Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar 2019

Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar 2019 Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar

Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar

Kadınlar cildin durumuna çok dikkat ederler.yüz, güzellik uzmanlarını ziyaret edin, gençleştirici prosedürler uygulayın, besleyici maskeler uygulayın ve düzenli olarak nemlendiriciler kullanın. Ancak, kusursuz bir manikürle bakımlı ellerin hepsi modern bir kızın güzel görüntüsünün daha az önemli bir parçası değildir.

Tırnak yağı. Neden kullanmalı?

Yüksek bir sonuç elde etmek için ihtiyacınız varçivi alt kısmı çevreleyen epitel ince bir film için kalıcı bakım, kütikül denir. Tırnakların sağlıklı büyümesini ve görünümlerini olumlu yönde etkiler.

daha iyi olan manikür yağı

İnce bir cilt tabakasının korunması içintırnaklar, kütikül için özel yağ kullanın. Bunu neden yapmak zorundasınız? Gerçek şu ki içinde bulunan eser elementler ve vitaminler, daha sonraki uzaklaştırma için eski ve sert kütikül hücrelerinin hazırlanmasını sağlar. Bu işlemden sonra, sağlıklı büyüme ve koruyucu bir işlev için yeni bir kapak, besin ve antiseptik maddeler gerektirir. Kütikülün genç hücrelerine bile küçük bir hasar bile iltihaplanmaya ve çapak oluşumuna neden olabilir. Güzel bir manikür yapmak isteyen bayanlar, tırnak teknisyenleri özel bakım ürünleri kullanmanızı tavsiye ediyor. İstenilen sonuca ulaşmak için bunu düzenli olarak, tercihen günlük olarak yapmalısınız ve kütikülü çıkarmak için karmaşık bir yağ uygulamanız gerekir.

temel

Bakım için kozmetik üreticileriBitki bazında yağlar kullanarak çivi etrafında ince bir yağ. Koruyucu tabakanın genç hücrelerini besler ve yumuşatır ve iyileşmesine katkıda bulunurlar. Bunlar: jojoba, hint, kayısı, badem, dulavratotu, zeytin, buğday tohumu yağı, avokado, ayçiçeği ve susam. Bunların her birinin kendine özgü yetenekleri vardır. Tırnakların nemlendirilmesi, tırnak ve koruyucu cildin vitamin ve besinlerle doyurulması için buğday tohumu yağı, jojoba, badem, üzüm çekirdeği, zeytinyağı veya kayısı yağı kullanılır. Castor ve dulavratotu dezenfekte edici özelliklere sahiptir. Tırnak plağını güçlendirir ve sağlıklı büyümesini destekler. Gördüğünüz gibi, kütikül için birden fazla yağ var. Hangisi daha iyi? Bu sadece aracı test ederek anlaşılabilir.

kütikül yağı

Eterik

Temel olarak temel olarak kullanılır. Ortaya çıkan bir karışım elde etmek için, kütikül için uçucu yağ eklenir. Kural olarak, yüksek antiseptik ve anti-inflamatuar etkiye sahiptir. Ayrıca, sadece çivi hızlı büyüme yardımcı olur, ama aynı zamanda çeşitli enfeksiyonlar ve mantarları bulaşmasını önler. çay ağacı okaliptüs, lavanta, biberiye aşağıdaki yağ özelliklerine sahiptirler. kekik, sandal ağacı, çam, sedir ve köknar araçlar genç cilt manikür nemlendirir ve elastikiyet ve narenciye verir - Tırnaklar için yardım (özellikle limon).

Tırnak yağı: hangisi daha iyidir? Ne aramalıyım?

Sürekli uygulama ile elde edilen etkiBenzer ürünler, ellerin estetik görünümünü ve kusursuz manikür sağlar. Hem evde üretilen hem de satın alınan ürünlerle bakım yapılabilir. Şimdi cilt bakımı ve tırnaklar için kozmetik üreticileri, çeşitli bileşenlerin içeriği ve bir vitamin kompleksi ile bu tip ürünlerin geniş bir yelpazesini sunmaktadır.

kütikül yağı opi

Bu nedenle, kütikül için yağ seçmek zor değildir. Hangisi daha iyi? Doğru seçimi yapmak için, bileşimini okumalı, üründe bulunan bileşenlerin özelliklerini araştırmalısınız.

Solaroil. Bu ürün nedir? Tüketici görüşü

Yaratıcı Nail Design'dan Solaroil kenditırnak plağının sağlamlığını olumlu yönde etkileyen jojoba yağı, pirinç kepeği ve bademler, kütikülü nemlendirir ve besler. Bu ilacın uygulanmasından sonra, elastikiyetini artıran önemli bir tırnak büyümesi vardır. Ayrıca kütikülün yavaş büyümesi ve belirgin yumuşaması.

Tırnak Yağı

Orly Tırnak Yağı

Ürün portakal yağı ve kompleks içerirgüçlendirici bir etki üreten ve tırnakları nemlendiren vitaminler. Bu ürünü tercih eden alıcılar, nemlendirici etkiyi ve yumuşatıcı manikür etkisini ve aynı zamanda uzun süre devam eden hoş bir aroma olduğunu belirtiyorlar.

