Ticaret kompleksi Sly market in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar 2019

Ticaret kompleksi Sly market in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar 2019
24.09.2019

Ticaret kompleksi Sly market in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar 82

Ticaret kompleksi "Sly market" in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar

Her şehirde, ziyaret edilmeyen yerler var.Bu, yerel sakinlerin gerçek ruhunun, bu bölgenin yerli geleneklerine katılmalarını hissetmek imkansızdır. Bu, turistler için resmi seyahat rehberlerine dahil olan yerler değil, ilk bakışta göze çarpan, mütevazi, tüm renklerinde yalnızca daha yakından görülebilen yerler.

"Sinsi pazar"

Omsk'ta, bu cazibe merkezlerinden biri, "Lisa Chaikina'dan sonra sokak adı verilen" durağın yakınında bulunan pazar.

Omsk'da kurnaz pazar

Yerli Omsk vatandaşları bunu uzun zamandır alıyorTicaret noktası sadece bir pazar değil, aynı zamanda özenle ve sevgiyle tedavi edilmesi gereken şehrin tarihinin bir parçası olarak. tesadüfen eskilerin hep Omsk nefes nefese büyük miktarlarda hafta sonları burada toplamak harika şeyler starovschikov alınabilir hakkında birçok eğlenceli hikayeler, anlatmaya "Zor piyasada" bahsediyoruz değil. Burası, kullanılan bir bisikletten antika değerine sahip antikalara kadar istediğiniz her şeyi alabileceğinizlerin sayısına aittir.

Gündelik hayat

Yerel sakinlere göre, "akıllı pazar" ın görünümüOmsk'da hafta sonunun gelmesiyle büyük değişiklikler yaşanıyor. Burada Hafta içi de ilginç öğeleri bir sürü bulabilirsiniz, ancak bu gün hafta sonunda yerel bit pazarı sahiptir ürünlerin rengarenk ve çeşitlilik, hiçbir kalabalık vardır. hafta sonları olduğu gibi Ve en önemlisi, Omsk hafta içi "Tricky Pazar" konulu, pek çok tüccar hayvan toplamıyoruz.

kurucu pazar Omsk çalışma modu

Hafta boyunca güvenle bahçe için satıcıların nemnogolyudno çeşitli ev eşyaları ve mal sıraları boyunca yürüyüş yanı sıra araba için gerekli parçaları seçebilirsiniz.

Alışveriş merkezi "Sly market" pavyonundaBir evcil hayvan dükkanını, özel bir kıyafet mağazasını ve birçok eğlenceli dükkana sahip sayısız antika dükkanını ziyaret edebilirsiniz. Ve bir adam modern ev iç sıkılarak, ve o zaman belki o ne gerek burada bulacaksınız, bu kadar yaşlı kullanıcılara yeşil bir masa lambası gibi bazı sıcak rahat aksesuar bunu yapma dairesinin atmosferini yeniden canlandırmak istiyorsa. Pavyonda ayrıca eski ses ekipmanı ve kayıtlarının bir mağazası var.

Tören elbisesi

Ve hafta sonları Omsk'deki "Sly market" kelimesi kelimenin tam anlamıyla hayata geçiyor. Ticaret satırları resmi sınırlarının çok ötesine geçiyor.

kurnaz pazar Omsk hayvanlar

Bazen tam olarak nerede olduğunu anlamak bile imkansızdırbaşlar ve bu ticaret kurumunun toprakları biter. Hafta sonları ve tatillerde, Omsk'de evcil hayvanı başlatmak isteyenler için en uygun yer "Sly market" dir. Burada tamamen ücretsiz yavru kedi ya da "emin ellerde" yavru vermeye istekli bir sürü insan geliyor çünkü bazen bu amaçla bile, paraya ihtiyacım yok. yer fauna büyük ırkları ve dolgun muskrats için sıçanlar ve hamsterler türlerin çeşitli etkiler.

Ve, elbette, takvimin kırmızı günleri muhteşemÖnemsiz koleksiyoncular ve tüccarlar tüccarlar satırları eski paralar, rozetler, pullar ve koleksiyoncuların diğer öğeleri ile çiçeği.

sağlık günü

Uç, acele et ...

Yerel müşterilerin incelemelerine göre, Omsk'deki "Akıllı Pazar" satıcıları üç kategoriye ayrılıyor:

 • Kâr için sayanlar. Ürünlerini almak için yüksek sesli aramalarla hemen ayırt edilebilirler.
 • Koleksiyoncular. Yani, buraya bir gün izin verenler, yoldaşlarını kişisel madeni para ya da rozet koleksiyonuyla sergilerler. Genellikle alçakgönüllülükle, meydan okurcasına değil. Bazen belirli bir ürünün maliyeti gibi bir soru, örneğin bir ikon, bir kişinin bu özel şeyi satın almasından vazgeçirmeye başlar.
 • Omsk'taki "Sly market" de evcil hayvan satıcıları.

