Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı 2019

Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı 2019 Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı

Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı

İçinde yazlık örme giyim çeşidindesıcak günler açık favorilerdir - üstler. Bunlar iki tipe ayrılır: ya bir bez veya dekor odaklanmış bu örme kumaş, tamamlanmaktadır ki, üst bulunuyor. Bu makalede yansıyacaktır Örme tığ korse, diyagramlar ve açıklamalar, son yıllarda kadın giyimi artık parçası değil, bir gardırop öğesi oldu. Artık gizlenmiş değildi. Aksine, dikkat, çiftleşmenin ve dekorasyonun özgünlüğü ile vurgulanır.

Korse formları

Yaprak tığ işi, desenler ve açıklamalarBu makalede verilecek olanmünhasıran bireysel ölçülerde yapılır. Etkileyici göğüslerine sahip olan bayanlar için ve minyatür kullananlar için oldukça uygundur. Ve ne tür ustadan hoşlandığınızı ve bu gövdeyi giyen kadının fiziksel verileri üzerine ne bağlıyorsunuz ve belirli bir bağlama şekli ve şekli seçtiniz.

korse tığ şeması ve açıklaması

Tecrübeli bir iğne kuşu kural olarak,tığluk kasası (diyagramlar ve açıklamalar sunulacaktır) sıradan bir sütun vasıtasıyla tığ işi olmadan veya tek bir tığ işi ile gerçekleştirilmelidir. Bu örgü sayesinde, üretilecek kumaş daha yoğun olacaktır ve gerekli şekle dayanacaktır.

Bir sürü farklı form bulabilirsiniz,korse için ayrı bir kıyafet türü ve kıyafetin parçası veya uygun bir konunun parçası olacak. Genellikle bir üçgen şekli kullanılır ve dikdörtgen bir kanvas döşenir. Aradaki fark yalnızca farklı ayrıntıları ortaya çıkarmanın yoludur.

Üç çeyrek

Oldukça sıklıkla üst tığ işi kanca (şema ve açıklama, her şeyi doğru yapmanın anlamanıza yardımcı olacaktır) "3/4 kareler" olarak adlandırılan bir şekilde örülür. Kullanmanın çeşitli yolları vardır:

1. Klasik versiyon. Kupayı en geniş parçadan yukarı doğru bağlayabilirsiniz. İş yapıldığında küçük partilerin birbirine bağlı olması gerekir. Bu, kasnak detayının hacmi. Dikiş göğüs altına gelecek ve bir paçavra oluşturacak.

üst kasnak tığ şeması ve açıklaması

2. Doğru miktarda hava döngüsünü elde etmeniz ve medyan çizgi artışlarını kullanarak tuval örme ihtiyacınız vardır. Bundan sonra, boşluğun çizgisini birbirine bağlayabilirsiniz ve hazır bodice elbiseye veya üste dikilir.

3. Kasnak, küçük kare parçalarından oluşur. Ve yalnızca bir bölüm ve belki de üç tane olabilir. Sadece yarıda kadar örme klasik kareler örgü vardır Aksine sıradışı bir görünüm göğüs korseleri.

Ortadan

İyi bir seçim, üç üçgenten oluşan gövde bölümüdür ve orta kısımdan bağlantılıdır.

Bu tığ işi kıyafeti (diyagramlar ve açıklama)her şeyin nasıl yapılması gerektiğini ayrıntılı olarak açıklayın) örgü yapmak oldukça rahattır ve sadece kalıpları kendiniz seçebilirsiniz. Ve üçgenler dantel dolgulu olarak birleştirilebilir.

tığ işi şeması ve açıklaması

Bardakların daha fazla olmasını sağlamak içindışbükey, kenarları tığ işlevi olmayan sütunlarla bağlanmalıdır; bunlar yanal halkalardan biraz daha küçük olmalıdır. Yüzün kenarları sıkılacak ve gerekli şekil elde edilecek.

narin

Başka bir seçenek - vücut kasası tamamen. Kural olarak, ortadan başlayarak bir daire içerisinde örülmüştür. Tıpkı bir peçeteyle çalışmak gibi. Bu durumda, dışbükey şekil işe yaramaz, bu nedenle zanaatkar seçer: olduğu gibi bırakın veya bir sıkıştırıcı ile dikkatlice bağlayın.

