changan cs75 fotoğraf

Çinli lider, halihazırda Rus pazarına girme ihtimalini sadece mütemadiyen meşgul ediyor.

Şirketin yönetimi ile aktif görüşmeler devam etmektedir.ana teması Rusya topraklarında bir geçit üretmek olan otomobil toplama şirketleri. Ana aday Seddi'nin distribütörüdür (şirket "Irito"). 2015'te "Changan" belki de Avrupa pazarına girme yollarını düşünecek, ancak şu an için Rusya'da yerleşmeye devam edecektir.

Çapraz Changan CS75'in genel özellikleri

Çinli şirketin çocuğu boyutları Toyota RAV4'e benzer ve tasarım Kia Sportage'ı anımsatıyor. Bu model hiçbir şekilde ana Japon ve Kore rakiplerine göre daha aşağıda değildir.yeni Çin crossover changan cs75

Bu, aşağıdaki güç üniteleriyle tipik bir "parketnik" dir:

- 1.8 litre turbo motor;

- Atmosfer 2,0 litre.

- iki benzinli motor;

- 6 vitesli şanzıman "mekaniği" ve "otomatik".

Arabada, sensör bazında çalışan kompakt bir multimedya sistemi var. Kullanımı kolay, ancak orta kalitede normal plastikten yapılmıştır.

Rus tüketicilerin yeni ürünlere olan tepkileri

SUV Changan CS75Uygun bir alıcıyı düşük maliyetle ve makul bir yapı kalitesiyle şaşırtabilir.

Paranın değeri önemli bir rol oynarBu özellikler, ünlü markaların tüm temsilcilerinden uzakta olduğu için, “dört tekerlekli bir arkadaş” ın edinilmesindeki rol.changan cs75

"Chang''an" Rus müşteriler 280000 750 ruble arasında değişecektir cazip fiyat, yeterli bir crossover satın sunmaktadır.

Fotoğrafı bir benzeyen yeni Changan CS75Toyota firmasının modellerinden, daha fazla kapasite, verimlilik ve uygun fiyat politikası ile en yakın rakipten farklıdır. Maliyet aralığı, Rusya Federasyonu pazarlarındaki Çinli otomobiller için belirlenen fiyatlar dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Hamia 7 ve Hover H3, M4 ve H6 serileri gibi önceki modeller, tarif edilen yeniliği maliyetlerinden mahrum bırakmıyor.

Çin'in Frajfurte'sinde sunulan off-road aracının montaj kalitesi beklentileri karşılarsa, o zaman Rusya'nın sakinlerinin kalplerini fethetmek için her türlü şansı vardır.

Yeni Çin SUV Changan CS75in tanıtımı

Yeni Çin SUV Changan CS75in tanıtımı

Related news

 • Aile Reisi son bölüm izle
 • Elie Saab 2019 bahar koleksiyonu
 • Çocuklarda beslendikten sonra regürjitasyon
 • Tavşan Dişi Modeli Battaniye Yapılışı Türkçe Videolu
 • Beşamel Soslu Sebzeli Tavuk Tarifi – Tavuklu Tarifler

 • Yeni Çin SUV Changan CS75in tanıtımı 39

  Yeni Çin SUV Changan CS75in tanıtımı


  Yeni Çin SUV Changan CS75in tanıtımı 28

  Yeni Çin SUV Changan CS75in tanıtımı 19

  Yeni Çin SUV Changan CS75in tanıtımı 23

  Yeni Çin SUV Changan CS75in tanıtımı 20

  Yeni Çin SUV Changan CS75in tanıtımı 73

  Yeni Çin SUV Changan CS75in tanıtımı 21

  Yeni Çin SUV Changan CS75in tanıtımı 47

  Yeni Çin SUV Changan CS75in tanıtımı 48

  Yeni Çin SUV Changan CS75in tanıtımı 83

  Yeni Çin SUV Changan CS75in tanıtımı 70

  Yeni Çin SUV Changan CS75in tanıtımı 28

  Yeni Çin SUV Changan CS75in tanıtımı 59

  Yeni Çin SUV Changan CS75in tanıtımı 94