Vajinayı daraltma yolları: ana çeşitleri ve etkinlikleri 2019

Vajinayı daraltma yolları: ana çeşitleri ve etkinlikleri 2019
08.05.2019

Vajinayı daraltma yolları: ana çeşitleri ve etkinlikleri 38

Vajinayı daraltma yolları: ana çeşitleri ve etkinlikleri

Vajinal daralma yakın zamanda oldudaha çok alakalı. Şimdi bu problem hakkında serbestçe konuşulmaktadır ve sadece vajinayı daraltmak için bir araç elde etmek değil, aynı zamanda çeşitli uyarlamaları ve diğer yöntemleri kullanmak da mümkündür.

Neden vajinayı daraltın?

Büyük bir vajinayı önleyen nedir? Aynı zamanda, cinsel partner ile yakın temas kaybolduğu için, seks sırasında hoş duygular önemli ölçüde azalır. Büyük vajinada, erkeğin cinsel organı sinir uçlarını biraz etkiler. Bu nedenle, duyarlılık sadece erkeklerde değil, aynı zamanda kadınlarda da büyük ölçüde azaltılmıştır. Vajinayı daraltmak için bir araç kullanıldığında, sıkı bir temas geri yüklenir. Cinsel yaşamın kalitesi gelişiyor.

Vajinal daralma anlamına gelir

Endikasyonlar ve kontrendikasyonlar

Vajinayı daraltma ajanı, kadın bedenindeki çeşitli değişiklikler nedeniyle gerekli hale gelir:

 • doğumdan sonra, organın duvarları kuvvetli bir şekilde gerildiğinde;
 • vajinada bir artışa neden olan yaşla ilgili değişiklikler olduğunda;
 • cinsel ilişkiden memnuniyeti azalttı;
 • kas tonusu kaybı nedeniyle vajina gerilir;
 • Rahim prolapsusu belirtileri var.

Vajina bir cerrahi yardımıyla daraltılabilirameliyat ya da özel egzersizler, ancak onlar için çoğunlukla bireysel bir doğaya ait bazı kontrendikasyonlar vardır. Ayrıca, tüm kadınlar vajina araçlarının daraltılması için farklı olmayacaktır.

Yorumlar eczanelerde satılan,Jeller ve spreyler alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Toplar, yemek çubukları vb. Şeklinde çeşitli uyarlamalar bazen tahrişe neden olur. Her ilacın kullanım talimatlarında belirtilen kendi kontrendikasyonları vardır.

vajinayı daraltmanın en iyi yolu

Temel Yöntemler

Vajinayı daraltmanın başlıca yöntemlericerrahi müdahale. Ancak bu yöntem sadece anormalliklerin varlığında veya diğer araçların verimsizliğinde kullanılır. Birçok cerrahi olmayan yöntem vardır. Bu egzersizler, jeller, vajina girişini daraltmak için ilaçlar. Ve ayrıcaToplar, çubuklar, vb. şeklinde çeşitli yardımcı ürünler

Merhemler, jeller, spreyler

Şimdi için para kazanmak için bir sorun değileczanede vajinanın daralması - içlerindeki j eller ve merhemler geniş bir yelpazede mevcuttur. Duvarların kas tonunu güçlendiren ve mukozanın durumunu iyileştiren tanenler içerirler. En etkili olanlardan biri "Naron-jel" dir. Bu ilaç bir krem ​​şeklinde üretilir. Aşırı kuruluğu ortadan kaldırır ve aynı zamanda hoş olmayan kokulardan iç organları rahatlatır. İlacını kullanırken, cinsel ilişki sırasında duyarlılık büyük ölçüde iyileşir.

Jel krem ​​"Naron" doğal oluşurmalzemeler. Tesis hiyalüronik asit, arginin, ve hasarlı mukoza geri peptidlerin bir çok içerir. Jel kullanımı çok kolaydır. Vajina merkezinde 2 kez günde az miktarda uygulanır. iki üç kez bir ay uygulanır.

Bitkisel Ladin "ONA-9" - başka bir yeni gelişmevajinayı daraltmak için. Bu Rus yapımı, bitki bazlı bir üründür. Yağ derhal hareket etmez, fakat birikim sisteminde vajinayı kademeli olarak sıraya sokar. Normal daralma için, 1,5 ay boyunca uygulamak yeterlidir. Bazı durumlarda, daha fazla zaman alacaktır.

vajina daralması için yorumlar anlamına gelir

Etki birkaç yıldır devam eder. Petrol kullanımı için pratik olarak hiçbir kontrendikasyon yoktur. Kızarıklık ve tahriş şeklinde yan etkiler görülmez. Uygulamadan sonra ürün, vajinayı iyi nemlendirdiği için ilave yağlayıcılara gerek yoktur. Yağ, akşamları duvarlarında, yatma pozisyonunda uygulanır. Samimiyet planlanırsa, o zaman çare bundan sonra kullanılır.