OPI: aracın açıklaması ve bunun üzerine geri bildirim

Mükemmel dengelenmiş ilaçlaramikro besin ve vitaminlerin kombinasyonu, yağ kütikül OPI belirtmektedir. Bileşiminde neler dahildir? Bu ürün, çeşitli hücreler ve dezenfekte kütikül doku besleme ve aşırı birikmesini önlemek yağlar avokado, ayçiçeği, susam ve üzüm çekirdeği, her tür hem de vitamin kompleksi içeren tırnak uzaması, hem de lesitin, hidrasyon koruyucu kumaş iyileştirilmesi artırır. Bu aracın bir özelliği vernikli çivi uygulanan bile olumlu bir etkiye sahip yeteneğidir.

Bu ürün hakkında insanlar ne diyor? Kullanım kolaylığı dikkat çekiyorlar. Alet bir fırça ile uygulandığından. Ayrıca, kullanım sonrası olumlu etki de dikkat çekicidir: tırnaklar daha sıkı ve daha elastik hale gelir ve kütikül daha yavaş büyür.

Sea of ​​Spa: Alıcının tanımı ve görüşleri

Kompozisyonunda Spa Denizi badem vardıryağ, avokado ve jojoba. Yumuşatıcı ve iyileştirici bir etkiye sahiptir, kütikülün yumuşaklığını arttırır. Ayrıca, çare tırnak plağını daha esnek hale getirir. Bu ürünü kullanan kişiler, yaralanmış kütikülü iyileştirme ve dezenfekte etme, ayrıca yumuşatma ve tırnakları belirgin şekilde güçlendirme yeteneklerinden memnun.

Tırnak yağı fiyatı

"Avon"

Kompozisyonunda "Avon" ürünü bir yağa sahiptir.Antiseptik etkisi ile bilinen, sakinleştirici bir etkiye sahip olan laktanın yanı sıra okaliptüs de vardır. Alıcılar bu ürünün yüksek dezenfekte edici ve güçlendirici özelliklere sahip olduğuna inanıyor ve fırça ile uygulandığı için kullanımı oldukça kolaydır.

Evde çeşitli bileşenlerden bir araç yapıyoruz

Evde, sen de pişirebilirsiniztırnak bakımı ve çevresindeki cilt için bir çözüm. Bu birkaç yağ gerektirecektir. Seçim istenen sonuca göre yapılır. Örneğin, eşit jojoba yağı ve biberiye 15 ml, birkaç damla limon ve E vitamini ekleyin. Sonra her şeyi karıştırın.

Kütikül için yağ nasıl kullanılır? Ürün biraz ısınmışsa daha yüksek emilim ve daha iyi bir etki elde edebilirsiniz. Bir iyiliği sonra parmaklarınızın yumuşak masaj hareketleri germek. Daha sonra tırnaklara ve buğulanmış cildin üzerine ve ayrıca taze manikür üzerine yağ koymak gerekir. Prosedürü gece geçirmek daha iyidir.

tırnak yağı nasıl kullanılır

maliyeti

Kütikül yağının maliyeti ne kadardır? Bu ürünün fiyatı, üreticiye bağlı olarak farklıdır. Sea of ​​Spa, Orly Cuticle Oil gibi ürünler daha pahalıdır, mükemmel bir etki verirler. Ancak, daha ucuza mal olurken, iyi bir sonuç verecek bir araç seçebilirsiniz. Bu nedenle, ambalajın veya şişenin üzerinde belirtilen ürünün bileşimine dikkat edin. Böyle bir araç 250 ila 1600 rubleye mal oluyor.

Küçük bir sonuç

Şimdi ne tereyağı olduğunu biliyorsun.kütikül için. Hangisi daha iyi? Sadece bu soruya kendiniz cevap verebilirsiniz. Sonuçta, her ürün kendi yolunda iyi ve kendi bileşiminde bulunan maddeler nedeniyle olumlu bir etki verir. Sonuç ne bağlı olarak, ilaç seçilir.

kütikül için uçucu yağ

Geniş bir yelpazesi için bir araç iseeylem, mikroelement ile geniş ve farklı bir yağ ve vitamin içeriği olan bir ürün seçmeye değer. Sadece bazı eksiklikleri gidermek mi gerekiyor? Daha sonra kendinizi sadece bu sorunları düzeltmeye yardımcı olacak bileşenlere sahip daha basit ve daha erişilebilir bir araçla sınırlandırabilirsiniz. Her durumda bakıcıyı periyodik olarak değiştirmek daha iyidir, o zaman kesinlikle iyi bir sonuç elde edebilirsiniz.

Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar 2019

Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar 2019

Related news

 • Eski felsefenin genel özellikleri
 • Dilim Poğaça Tarifi
 • Kek için kremalı krem: dört farklı tarif
 • Karışık Pide Tarifi Videosu
 • Makyajınızda sihirli değnek rimel

 • Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar

  Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar


  Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar

  Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar

  Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar

  Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar

  Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar

  Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar

  Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar

  Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar

  Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar

  Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar

  Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar

  Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar

  Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar

  Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar

  Tırnak yağı: hangisi daha iyi, seçim, yorumlar