Bu yerel satıcıların kısa bir sınıflandırmasıdır.

karmaşık sanat pazarı

Omsk'daki "Kurnaz Market" in Kısa Tarihi

Yerli Omsk, bir kural olarak, fikir birliği içinde birleşir,Omsk'ta şu an başka benzer bir yer yoktur. Bu pazar, ruhunda, doğu pazarlarına veya Odessa teslimatına benziyor. Benzersizliği, eşsiz rengi, Omsk "Sly market" hayvanlarında, "her şey var" olan junkies ve dükkanlarla başarılı bir şekilde komşu olduğu gerçeğinde yatmaktadır.

kurnaz pazar adresi

Pazarın tarihi kırklarda başladıyirminci yüzyılın Bu zor, aç savaş zamanında, bir tür değişim ofisi olarak hizmet etti. Burada mallar satın alınmadı, ama birbirleriyle değiştirildi. Kural olarak, yemekler yemekler, demirden yapılmış çeşitli aletler ve tersi değiştirildi.

"Kurnaz Pazar" ın adresi o zamandan beri aynı kaldı. Tek fark, o zaman savunma sanayi tesislerinin tahliye edildiği bu alan şehrin dış mahallelerinde yer alıyordu. Şimdi, şehrin kenarlarında yeni yerleşim bölgelerine dönüştüğü zaman, burası metropol merkezinin bulunduğu mahallede yerleşim alanı olarak algılanmaya başladı.

Başlık hakkında

Pazarın neden "kurnaz" olarak adlandırıldığına dair çeşitli hipotezler var.

En iddiasız olanları bu ismi yerel satıcıların kurnaz doğasıyla açıklıyor.

Bir başka istikrarlı görüşe göre, bu pazar, bit pazarlarının kurnaz olduğu ülkemizin güney bölgelerinin örneğinden seçiliyor.

Omsk tarihinin bazı uzmanları, “kurnaz” piyasanın konumundan dolayı oluştuğunu düşünüyor. Özel bir yerleşim bölgesinin ortasında yer alır ve yolun kenarından görünmez.

Başka bir hipotez kelimesinin kullanımından söz ediyor"Yasadışı" anlamında "Kurnaz". Gerçekten de, eski kuşaktan insanlar, yirminci yüzyılın altmışlı ve yetmişli yıllarındaki "Hit" in, kaçak mallarda aktif bir şekilde ticaret yaptığını hatırlıyorlar. Örneğin, Melomaniacs, The Beatles ve Led Zeppelin'in son albümleriyle ilgili kayıtlar için buraya geldi.

Her neyse, temel olarak tüm bu insanlar yakınlaşıyorOmsk'ta benzer başka bir pazar bulunmadığı gerçeği. Keskin dokularda Chkalovski köyünde "Tolkuchka" diye bir şey vardı, fakat evcil hayvanlarda ticaret yoktu ve topraklarının çoğu, memleketlerinde yapılmış kıyafet satan Çinli tüccarlar tarafından işgal edildi. Ama bu ticaret vahası sonunda ortadan kaldırıldı.

Ziyaretçiler için bilgi

Omsk'daki "Crafty Market" in çalışma şekli: Sabah saat dokuzdan akşam saatlerine kadar her gün açıktır. Ticaret kurumunun çalışma günlerinde izin yok.

Düzenli gün, her ayın ilk pazartesidir. Bu nedenle, "Sly market" her zaman ziyaretçileri almaya hazırdır.

Tek istisna hijyen günler.

"Kuş pazarı" nın yeri, yaniHayvanlarda ticaret yürütülür "Sly pazarında", yanı sıra ikinci el şeylerin parçası, şimdi Bohdan Khmelnytsky caddenin diğer tarafında taşındı ve bitki ve Omsk Baranov müzikal-pedagojik kolej arasında şimdi.

Ticaret kompleksi Sly market in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar 2019

Ticaret kompleksi Sly market in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar 2019

Related news

 • 2019 BONCUKLU İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI
 • Bimcell tl yükleme Bimcell kontör yükleme
 • Başlangıçta girişimci için: üretim maliyetleri
 • Sihirbazın ilk kuralı: okumak mı yoksa izlemek mi
 • Kütle hava akış sensörü arızası ve arıza teşhisinin belirtisi

 • Ticaret kompleksi Sly market in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar 30

  Ticaret kompleksi Sly market in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar


  Ticaret kompleksi Sly market in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar 61

  Ticaret kompleksi Sly market in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar 47

  Ticaret kompleksi Sly market in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar 79

  Ticaret kompleksi Sly market in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar 67

  Ticaret kompleksi Sly market in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar 99

  Ticaret kompleksi Sly market in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar 5

  Ticaret kompleksi Sly market in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar 77

  Ticaret kompleksi Sly market in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar 69

  Ticaret kompleksi Sly market in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar 70

  Ticaret kompleksi Sly market in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar 25

  Ticaret kompleksi Sly market in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar 45

  Ticaret kompleksi Sly market in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar 100

  Ticaret kompleksi Sly market in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar 65

  Ticaret kompleksi Sly market in Omsk: adres, çalışma saatleri, yorumlar 28