Vladimir Park-Hotel Ascension Sloboda: yorumlar ve fotoğraflar 2019

Vladimir Park-Hotel Ascension Sloboda: yorumlar ve fotoğraflar 2019
19.10.2019

Vladimir Park-Hotel Ascension Sloboda: yorumlar ve fotoğraflar 75

Vladimir Park-Hotel "Ascension Sloboda": yorumlar ve fotoğraflar

Bir otel seçerken, her turist rehberlik eder.kendi kuralları ve ilkeleri. Herkesin istediği bir yer bulmak zor. Tabii ki, bu bir park otel "Voznesenskaya Sloboda" Vladimir değilse. Antik Rus kentinin tarihi merkezinde konforlu konaklama seçenekleri, peyzajlı alan, sessizlik ve doğal manzaralar!

Fotoğraf ve kompleksin tanımı

Vladimir "Voznesenskaya Sloboda"Şehir merkezinin yakınında bulunan peyzajlı bir alana sahip bir otel kompleksi. Burada haftasonunu ailenizle veya yakın arkadaşlarınızla rahatça geçirebilir, vesilesiyle kutlayabilir, bir iş semineri veya başka bir etkinlik düzenleyebilirsiniz. Komplekste Rus ve Avrupa kültürü bölgeleri vardır. Her müşteri en uygun restoran, kafe veya daireyi seçebilecek.

Vladimir yükseliş yerleşim

Otel kompleksi ideal bir yerDiğer bölgelerden gelen iş veya kişisel ilişkiler Vladimir ziyaretçileri karşılamak için. Otelden yürüme mesafesinde tarihi yerler bulunmaktadır. "Voznesenskaya Sloboda" Vladimir kendine ait park yeri vardır, toplu taşıma ve tüm gerekli kentsel altyapıya kompleksi yanında yer almaktadır.

Oda sayısı

Oteli ziyaret eden çok sayıda turist "Voznesenskayasloboda ", Rus iç mekanlarının özel atmosferine dikkat edin. Otel kompleksinde, eski tüccar Vladimir ruhu hissedilir. İç dekorasyon unsurlarının çoğu kalitatif modern bir taklittir, ancak pek çok orijinal antika yoktur. Ancak, bu gerçeğe rağmen, salonlarda ve salonlarda çok rahat. Bu otelin geri kalanında, "antik çağın nefesini" deneyimleyebilir ve zihinsel olarak geçmiş dönemlere dokunabilirsiniz. Otel, tek ve çift kişilik odalarda konaklama imkanı sunmaktadır. Rus dairelerine ek olarak klasik Avrupa odaları da sunulmaktadır. Konfor açısından, tüm odalar eşdeğerdir, sadece tasarım farklıdır.

Hotel Voznesensky Sloboda Vladimir

Her odada banyo, yatak odası ve banyo bulunmaktadır.Ev aletleri rahat bir yaşam için gerekli yaşam alanı, mini bar. Vladimir "Voznesenskaya Sloboda" oteli seçtiyseniz, pencerenin dışındaki havalarda endişelenmenize gerek kalmayacaktır. Her odanın kendi dairenizde istenen mikro iklimleri oluşturabileceğiniz ve koruyabileceğiniz klimalı bir odası vardır.

Misafirhane

Otel kompleksi özel koşullar sunuyoren zorlu misafirler için konaklama. Her zaman ve her yerde evinizde hissediyorsanız ve lüksü pes etmiyorsanız, konukevini seveceksiniz. Bu iki katlı daire ayrı bir binada yer almaktadır. Yazlık 4 kişi (iki çift kişilik yatak odası) karşılamak için tasarlanmıştır. Yatak odalarına, mutfağa ve şömineli bir oturma odasına ek olarak, konuklar yüzme havuzu, jakuzi ve bilardo ile kendi saunasının keyfini çıkarabilirler. Konuk evinin toplam alanı 100 metredir.2.

Restoranlar ve kafeler

Restoran "Voznesenskaya Sloboda" Vladimir'deBirçok yerliler şehrin en iyilerinden birini düşünür. Aslında, otel kompleksinin topraklarında, lezzetli bir atıştırmalık yiyebileceğiniz veya ziyafet sipariş edebileceğiniz beş tesis vardır. En ünlü restoran 60 kişi kapasiteli bir ziyafet salonu ile "Krucha" dir. Steakhouse "Yar" gibi et yemekleri hayranları. Ayrıca komplekste 30 kişilik küçük bir ziyafet salonu, bir ızgara kafe ve bir yaz terası bulunmaktadır.

Vladimir Park Hotel Yükseliş Sloboda

Her kurumun kendi menüsü vardır.geleneksel Rus ve Avrupa mutfağı hüküm sürmektedir. "Voznesenskaya Sloboda" kurumsal ve kişisel tatillerin, düğünlerin ve yıl dönümlerinin organizasyonunu sunuyor. Her müşteriye bireysel yaklaşım garantili, kitap ziyafet salonları önceden!