Vajinal daralma için haplar

Bu vajinayı daraltmak için mükemmel bir araçtır veEtkinlik birçok kadın tarafından onaylanmıştır. Tabletler, Madula dağı dağının kökleri üzerinde yapılmış ve duvarları anında kesmiştir. Tabletler çok hızlı bir şekilde çözülür ve kullanımdan 15 dakika sonra vajina önemli ölçüde büzülür. Araç şunları içerir:

 • aloe;
 • gül yaprağı özü;
 • borneol;
 • Madula'nın kökleri;
 • ginkgo;
 • Endonezya safranının özü;
 • Matrine.

Vajinayı daraltmak için tabletlerkasların azaltılması, frijiditeyi ortadan kaldırır, hormonal dengeyi sağlar. Diğer benzer ürünler de bitkilere dayalı olarak yapılır. Hemen hemen tüm preparatlar vajinanın kaslarını uyaran tanenler içerir. Aynı zamanda, tabletler antibakteriyel etkiye sahiptir ve genital organların hoş olmayan kokularını giderir.eczanede vajinayı daraltmak için

Vajina daralması için çubuklar

Wands «Doian Chka» - eczane içinvajinanın daralması. Oryantal tıbbın tariflerine göre geliştirildi. Vajinaya çubuklar sokulur ve kas tonusu artar. İlaç başka avantajlara sahiptir - hem koruyucu hem de tıbbidir.

Çubukları kullandıktan sonra vajinanın lümeniönemli ölçüde azalır. Aynı zamanda, bakterisidal bir etki not edilir, eğer kadın genital organlarında mevcutsa inflamatuar süreçler gerçekleştirilir. Değnek doğumdan sonra çok etkilidir. Bu çözümün bir sonucu olarak, hasarlı duvarlar ve hücreler çok çabuk iyileşir.

Stickler şap, talk ve inciden oluşuyortoz. Ayrıca, ürüne şifalı otlar ve diğer bileşenler eklenir. Asa basitçe kullanılır. Su ile ıslatılır veya özel jel ile kaplanır. Ardından vajinadaki hızlı bir hareketle yarım dakikada tanıştırılır. Bu süre boyunca gerekli sıkıştırma etkisine sahiptir. Sonra çubuk çıkarılır.

Daraltma topları

Özel topları-vajinayı daraltmanın en iyi yolu.Cihazlar bazında yapılırBitkisel bileşenler ve bitkisel olarak adlandırılır. Vajinaları daraltmakta ve anti-inflamatuar bir etkiye sahip olmakla birlikte, adet döngüsü sırasında ağrıyı da ortadan kaldırmaktadırlar.

Topları bileşimi bambu kömür, meşe galla içerirve diğer egzotik maddeler. İlacın kullanılmasından sonra vajina, tanen ve diğer büzücü maddelere doğru daralmaktadır. Toplarda kimyasal ve hormonal bileşenler yoktur, bu nedenle kontrendikasyonlar pratik olarak sıfıra indirilir.

Ajan vajinada bir seferde vajinaya sokulur.bir hafta. Dar bir girişte mikrotravasaların önüne geçmek için jel ile yağlanması gerekir. Toplar vajinanın içine cinsel ilişkiden en az altı saat önce 5 cm kadar sokulur. Eylem iki gün sürecek. Toplar durduktan sonra bile, vajina yavaş yavaş kendiliğinden kontralaşır.vajina daralması için eczane

vajinal azaltmak için mumlar

Özel mumlar - daraltmak için başka bir yolvajina Mukus membranlarını dışarıdan dışarı çıkarılan bakterilerden mukus ile korurken, duvarların elastikiyetini korumaya yardımcı olurlar. Vajinanın kas tonusunun artması sayesinde, iyi bir şekilde nemlendirilir ve cinsel ilişkiden zevk artar.

Halk ilaçları

Daralma için halk ilaçları da vardırvajina En etkili infüzyonlardan biri - meşe ağacından. İnfüzyon için, kuru toz bileşenin 50 gramını alın ve bir bardak sıcak suyla doldurun. Daha sonra sıvı bir saat süreyle infüze edilir. Ürün tamamen soğuduktan sonra pamuklu bir pamuklu çubuk nemlendirilir ve gece için vajinaya yerleştirilir.

