Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz 2019

Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz 2019
21.08.2019

Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz 61

"Tele2" sayısını nasıl değiştirirsiniz?

Telefon numarasını değiştirmeden değiştirme arzususim kart, çeşitli nedenlerle oluşabilir. Örneğin, sayıların "güzel" diziliminden hoşlanıyordum veya sinir bozucu hayranlardan "gizlenecek" olmanız gerekiyordu. "Tele2" şirketinin aboneleri bu işlemi oldukça kolay uygulayabilir. "Tele2" numarasının değişimi, arkadaşları ve tanıdıkları değiştirildiğini nasıl bildiririm? Soyunma odaları için şartlar nelerdir? "Tele2" müşterisi olmak ve başka bir operatörden ayrılmak suretiyle numaranızı kaydetmek mümkün mü?

sayı değişimi tele2

Numara değişikliği "Tele2"

Söz konusu cep telefonu operatörü,müşterilerinin sayısının değişmesini engel olmadan gerçekleştirmesi. Bu durumda, bu prosedürün uygulanması ancak numaranın sahibi tarafından gerçekleştirilebilir. Bu mümkün değilse ve SIM kartın kayıtlı olduğu kişi bulunamazsa, bir vekaletname (zorunlu olarak noter onaylı) sağlamak gerekecektir. Numara değişikliği "Tele2" sadece şirket ofisinde yapılır. SIM kartın sahibi veya resmi yetkili kişisine kimlik kartı ve vekaletname verilmelidir (varsa).

 Numarayı kaydetme ile tele2 operatörü değişikliği

Hizmetin maliyeti nedir?

Gerekli somut toplamı belirtmek içinNumaranın değiştirilmesi üzerinde harcama yapmak mümkün değildir, çünkü ülkenin farklı bölgelerinde farklılık gösterebilir. Tula bölgeye, örneğin, (güzel "kuyrukları" ardaşımı, belirli kombinasyonlar olmadan) standart oda almak gerek şartıyla sadece elli ruble vardır. Müşteri istediği numarayı seçebilir. Abone, "Normal" dışındaki kategorilerdeki seçeneği beğeniyorsa, yukarıdaki tutara ek olarak maliyetini de eklemeniz gerekecektir. "Tele2" sayısının "güzel" olarak değiştirilmesi, seçimle birlikte şirket ofisinde de yapılabilir. İstediğiniz simge kombinasyonunu operatörün çevrimiçi mağazasında rezerve edebilirsiniz.

Telefon numarasının değiştirilmesinin nasıl bildirileceği 2

"Tele2" numarasının değişimiyle ilgili bilgi nasıl verilir?

Değişiklik hakkında arkadaşlarınıza ve arkadaşlarınıza bildirinHangi servis operatörünün daha önce kullanıldığından bağımsız olarak numara yapılabilir. Bu hizmet ücretsizdir ve yönlendirme hizmetinin kullanılmasını gerektirir. Yapmanız gereken ilk şey "Tele2" (yeni) numarasından 81 sayıları yazıp eski numarayı gösterecek bir metin mesajı göndermektir. Bundan sonra, yönlendirme kodunu içeren bir yanıt mesajı gönderilecektir.

Bir sonraki adım, yeniden yönlendirme ayarıdıreski numaradan gelen çağrılar. Bu işlemi gerçekleştirmek için önceki SIM kartınızın yanında olması gerekir. Eski numaradan şu sorguyu girin: ** 21 * <alınan yönlendirme kodu> #. Daha önce de belirtildiği gibi, hizmet tamamen ücretsizdir ve üç operatörden daha fazla numaraya bağlanmanıza izin vermez. Böylece, numaranı aradığınızda, kişi sizi nasıl geçirebileceğinizi duyacaktır.

Başka bir operatörün sayısını azaltarak "Tele2" abonesi olabilir miyim?

Mobil operatörlerin birçoğu müşterileri düşünüyor"Tele2" ye geçiş. Numarayı kaydettirerek operatörün değiştirilmesi mümkündür. Bu işlem nasıl yapılabilir? Numarayı kaydeden "Tele2" hizmetlerini kullanmaya başlayın, iletişim salonunu ziyaret ederek, numaranın sahibinin kimlik belgesini sunarak veya mobil operatöre ait resmi portalda verilen hizmeti kullanarak yapabilirsiniz. Bu hizmet vasıtasıyla, transfer talebini, saklanacak numarayı ve diğer gerekli verileri belirtmek gerekir.

Başvurunuzu aldıktan sonra, hizmetin çalışanlarıoperatör desteği sizi arayacak ve daha ileri hareketler talep edecektir. Şirketin ofisine kişisel bir ziyarette bulunulması durumunda, başvuranın, başka bir operatör sayısını aktarmak için kurulan modelden bir açıklama yapması gerekecektir. Numarayı taşıma prosedürü sekiz gün veya daha fazla sürebilir. Her durumda, dönem ayrı ayrı belirlenir. Mevcut iletişim operatöründen önce var olan tüm borçları da ödemek gereklidir. Ödenmemiş ücretlerin varlığı, yeni bir SIM kartın alınmasını yavaşlatabilir. Numaranın bir operatörden diğerine transferi tamamlandıktan sonra, müşteri bir metin mesajı şeklinde bir bildirim alır. Abonenin yapması gereken tek şey ofise gitmek ve "Tele2" operatörünün yeni sim kartını aynı numarayla almaktır.

 telefon numarasını değiştir tele2

Sonuç

"Tele2" telefon numarasının değiştirilmesi gerçekleştiriliriletişim salonundaki çalışanlar aracılığıyla. Hangi numaranın seçileceğine bakılmaksızın - sıra numaralarının havuzundan veya "güzel" - abone, kendisine daha sempatik bir numara seçebilir. Kredi fonlarından dolayı yeni bir numara satın alınması mümkün değildir. Bakiyeyi kendi masrafınızla doldurmanız ve şirketin ofisini ziyaret etmeniz gereklidir. Numaranın ne zaman değişeceği hakkında, size hizmet edecek uzmanı açıklığa kavuşturmak gerekiyor. Kural olarak, yarım saatten fazla sürmez. Başka bir operatörden "Tele2" ye geçmeniz gerekiyorsa, mevcut numarayı koruyarak, sekiz gün veya daha fazla bir süre daha beklemek zorunda kalacaksınız.

Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz 2019

Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz 2019

Related news

 • Deerslayer Grass: Uygulama ve Faydalar
 • Gelecek Neden Bu Kadar Korkutucu Yakın Gelecekte Yaşanacağı İddia Edilen 10 Olası Savaş
 • 36 Tığ işi bebek battaniye örnekleri 2019
 • Saç kırıklarını yok etmek için bal nasıl kullanılır
 • Alerjiden spreyler: ilaçların mini incelemesi

 • Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz 94

  Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz


  Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz 34

  Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz 38

  Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz 58

  Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz 81

  Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz 84

  Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz 87

  Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz 13

  Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz 85

  Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz 72

  Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz 81

  Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz 46

  Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz 27

  Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz 39

  Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz 87

  Tele2 sayısını nasıl değiştirirsiniz 88