Yandex hikayesini nasıl bulurum, yararlanıp silebilirsiniz 2019

Yandex hikayesini nasıl bulurum, yararlanıp silebilirsiniz 2019

Yandex hikayesini nasıl bulurum, yararlanıp silebilirsiniz 33 22.02.2019, 04:09

Yandex hikayesini nasıl bulurum, yararlanıp silebilirsiniz

Yeni başlayan birçok kullanıcıbilgisayarı ve interneti incelemek için, "Yandex" (tarayıcı) içindeki geçmişi nasıl bulacağınızı bilmiyorum, bilginin ne gibi faydalar sağlayabileceğini. Yeni başlayanlara bu sorunları anlamalarına ve diğerlerine cevap vermelerine yardımcı oluruz, daha az alakalı olmaz.

Yandex.Browser Nedir?

Web tarayıcısı "Yandex", yayın tarihi2012 yılında gerçekleşti, pek çok açıdan en popüler bugün tarayıcı Google Chrome'u anımsatıyor. Her iki program da mükemmel performans sağlayan Chromium'un "motoru" na kurulmuştur. Arayüzün bazı benzerlikleri var; bu nedenle, daha önce Chrome'da çalıştıysanız, muhtemelen Yandex'te hikayeyi nerede bulacağınızı biliyor ve gerekirse silmelisiniz.

Yandex'te tarih nasıl bulunur?

Ancak, bu web tarayıcısındaen büyük arama motoru rengini ve "yongalarını". Örneğin, tarayıcı menüsü yalnızca en gerekli öğeyi içerir - burada sadece birkaç öğe vardır, bunlar yeni başlayanlar için uygundur. Ayrı olarak, dahili uzantılar hakkında söyleyebiliriz ki bunların bazıları çok faydalıdır.

"Yandex" tarayıcısının geçmişini nasıl görebilirim?

"Yandex" tarihini açtıktan sonra.Tarayıcı "seçerseniz, ziyaret edilen tüm İnternet sayfalarının bir listesini göreceksiniz. Ve bu tarayıcıyı uzun süre kullanırsanız, bu liste çok büyük olabilir, bu nedenle bazen temizlenmesi önerilir. Ancak, bunun hakkında biraz sonra.

Yandex tarayıcısının geçmişini nasıl görüntüleyebilirim?

Öyleyse Yandex'te (tarayıcıda) hikayeyi nasıl buluyorsunuz? Sadece şu eylem dizisini kullanın:

 • Web tarayıcısını açın ve menü düğmesine tıklayın (üç yatay çizgi gösterir).
 • "Geçmiş" bölümüne bakın, ardından "Geçmiş Yöneticisi" ni seçin.
 • Ctrl + H tuşlarına aynı anda basarsanız, geçmiş sayfasına çok daha hızlı erişebilirsiniz.Bu arada bu tuş kombinasyonu tüm tarayıcılarda çalışır.

Gördüğünüz gibi, "Yandex.Browser" bölümünde ziyaret edilen sayfaların geçmişini içeren bir sayfayı iki şekilde açabilirsiniz. Sizin için en uygun olanı seçin.

Hikaye sayfasında ne yapabilirim?

"Yandex" de hikayeyi nasıl bulacağınızı zaten biliyorsunuz, bu yüzden şimdi bu sayfada hangi işlemlerin gerçekleştirilebileceğini öğrenmeniz önerilir.

Seyahat ettiğiniz durumu hayal edinİnternetin genişletilmiş ve ilginç bir web sitesi veya blog bulundu. Bir araman var ve örneğin çalışmak için gelmeniz istendi. İşin bittiğinde, eve gel, bilgisayarınızı aç ve tekrar farklı sitelere bak. Aniden, maalesef "Yer İmleri" ne eklemeyi unuttuğunuz ilginç bir kaynağı hatırlayın. Bu durumda ne yapmalı? Nasıl bulunur? Tarayıcının tarihi burada yardımcı olacaktır. Açtıktan sonra, listede gerekli olan listeyi bulun ve bağlantıyı takip edin. Gerekirse, "Geçmişte ara" sütununu kullanın.

Ayrıca, tüm geçmişi silmemeyeWeb sayfası görüntülemeleri tam olarak, yalnızca ilginizi çekmediğiniz siteleri seçebilirsiniz. Bunu yapmak için, sitenin adı üzerine gelin ve "Geçmişten sil" seçeneğini belirtin.

Yandex'teki tarama geçmişimi nasıl silebilirim?

Görüntülenen sayfaların geçmişini temizlemek içinen az iki durumda. İlk olarak, tek bilgisayar kullanıcısı değilsiniz, ikincisi ise, ziyaret edeceğiniz siteyi kolayca bulabileceğiniz, ancak "Sık Kullanılanlar" a eklemek için zamanınızın olmadığı unutuldu.

yandex'de tarihi bulmak nerede

O zaman, "Yandex.Tarayıcı "ve menüye bakın. Burada "Geçmiş" bölümü ve "Geçmiş Yöneticisi" alt bölümü ile ilgileniyorsunuz. "Geçmişi temizle" düğmesini tıklamanız gereken bir sayfa açılır. "Görüşlerin tarihi" onay kutusunu ve zaman dilimini kontrol etmek için gerekli olan küçük bir pencere olacaktır. Son adım, "Geçmişi Temizle" düğmesine tıklamaktır.

Ayrıca, önbelleği temizlemeniz ve çerezlerden kurtulmanız da önerilir.

Yandex hikayesini nasıl bulurum, yararlanıp silebilirsiniz 2019

Yandex hikayesini nasıl bulurum, yararlanıp silebilirsiniz 2019

Related news

 • YAPIMI ZOR GÖSTERİŞLİ HAVLU KENARI MODELİ
 • Medeniyet, Kültür, Üretim, Lezzet ve Barış Şehri
 • Pratik ipuçları: Bir yüzüğün parmak ölçüsü nasıl belirlenir

 • Yandex hikayesini nasıl bulurum, yararlanıp silebilirsiniz 59

  Yandex hikayesini nasıl bulurum, yararlanıp silebilirsiniz


  Yandex hikayesini nasıl bulurum, yararlanıp silebilirsiniz 74

  Yandex hikayesini nasıl bulurum, yararlanıp silebilirsiniz 58

  Yandex hikayesini nasıl bulurum, yararlanıp silebilirsiniz 64

  Yandex hikayesini nasıl bulurum, yararlanıp silebilirsiniz 97

  Yandex hikayesini nasıl bulurum, yararlanıp silebilirsiniz 100

  Yandex hikayesini nasıl bulurum, yararlanıp silebilirsiniz 37

  Yandex hikayesini nasıl bulurum, yararlanıp silebilirsiniz 83