Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler 2019

Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler 2019
19.10.2019

Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler 1

Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler

Bir bebek arabası, bebeğin taşınmasında temel araçtır.hayatın ilk yılları. Hem bebeğin hem de annenin rahat olması gerekir. Ayrıca taşınabilir, fonksiyonel, kolay katlanabilir ve daha bir çok nitelikleri var. Yaz aylarında, bir şey ışık, aydınlık, havadar istiyorum çünkü belirli bir model seçiminde Tercihi, ayrıca yılın zamanına bağlıdır. Yani, puset arabayla yaz olur. Bir seçim yapıyoruz.

bebek arabası yazEn uygun ağırlığı seçin

Bir yazlık arabanın ilk özelliği ağırlıktır. Sıcak mevsim hareketliliği üstleniyor: bir piknik, denize, köye gidiyor. Bir çocuğun sizinle birlikte seyahat etmesi ilginç ve heyecan vericidir. Bu nedenle, pusetin ağırlığı önemli bir özelliktir. Çocuk çok küçükse, hafif beşikli, ince bir başlık ve alçak taraflı bir bebek arabası seçmelisiniz. Kumaşın kalınlığı nedeniyle eklenen birkaç kilo, pusetin günlük kullanımı ile çok dikkat çekiyor. Çocuğun güvenle oturduğu durumda - en iyi satın alma 5-6 kilo ağırlığında bir bebek arabası olacaktır.

Tekerlekli Sandalyeler

Bir yazlık bebek arabası, ekstra kuvvetli olması vegeniş tekerlekler. Örgü iğneleri üzerinde plastik, kauçuk, çift veya geniş - hepsi mükemmel bir şekilde hem asfalt üzerinde hem de zemin kaplamasında üstesinden gelecektir. Tekerleklerin çapı sorunu buzlu koşullar ve yoğun kar olması durumunda kışın daha alakalı. Yaz hava koşullarında, tekerleklerin seçimi sadece bir zevk meselesidir.

yürüteçlerBir renk seçin

En sevdiğiniz renk koyu mavidir mi? Ve çocuk yaz güneşinde böyle bir bebek arabasında rahat hissedecek mi? Gezginci mutlaka açık renklerle yapılmalıdır. Daha marco olmasına ve daha pratik olmasına izin verin, ancak modern modellerde kapakları çıkarmak ve bir çamaşır makinesinde yıkamak mümkündür. Evet, güneşli bir günde sarı veya salata taşıyıcısını taşımanız memnun olur.

Sağlamlık önemli bir kalitedir

Arka sertlik konusu tekerlekli sandalye ile ilgili değildir.beşik - katı yataklar yenidoğan için yeterli konfor sağlar. Aksine, yürüme gezgincileri, periyodik olarak sırt bölgesinde yeteri kadar katı olmayan destek ile günaha girerler. Bir çocuk bir hamak gibi hissetmemelidir. Koltuk sırtlığı, bir bebek arabası seçerken ayrıca kontrol edilmesi gereken sert destek gerektirir.

çocuklar için pusetlerDoğru boyut

Bebek arabasının sadece doğal olmasıboyut kış olandan farklı olacaktır. Futbolda ve şortta, bebek ekstra bir battaniyeyle sıcak bir genelden daha az yer kaplar. Arabayı kullanmanın sık sık sorusu, asansör kullanmanız gerektiğinde ya da bir arabada taşındığında ortaya çıkar. Sert bir kızağa sahip tekerlekli sandalyeler, dingil mesafesinin genişliğine dikkat etmelidir, böylece asansörün genişliği içeri girmesine izin verir. Çocukların yürümesi için kullanılan arabaların farklı katlama mekanizmaları vardır ve kural olarak, katlanmış bir formda problemsiz olarak nakledilir. Pusetin hangi yoldan oluştuğu önemli değil - bir bastonla veya bir kitapla. Daha önemli olan, katlama kolaylığıdır, böylece tek elle rahatlıkla yapılabilir ve tüm mekanizmalar düzgün ve güvenilir olmalıdır.

Ek özellikler

Bebek arabası yazının sadecegüçlü ve rahat, ama aynı zamanda bir şemsiye ve güneşi kapsayan geniş bir başlık gibi yaz şeylerinde vazgeçilmez paket vardı. Ayrıca, bebek arabasındaki havalandırma pencerelerinin varlığını kontrol etmeye de değer. Böylece bebek rahat hisseder ve kavurucu ışınların altında sıcak hissetmez.

Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler 2019

Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler 2019

Related news

 • Canlandırıcılar Hado. Revitalizants hakkında yorumları
 • Yoğurtlu Brokoli Tarifi
 • Domates büyüyen fidanları. Yeni başlayanlar için adım adım bir rehber
 • Evalar adlı şirketin ürünü: Tsi-Klim - cildin gençliğini koruyan bir yüz kremi
 • Elektrik sayacının bağlantı şeması. Elektrik sayacını daireye bağlama

 • Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler 61

  Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler


  Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler 10

  Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler 32

  Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler 91

  Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler 79

  Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler 67

  Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler 66

  Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler 6

  Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler 89

  Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler 7

  Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler 60

  Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler 28

  Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler 68

  Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler 93

  Yaz gezginci: seçebileceğiniz özellikler 1