İş Olanakları

Bir çok ilginç hizmet sunulmaktadırkurumsal müşterilerine otel "Voznesenskaya Sloboda". Vladimir bugün büyük bir ekonomik ve sanayi merkezidir. İş ilişkilerini rahat bir ortamda çözün veya "Voznesenskaya Sloboda" da iş ortakları için ilginç bir etkinlik düzenleyin. Otel kompleksi 100 kişi kapasiteli modern bir konferans salonuna sahiptir. Oda sunumlar, master sınıflar ve toplantılar için gerekli en yeni ekipman ve ekipmanlarla donatılmıştır. Daha samimi bir çevrede ciddi konuları tartışmaya alışık olanlar için, 12 kişilik bir toplantı salonu var. Etkinliğinizi özel hale getirin: "Voznesenskaya Sloboda", bir konferans salonunun kirasının bir ziyafet ve diğer bölgelerden gelen konukların konaklaması ile birleştirilebileceği bir yerdir.

Hotel Ascension Sloboda Vladimir

İşlenmiş hizmetler için gerçek fiyatlar

Hotel "Voznesenskaya Sloboda" (Vladimir) memnun olduMisafirler makul fiyatlarla. Çift kişilik odada konaklama ücreti günlük 3000 ruble ücrete tabidir. Bir misafirhane kiralamak günde 30 000 rubleye mal olacak. Otel kompleksinde konaklama bedeli kahvaltı (açık büfe) içerir.

Tesis bünyesinde büyük bir yüzme havuzu bulunmaktadır.Tüm konukların ücretsiz zaman sınırı olmadan yüzebileceği açık hava. Ayrıca otel kompleksinde Wi-Fi ve otopark bulunmaktadır.

Restoranlarda diğer tüm servis ve menü siparişleri vecafe ayrı ödenir. Voznesenskaya Sloboda ziyafet kompleksi olarak iyi bir üne sahiptir. Kişi başına 1000 ruble sipariş verilirken kutlamalar tutulur. İstediğiniz tarihte önceden rezervasyon yaptırın, her hafta sonu otelin restoranında daha sıcak aylarda, düğün ve resmi tatil günleri vardır.

Vladimir Restoran Ascension banliyösü

Otel kompleksine nasıl gidilir?

Hotel-park "Voznesenskaya Sloboda" Vladimir'deAdres şu şekildedir: Voznesenskaya sokağı, 14-B. Otel kompleksine yürüme mesafesinde, en ilginç şehir mekanlarından biri - Golden Gate. Vladimir bu sembol bul diğer bölgelerden gelen misafirler için bile zor olmayacak. Golden Gate'ten Letne-Perevozinskaya'ya dönün ve Voznesenskaya'ya dönene kadar devam edin. Daha sonra, ana yola doğru ilerlemeye devam edin - ve çok yakında kendinizi otel parkının arazisinde bulacaksınız.

Toplu taşıma araçları ile "Altın Kapı" ("Tiyatro Meydanı") durağına inin, ardından yaklaşık 300 metre yürüyün.

"Voznesenskaya Sloboda" otelinin Misafir yorumları

Uzun bir süreAscension sokağındaki park-otel, tüm Vladimir bölgesinde en modern ve elit otel komplekslerinden biri olarak kabul edildi. Bugün, otel ve restoranların bazı düzenli müşterileri sunulan hizmetlerin kalitesinde hafif bir düşüş olduğunu belirtiyorlar. Yakında Vladimir'i ziyaret edecekler için odalar rezerve etmeli miyim? Park-hotel "Yükseliş Sloboda" hala birçok misafir gibi.

Vladimir adresinde yükseliş anlaşması

Olumsuz geri bildirimle ilgili olarak, restorandaki siparişler için uzun bir bekleyiş veya hesaplardaki hatalar söz konusudur. Ne yazık ki, bu tür yanlış anlamalar herhangi bir kurumda zaman zaman meydana gelir.

Tatil sırasında personelin hizmetlerinden veya faaliyetlerinden memnun kalmazsanız, yöneticiye başvurun - ve durum çözülecektir. Size hoş bir konaklama diliyoruz!

Vladimir Park-Hotel Ascension Sloboda: yorumlar ve fotoğraflar 2019

Vladimir Park-Hotel Ascension Sloboda: yorumlar ve fotoğraflar 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Biyosfer ... Temel tanımlar
 • Grip aşısı ne zaman yapılmalı
 • Hamilelik Döneminde Uyku Düzeni
 • Toplumun gelişmesinin bugünkü aşamasında Rusyanın ekonomik güvenliği

 • Vladimir Park-Hotel Ascension Sloboda: yorumlar ve fotoğraflar 84

  Vladimir Park-Hotel Ascension Sloboda: yorumlar ve fotoğraflar


  Vladimir Park-Hotel Ascension Sloboda: yorumlar ve fotoğraflar 37

  Vladimir Park-Hotel Ascension Sloboda: yorumlar ve fotoğraflar 31

  Vladimir Park-Hotel Ascension Sloboda: yorumlar ve fotoğraflar 40

  Vladimir Park-Hotel Ascension Sloboda: yorumlar ve fotoğraflar 88

  Vladimir Park-Hotel Ascension Sloboda: yorumlar ve fotoğraflar 8

  Vladimir Park-Hotel Ascension Sloboda: yorumlar ve fotoğraflar 85

  Vladimir Park-Hotel Ascension Sloboda: yorumlar ve fotoğraflar 9

  Vladimir Park-Hotel Ascension Sloboda: yorumlar ve fotoğraflar 13

  Vladimir Park-Hotel Ascension Sloboda: yorumlar ve fotoğraflar 1

  Vladimir Park-Hotel Ascension Sloboda: yorumlar ve fotoğraflar 27

  Vladimir Park-Hotel Ascension Sloboda: yorumlar ve fotoğraflar 38