16.06.2019

VKontakte grubu nasıl daha popüler hale getirilir Birkaç pratik ipucu 44

"VKontakte" grubu nasıl daha popüler hale getirilir? Birkaç pratik ipucu

Neredeyse Runet'in sanal hayatının tamamıen büyük sosyal ağına odaklanıyor - "VKontakte". kaynak sağlar Araçlar, neredeyse her sahibinden önce ... Ancak onlara üyeleri ve abonelere ile iletişim kurmak için çeşitli ekleri (müzik, video, çizimler), takılarak, hızlı, bir grup ya da herhangi bir konuya adanmış bir topluluk yapmak oluşturmak ve mesajları yayınlamak için birkaç saniye izin böyle bir topluluk er ya da geç "VKontakte" grubunun nasıl daha popüler hale getirileceği ile ilgili soru ortaya çıkar.

bir grup vkontakte nasıl daha popüler hale getirilir?Öncelikle, grubun fikrini değerlendirmeliyiz. Gerçekten halkın dikkatini çekmek için orijinal ve ilginç olmalıdır. Her geçen gün kamu malları sayısı artıyor, ancak bunların çoğu sadece birbirlerinin kişiliksiz klonları. Harika insanların özdeyişleriyle veya "vanilya" tırnak işaretleriyle normal bir mini blog oluşturun mantıksızdır - sadece zamanınızı kaybedersiniz.

"VKontakte" grubunu nasıl daha popüler hale getirirsiniz, değil mi?Mali olarak harcıyor musun? Parasal yatırım ihtiyacını en aza indirgemek için, diğer gruplardan istediklerinizi akılsızca kopyalamakla kalmaz, kendiniz de içerik oluşturmaya başlamak en iyisidir. Bu durumda, yeni bir şey gören insanların grubunuzun doğal gelişimine katkıda bulunması olasılığı vardır. Sayfa belirli bir çevrimiçi mağazaya veya ürüne ayrılmış olsa bile, ilginç gerçekler, yaratıcı videolar ve konunuzla alakalı benzer materyallerle reklam yayınlarını "seyreltebilir". Bununla birlikte, yüksek düzeyde rekabet göz önüne alındığında, bir noktada reklam yerleştirmenin hala düşünülmesi gerektiğini varsaymak muhtemeldir.

Topluluğunuzun reklamını yapmanın en iyi yolu nerededir? Bu, VKontakte grubunu daha popüler hale getirmenin yollarını arayan herkes için son derece alakalı hale gelen bir diğer konudur. En basit seçenek elbette ki arkadaşlar aracılığıyla reklam yapmaktır. Gerçekten ilginç materyalleri yayınlarsanız, arkadaşlarınız topluluğa girdiklerinde ve hatta başkalarına bu konuda bilgi verdiklerinde "ağızdan ağza" etkisi üzerinde güvenebilirsiniz. Bu, sırayla, zincir boyunca arkadaşlarıyla paylaşmayı isteyecektir. Bu yöntem herhangi bir parasal yatırım gerektirmez, ancak aynı zamanda yüksek verimlilik açısından saymaya değmez.

nasıl grup vkontakte popüler yapmak içinBirçok büyük grup ve kamu hizmetleri,Aboneler para kazanmak için reklam yerleştirme fırsatı. Bu, VKontakte grubunu daha popüler hale getirmenin başka bir yoludur. Bu durumda "fiyat sorunu" 100-200 ila birkaç bin ruble arasında değişebilir. Bu bir kural, reklam, hem de istatistik (günde bireysel görüntüleme sayısı) yerleştirileceği grubunda abone sayısı olarak, bağlıdır. Eğer ücretli reklam yerleştirmek için bir grup seçtiğinizde abonelerin çoğu zaman "ölü" (satın alınmış) olduğundan, istatistik özel dikkat etmektir - büyük olasılıkla bu insanlar teklifinizi görmek asla.

Ama ya ücretli reklam için para yoksa? Birçok topluluk sözde "karşılıklı güven" i uyguluyor. Bu durumda, grubunuzda yayınlanan mesaj başka bir yere gönderilecektir. Ve sırayla, abonelerinizle başka bir topluluğun duvarından bir rekor paylaşmak zorunda kalacaksınız. Kural olarak, eşit sayıda abonesi olan grupların yöneticileri "karşılıklı" mesajlar üzerinde hemfikirdir - bu durumda, değişim her iki taraf için de eşdeğer ve faydalı olacaktır.

popüler bir grup vkontakte nasıl oluşturulurBaşka bir sır, popüler bir grubun nasıl oluşturulacağıdır"VKontakte", etiketleri ilgilendirir. Bu yenilik son zamanlarda ortaya çıktı, ancak zaten binlerce kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılıyor. Bir kelimeyi bir etikete dönüştürmek için, yalnızca # simgesini önüne koyun. Bu notasyonlar hem haberlerde hem de topluluğun kendi tanımında kullanılabilir. Ne verecek? Örneğin, grubunuz "Müzik" olarak adlandırılırsa ve açıklamada #rock veya #punk etiketlerini kullandıysanız, Rock ve Punk kelimelerinin aramalarına katılan kullanıcılar, ilgili isimlere sahip toplulukların yanı sıra, göreceksiniz. Haberlerde benzer etiketlerin kullanılması, kullanıcılara genel aramada ilgili kayıtları bulma fırsatı verecektir.Related news

 • Gastal: kullanım endikasyonları
 • Papi Sanchez Şarkıları
 • ETLİ PATLICAN TARİFİ
 • Para ağacı veya redsula. Ev bakımı
 • Meteorolojiden 4 İlimize Kuvvetli Yağış Batı Karadenize Fırtına Uyarısı

 • VKontakte grubu nasıl daha popüler hale getirilir Birkaç pratik ipucu 74

  VKontakte grubu nasıl daha popüler hale getirilir Birkaç pratik ipucu


  VKontakte grubu nasıl daha popüler hale getirilir Birkaç pratik ipucu 30

  VKontakte grubu nasıl daha popüler hale getirilir Birkaç pratik ipucu 91

  VKontakte grubu nasıl daha popüler hale getirilir Birkaç pratik ipucu 63

  VKontakte grubu nasıl daha popüler hale getirilir Birkaç pratik ipucu 10

  VKontakte grubu nasıl daha popüler hale getirilir Birkaç pratik ipucu 87

  VKontakte grubu nasıl daha popüler hale getirilir Birkaç pratik ipucu 10

  VKontakte grubu nasıl daha popüler hale getirilir Birkaç pratik ipucu 47

  VKontakte grubu nasıl daha popüler hale getirilir Birkaç pratik ipucu 95

  VKontakte grubu nasıl daha popüler hale getirilir Birkaç pratik ipucu 88

  VKontakte grubu nasıl daha popüler hale getirilir Birkaç pratik ipucu 2

  VKontakte grubu nasıl daha popüler hale getirilir Birkaç pratik ipucu 29

  VKontakte grubu nasıl daha popüler hale getirilir Birkaç pratik ipucu 67

  VKontakte grubu nasıl daha popüler hale getirilir Birkaç pratik ipucu 48