Nane infüzyonunu azaltmaya yardımcı olur. Bitkinin ezilmiş yapraklarından bir çorba kaşığı alın ve 200 ml kaynar su dökün. İlaç beş dakika süreyle infüze edilir. Daha sonra süzülür ve soğutulur. Samimi mekanları yıkamalıyım. Meşe kabuğunun eklenmesi durumunda, ürün içinde bir tampon ıslatılır ve vajinaya kısa bir süre eklenir.

Bazı yemek tarifleri için bir öneri içerirLimon ve manganez daralması için kullanın. Ancak bu fonlar kategorik olarak kullanılamaz, çünkü bu tür bir karışım sadece mukozanın kimyasal yanmasına neden olmaz, aynı zamanda vajinadaki yararlı mikroflorayı tamamen öldürür.

vajina daraltmak için halk ilaçları

Vajina daralması için egzersizler

Vajinayı daraltmak jimnastiğe iyi gelirKegel'e göre. Egzersizler işte ve seyahatlerde bile kolayca yapılabilir. Ancak yeni başlayanlara ilk önce, uzanırken jimnastik yapmak için tavsiye edilir. Eğer egzersiz zorlukla yapılırsa, tekrar sayısı bir süre azalır. Jimnastik günde en az iki kez yapılmalıdır.

Sırtına uzanıp dizlerinin üzerine hafifçe eğilmelisin.Bacaklar, sadece birbirinden ayırmak için. Sağ el karın üzerine yerleştirilmelidir, sol el kalça altına yerleştirilmelidir. İkinci başlangıç ​​pozisyonu, bacaklarda uzandı ve bacakları biraz uzandı.

Doğru duruşa sahip olduğunuzda,Pelvik kasları süzün ve ritmik olarak sıkıştırın ve rahatlayın. Bu egzersiz on defa tekrarlanır. Biraz daha zor seçenek, pelvis kaslarını sıkmak ve bunları 10 saniye boyunca bu konumda tutmak, sonra rahatlamaktır. Egzersiz en az on defa gerçekleştirilir.

İdrar yaparken, sıkı kasları kullanarak işlemi birkaç saniye geciktirmeyi denemeniz gerekir. Ama bunun için sadece pelvik kullanın. İdrar yaparken egzersiz tekrarlanır.

vajinayı ve etkilerini daraltmak için araçlar

Jimnastik sırasında nefesinizi izlemek önemlidir. Derin ve yavaş olmalı. Egzersizler sırasında karın kaslarını kullanamazsınız, sadece pelvisin dahil olması gerekir. Aşırı gerginlik veya kıskançlık yapmayın, çünkü bu kramplara neden olabilir.

Vajinayı hızlı bir şekilde daraltmak içinEczanelerde satılan özel kremler. Herhangi bir çareyi uygulamak, hijyen kurallarına uymanız gerekir. Kremler, jeller, toplar vs. kullanmadan önce, genital organları iyice yıkamak gerekir. Eğer fonlar yüzeye uygulanırsa, hafif masaj hareketleriyle sadece kuru cilde uygulanır. Kremleri, globülleri, hapları ve diğer ilaçları kullanmadan önce, kontraendikasyonları okumalısınız.

Vajinayı daraltma yolları: ana çeşitleri ve etkinlikleri 2019

Vajinayı daraltma yolları: ana çeşitleri ve etkinlikleri 2019

Related news

 • İstanbulda kasımda perakende fiyatı en fazla artan ürün soğan
 • Pürüzsüz cilt maskesi nasıl yapılır
 • Elastik banttaki sayfa - rahatlık ve rahatlık
 • Bebek Yelekleri Tarifi
 • Test sunucusu WF mail. Ru pts - oyundaki karakteri kopyala

 • Vajinayı daraltma yolları: ana çeşitleri ve etkinlikleri 66

  Vajinayı daraltma yolları: ana çeşitleri ve etkinlikleri


  Vajinayı daraltma yolları: ana çeşitleri ve etkinlikleri 25

  Vajinayı daraltma yolları: ana çeşitleri ve etkinlikleri 61

  Vajinayı daraltma yolları: ana çeşitleri ve etkinlikleri 92

  Vajinayı daraltma yolları: ana çeşitleri ve etkinlikleri 47

  Vajinayı daraltma yolları: ana çeşitleri ve etkinlikleri 41

  Vajinayı daraltma yolları: ana çeşitleri ve etkinlikleri 45

  Vajinayı daraltma yolları: ana çeşitleri ve etkinlikleri 52

  Vajinayı daraltma yolları: ana çeşitleri ve etkinlikleri 65

  Vajinayı daraltma yolları: ana çeşitleri ve etkinlikleri 36

  Vajinayı daraltma yolları: ana çeşitleri ve etkinlikleri 48

  Vajinayı daraltma yolları: ana çeşitleri ve etkinlikleri 36