Yüksek ücretli meslekler 2019

Yüksek ücretli meslekler 2019 Yüksek ücretli meslekler

Yüksek ücretli meslekler

Bugün, pek çok okuldan ayrılanlar gittikçe artıyorNereye gideceğiniz sorusunu düşünün. Yüksek ücretli meslekler, prestijleri ve yüksek sosyal statü kazanma fırsatı ile çağdaş gençleri cezbetmektedir. Popüler Rus dergisi, en popüler ve pahalı mesleklerin bir listesini yayınladı. Bu listede tam olarak ne var?

Yüksek ücretli meslekler, Rus listesi:

İlk olarak yönetmen (yönetici)yatırım bankası. Ortalama olarak, böyle bir Rusya vatandaşı, gelir vergisi dahil olmak üzere yılda üç milyon dolar kazanıyor. Bu bankacılar yaklaşık iki buçuk milyon "yeşil" petrol işçileriyle onurlu bir yer paylaşıyorlar.

Rusya'da yüksek ödenen mesleklerticari bankalar kurulu başkanları. Sakin ve ölçülü olarak, yaklaşık iki milyon dolar kazanıyorlar, özellikle de MDM ve VTB'nin bankacılık sisteminin temsilcileri ile ilgileniyorlar.

Listede ayrıca şunlar var: herhangi bir yatırım bankasının departmanının müdürü (analitik), çeşitli ağır sanayi şirketlerinin CEO'su ve bir yatırım bankasının veya bir petrol şirketinin herhangi bir alt bölümünün başında. Bu yoldaşların bir milyon dolardan fazla bir yılı var.

Mükemmel maaşlara sahip diğer yüksek ücretli meslek sahipleri, üst düzey yöneticilerdir: pazarlama, avukatlar, muhasebeciler, inşaat ve reklam alanındaki sigortacılar veya yöneticiler.

Şahane seks arasındaÜlkede bilge avukatlar, sıkı muhasebeci ve bankacılık ve sigorta hizmetlerinin güvenilir çalışanları önde geliyor. Aktrisler, şarkıcılar ve TV sunucuları da bu aziz listede yer almaktadır.

Ve bugün için en popüler ne?ve Amerika'da yüksek ücretli işler yapıyor mu? İlk etapta yılda 165.720 - 225.390 dolar kazanan cerrahlar var. Anesteziyologlar cerrahlardan biraz daha aşağılar ve yılda yaklaşık yüz yetmiş beş bin almaktadırlar. Onları işçiler inşaat sektörünü eşitlenmemelidir Rusya'da petrol mühendisleri (rafineri sanayi) - beşinci, altıncı, doğal bilimlerde zeki uzmanlar tarafından çekildiği, - Üçüncü olarak, (sigortacılar Rusça) sivil havacılık pilotları peşine, dişçiler "gösteriş yapmak". ABD petrol endüstrisinden sonra mühendisler mimar. Sekizinci yer, yılda yaklaşık yüz yirmi üç bin "yeşil" gelir elde eden, bilgi ve bilgisayar sistemindeki uzmanlar tarafından onurlandırıldı. ABD'de yüksek ödenen diğer meslekler pazarlama uzmanları ve finans yöneticileri. Ülkemizde onlarla birlikte idari personel, çeşitli düzeylerde yöneticiler gider.

Listeden görülebileceği gibi, Amerika'da en yüksekGelir, en yüksek ücretli mesleklerin ilk üçünü işgal eden ilaç temsilcileridir. Tabii ki, tamamen farklı bir zihniyet ve değerler vardır ve bu nedenle güzellik, estetik görünüm ve sağlıklı dişler - önce gelir.

Yakın gelecekteki yüksek ücretli meslekler

İstatistiğe göre, on yıl içinde dünyadaönde gelen ilaç temsilcileri (terapistler, göz doktorları, diş hekimleri, veterinerler, ultrason uzmanları, vb.). Pazarlamacılar görevlerinden vazgeçmeyecek ve aynı zamanda da ayaklanacaklar.

Ama uzak ve uzak ülkeler hakkında daha fazlayurt dışında, ama bizim yerli Rusya'da sorun nasıl olacak? İnovasyon alanında uzmanlar, insan beyninin çalışma ve BT uzmanları bilim adamları ilk üç en pahalı meslek yol açacaktır. Bunlar yaratıcı kişinin büyük bir bileşenini yanı sıra kısa süreli değişiklikler ve yenilikler çağında tepki hızını içeren çeşitli entelektüel disiplinler temsilcileri olacak.

Yüksek ücretli meslekler 2019

Yüksek ücretli meslekler 2019

Related news

 • Portakal Soslu Etimek Tatlısı Tarifi
 • Selanik Bebek Hırka modeli
 • Tok tutan yeşil mercimek salatası
 • Yengeç çubukları: ne pişirilir
 • Elbise Askısı Nasıl Kullanılır

 • Yüksek ücretli meslekler

  Yüksek ücretli meslekler


  Yüksek ücretli meslekler

  Yüksek ücretli meslekler

  Yüksek ücretli meslekler

  Yüksek ücretli meslekler

  Yüksek ücretli meslekler

  Yüksek ücretli meslekler

  Yüksek ücretli meslekler

  Yüksek ücretli meslekler

  Yüksek ücretli meslekler

  Yüksek ücretli meslekler

  Yüksek ücretli meslekler

  Yüksek ücretli meslekler

  Yüksek ücretli meslekler