Bağlanan üst elbise ile aynı şekilde birleştirilebilirişlendiği iş parçacıkları. Ve leotard tığ işi modelinin gövdesini yapabilirsiniz (diyagramlar ve açıklama size bunu nasıl yapmanız gerektiğini soracaktır). Böyle bir mayoda her kız sahildeki en güzellerden biri olacak.

Kemik yaprağı

Zanaatkâr kasnağın çengel olmasını isterse (diyagramlar ve açıklama, ne ve nasıl yapılacağını anlamayı mümkün kılmaktadır) daha hacimli olduğu için, kemiklerde bağırsakları bağlamak mümkündür.

Bu iş için gerekli olacaktır: kemikler, kaplamanın örülmüş bir örgü alması için, iplikler uygun renkte pamuk (gerdirme), kanca, iğne ve dikiş ipliğidir.

Önce kemiklerin uzunluğunu bilmeniz ve kesmeniz gerekiyoruygun (kenarı göz önünde bulundurarak) örme şerit. Dikişe başlamadan önce, örgü genişlikte dört katmana - yarıya katlanır. Şimdi taşı malzemeyle sarın ve basit bir iğne ile dikin. Çalışmanın sonunda fazla kumaşı kesin.

İşi devam ettirmeyi mümkün olduğunca kolaylaştırmak için,hazır bir korse hazırlayın; örnek olarak doğru fincan olacaktır. Hava döngülerinin sayısı, çiftleşmenin kalıbını ve yoğunluğunu çizerek kendiniz hesaplamak zor değildir.

 korse leotard tığ kalıbı ve açıklaması

Dolayısıyla, kasnağı bir tığ işi ile örmek zorundasınız. Bu makalede, şemalar ve iş akışının bir açıklaması sunulmaktadır. Kap, bir üst ve bir alt lobdan oluşur. Sadece dipten ve işe başlamanız gerekiyor:

- Üç hava döngüsü yazılmıştır, orta döngüde tığ işi olmayan bir sütun vardır - böyle basit bir şekilde üçgen elde edilir;

- Alt yaprak sutyenin iç köşesinden bağlı olduğundan, elde edilmesi gereken boyut artımlarla kontrol edilir;

- iş ortaya geldiğinde ilmekler eklenmez, örme bir satır boyunca devam eder;

- Ayrıca, kasnak kesiminde daralma yapmak gereklidir.

Numune her zaman gözlerin önünde olmalıdır, her sırada kontrol edilmeli ve her satırı ürüne uygulayınız.

Iş sonu

Kaliks'in üst kısmı kesinlikle herhangi bir ilâve yapılmadan düz bir çizgide örülmelidir. Zanaatkârın deseni, istediği gibi seçer. Üst parçanın yüksekliği kadının bireysel özelliklerine bağlıdır.

korse tığ işi modelleri ve açıklaması

Hazırlanmış kemikleri bardakların içine koymak için,Ek olarak bağlı beş ya da yedi sıra, işin alt kenarında tığ işi olmayan bir sütunla yapılmış yararlı olacaktır. Kemikler alt sıralara sarılmalı ve normal bir iplikle dikilmelidir.

Şimdi bitmiş ürün dekore edilebilir - ek ayrıntılar veya güzel desenlerle kravat. Bardaklar boncuklarla birleştirilirŞeritler, ürünün kendisiyle aynı iplikten bağlanır.

Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı 2019

Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı 2019

Related news

 • Kolay Şöbiyet Tarifi
 • Sunny Beach Costa del Sol
 • Karides cheeseburger tarifi
 • Hür Masonlar
 • Tuğçe ışınsu melek terapisi ile Etiketlenen Konular

 • Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı

  Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı


  Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı

  Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı

  Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı

  Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı

  Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı

  Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı

  Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı

  Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı

  Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı

  Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı

  Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı

  Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı

  Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı

  Yaprak tığ işi: şemalar ve iş tanımı