Ve shish kebabı için soğanı nasıl yakalayacağını biliyor musun

Ve shish kebabı için soğanı nasıl yakalayacağını biliyor musun


Ve shish kebabı için soğanı nasıl yakalayacağını biliyor musun 72 15.03.2019, 21:28

Ve shish kebabı için soğanı nasıl yakalayacağını biliyor musun?

Domuz eti shish kebabı için nasıl marine edilir? Soru, cevabı neredeyse her ailede. Önemli olan, her ailende farklı olacağıdır. Çanak bir tanedir, ancak hazırlamak için birçok yol vardır. Biz, nüanslar kebap işlerini tartışmak herkes nasıl lezzetli turşusu kendisi için karar vermesine izin vermez. Bow - biz de bahsettiğimiz şey bu. Biz, söz hangi hiçbir reçete olmadan hazırlanması ve piknik için en ünlü ve favori yemeğin göndermeden yöntemleri üzerinde hiçbir maliyet (biz klasik kastediyoruz) - şiş.
shish kebabı için soğanı nasıl soğuturum

Peki, soğanlardan ne yapılabilir? En basit, elbette, yeşil, genç saplar sunmaktır. Basit, ucuz ve kızgın. Zamanınız varsa, mümkün olan her şekilde toplayabilirsiniz ve onlara inanırsanız, bir shish kebabı için tariflerden daha az değildir.

Peki, hızlıca shish kebabı için soğanı nasıl soğutabilirim? Soğan kafasını birkaç kaşığa koyun, iyi kapatılmış bir kapağa sahip bir kaba koyun, tadı tuza ekleyin (çok gerekebilir, panik yapmayın, normaldir), kapatın ve birkaç dakika sallayın.

shish kebabı için domuz turşusu nasıl alınır

Bu süre zarfında, soğan gençse, çok şey tahsis edilecekmeyve suyu, acılık ve keskinlik kaybolur. Soğanlar kışsa, meyve suyu pek zor olabilir, ancak sebzenin tadı ve dokusu hâlâ yumuşaklık ve hassasiyetle değişecektir. Sonra soğan salatasını sirke ile serpin (sahip olduğunuz her şey). Ne kadar boşa sahip olduğunuz, ne kadar ekşi tadı olduğunuza ve ne tür bir sirke bulunduğuna göre seçtiğiniz oran. Kendini çöz. Sahaya ulaşım sırasında, sulanmakta ve daha yumuşak, tatlı ve lezzetli hale gelmektedir.

Soğanı, bir shish kebabı için nasıl marine edilirsiniz, yoksaSirke kokusu sever misin? Sebzeyi tuz ile parçalayıp döver, yeşillik veya baharat ekleyin (zevkinize güvenir). Limon suyu serpebilirsiniz, ancak gerekli değildir. Bitkisel yağ dökün. Rafine, kokusuz olursa daha iyi olur, ancak beğendiğiniz herhangi bir şey oldukça uygundur. Bu arada, bitki yüksek oleik çeşitleri yapılmış rafine ayçiçek yağı deneyin. Lezzetlidir, onunla karşılaştırılabilecek yeni bir zeytinyağı yoktur.

lezzetli soğanlı soğan nasılKebap için soğan turşusu nasıl yapılırboş zaman mı? Yaklaşık önceki durumda olduğu gibi, yerine doğranmış sebzeleri dövmekle dışında olarak 1'i oranında sirke (% 9) seyreltmek sonra, onu boşaltın, sonra kaynar su ile doldurmak zorunda: favori baharat (ideal kuru Acıka) ekleyin, haşlanmış su ile 1 ve bu bileşim ile soğan dökün. Bu tarifte, soğan mutlaka parçalanamaz, marine edilebilir ve tamamen yapılabilir. Bu durumda, kafaları yaklaşık 10 dakika kaynar suda tutmak gerekir, birkaç saat demlenmelerine izin verin. Etle servis yapın.

Ve bir daha nüans nasıl marin konusundaşiş kebap için soğan. Bir sebze seçmek için sorumluluk al. Sadece tatlı değil, çoğu zaman leylak rengi olan soğanların özel salata çeşitleri vardır, böylece çanakları süsleyecektir. Genç soğan, daha tatlı, daha tatlı ve daha yumuşaktır. Sadece şiş kebap ile değil. Potasyum, magnezyum, fosfor, C vitamini ile doymuş harika bir antiseptiktir. Ve bu, yararlı özelliklerinin tam listesi değildir. Sağlıklı ol.

Ve shish kebabı için soğanı nasıl yakalayacağını biliyor musun

Ve shish kebabı için soğanı nasıl yakalayacağını biliyor musun

Related news

 • Çekmeceleri Düzenleme İpuçları
 • Kuomintang Partisi
 • Fiyatlandırma politikası ve Nizhny Novgorod bölgesinin pazarlama stratejisindeki rolü
 • Güneş Işınlarına Karşı Kanz’dan Özel Koleksiyon
 • Arabanın Camındaki Buz Nasıl Temizlenir

 • Ve shish kebabı için soğanı nasıl yakalayacağını biliyor musun 20

  Ve shish kebabı için soğanı nasıl yakalayacağını biliyor musun


  Ve shish kebabı için soğanı nasıl yakalayacağını biliyor musun 52

  Ve shish kebabı için soğanı nasıl yakalayacağını biliyor musun 14

  Ve shish kebabı için soğanı nasıl yakalayacağını biliyor musun 85

  Ve shish kebabı için soğanı nasıl yakalayacağını biliyor musun 19

  Ve shish kebabı için soğanı nasıl yakalayacağını biliyor musun 44

  Ve shish kebabı için soğanı nasıl yakalayacağını biliyor musun 18

  Ve shish kebabı için soğanı nasıl yakalayacağını biliyor musun 46

  Ve shish kebabı için soğanı nasıl yakalayacağını biliyor musun 50

  Ve shish kebabı için soğanı nasıl yakalayacağını biliyor musun 24

  Ve shish kebabı için soğanı nasıl yakalayacağını biliyor musun 93

  Ve shish kebabı için soğanı nasıl yakalayacağını biliyor musun 5