Uyluk ve diğer vücut parçaları üzerinde streç işaretleri kurtulmak için nasıl 48 13.03.2019, 08:56

Uyluk ve diğer vücut parçaları üzerinde streç işaretleri kurtulmak için nasıl?

Çatlaklar, vücuttaki hormonal değişikliklere (emzirme dönemi, hamilelik) eşlik eden ve başka bir ağırlık kategorisine çok hızlı geçiş gösteren skarlardır.

Streç işaretlerinin görünümü düşüktürcildin elastikiyeti ve aynı zamanda kalıtsal faktör bu konuda çok etkilidir. Cildin çok hızlı gerilmesi, vücutta en çok maruz kalan bölgelerde doku rüptürüne yol açar.

Kalçalarda streç işaretleri kurtulmak için nasıl?

Tabii ki, temizleyin, yıkayın, silin ve basitçecildinizde bir kozmetik kusur olan bu çirkin ışık bantlarından kurtulun, her kadın arzu eder. Bu çılgın düşmanın zorlu mücadelesine yardım etmek sadece halk ve kozmetik anlamında değil, aynı zamanda ameliyattır.

"Kalçalardaki çatlaklardan nasıl kurtuluruz?" Sorusu kadınları daha sık endişelendiriyor. Sonuçta, kalçalar - bu skarların en sık görülen yeridir.

Hamilelik kadın vücudunda en sık görülen çatlak izleridir. Ama onların görünümünü engelleyebilirsin. İşte cildinizi pürüzsüz hale getiren ve hamilelikten sonra bile birkaç ipucu:

- Dengeli bir diyet. Eskiden "İkiniz için iki tane yemen gerekir" demesi en büyük yanlış anlamadır. Gıda kalitesi önemlidir, miktarı değil. Bu nedenle, unlu mamullere tercih edilmek yerine, daha fazla taze meyve ve sebzenin yanı sıra protein içeren ve sütlü ürünler tüketmek daha iyidir.

- Terry havlu ve su, memenin güzelliğini korumaya yardımcı olacaktır. Özel bir destekleyici sütyen, memeyi hafifçe destekleyerek deforme olmasına izin vermeyecektir.

- Özel bir destekleyici bandaj, cildin gerilmesine ve çatlamasına izin vermeyecektir.

- Birçok jimnastik egzersizleri varÖzellikle hamile kadınlar için tasarlanmıştır. Bu sınıflar, diğer şeylerin yanı sıra, cildin elastikiyetini arttırmak ve böylece bütünlüğünü korumak için yararlı bir etkiye sahip olmayı amaçlamaktadır.

Zaten ortaya çıktılarsa, vücuttaki çatlak izleri nasıl kaldırılır?

Doktorlar cildinizi bundan serbest bırakmak içinKusur tamamen bir lazerin gücü dahilindedir. Ancak, çeşitli çeşitlerde yeterli miktarda kozmetik ürün vardır, bu da skarların çirkin etkisini olabildiğince düzeltmeyi mümkün kılar.

Her şeyden önce, ovalar ile ilgilidir. Ev ovmanın kalbinde tuz, şeker, öğütülmüş kahve ya da kahve telvesi, ayrıca bitkisel / zeytinyağı ya da ekşi krema bulunur. Tüm bileşenler karıştırılır ve elde edilen karışım, bir tüpten geleneksel bir fırça ile aynı şekilde kullanılır.

Kalçalardaki çatlaklardan nasıl kurtulacağına dairKadınlar, cildin elastikiyetini arttırmaya ve cildin kusurlu belirtilerini farkedilmeden belirginleştirmeye yardımcı olan çeşitli sürtünme ile ortaya çıktı. Sürtünme, bitkisel yağlar, doğal meyve suları ve çeşitli bitki özleri kullanılır.

Kötü olmayan bir mumya olduğu kanıtlandı. Cilt üzerinde yararlı bir etkiye sahiptir, sadece selülitten yok etmekle kalmaz, aynı zamanda vücuttaki çatlakların boyutunu da önemli ölçüde azaltır. Ama mumya sadece saf haliyle alınmalıdır. Tabletli, iyileştirici özelliklerinin neredeyse tamamını kaybetti.

Masaj - bu bir çeşit panacea - aynı zamanda yaparcilt kusurlarına karşı mücadeleye önemli katkılar. Kalça, kalça, göğüs, bel üzerinde streç izleri nasıl kaldırılacağını düşünüyorsanız, o zaman bir masaj için kayıt yaptırdığınızdan emin olun. Profesyonel bir masörün güçlü elleri harikalar yaratacaktır. Esnekliğiniz cildinize geri dönecek ve bir masaj seansı aldıktan sonra kilo vereceksiniz.

Güzellik salonunda kalçalarda streç işaretleri kurtulmak için nasıl?

Ofisler geniş bir teklifİnsanları bu çirkin problemden kurtarmak için tasarlanmış bir dizi prosedür. Aromaterapi, soğuk ve sıcak sarar, balneoterapi, talasoterapi arasında mezoterapi, ozon-oksijen tedavisi, kimyasal peeling ve tabii ki lazer yenileme işlemini bulacaksınız.

Bazı kadınlar cilt nakli hizmetlerini kullanırlar, ancak bunlar, streç izleri gibi bir kıtlığı ortadan kaldırmak için hali hazırda kardinal önlemlerdir.Related news

 • Çocuklar için biyolojik olarak aktif katkı maddesi ImmunoMishki: kullanım talimatları
 • Vitaly Grachev (Vitas): biyografisi, yaratıcı etkinliği ve ailesi
 • Yıldız Şehriye Salatası Denenmiş Tarifi
 • Burunda polipler vardı: tedavinin nedenleri ve yöntemleri
 • Kızartma tavasında eti kızartmak ne kadar leziz: ipuçları

 • Uyluk ve diğer vücut parçaları üzerinde streç işaretleri kurtulmak için nasıl 29

  Uyluk ve diğer vücut parçaları üzerinde streç işaretleri kurtulmak için nasıl


  Uyluk ve diğer vücut parçaları üzerinde streç işaretleri kurtulmak için nasıl 39

  Uyluk ve diğer vücut parçaları üzerinde streç işaretleri kurtulmak için nasıl 91

  Uyluk ve diğer vücut parçaları üzerinde streç işaretleri kurtulmak için nasıl 76

  Uyluk ve diğer vücut parçaları üzerinde streç işaretleri kurtulmak için nasıl 81

  Uyluk ve diğer vücut parçaları üzerinde streç işaretleri kurtulmak için nasıl 51

  Uyluk ve diğer vücut parçaları üzerinde streç işaretleri kurtulmak için nasıl 69

  Uyluk ve diğer vücut parçaları üzerinde streç işaretleri kurtulmak için nasıl 9

  Uyluk ve diğer vücut parçaları üzerinde streç işaretleri kurtulmak için nasıl 74

  Uyluk ve diğer vücut parçaları üzerinde streç işaretleri kurtulmak için nasıl 89

  Uyluk ve diğer vücut parçaları üzerinde streç işaretleri kurtulmak için nasıl 89