Tüm zamanların en korkunç korku filmlerinin listesi 2019

Tüm zamanların en korkunç korku filmlerinin listesi 2019


Tüm zamanların en korkunç korku filmlerinin listesi 13 06.01.2019, 05:21

Tüm zamanların en korkunç korku filmlerinin listesi

En korkunç korku filmlerinin listesiKorku türünün özel bir cazibesi var vepopülerlik. Peki, başka ne kamera sinirlerini gıdıklayabilir, sadece başka bir canavar ya da seri manyık gibi. Ancak çok üzücü bir eğilim var. yönetmenler fantezi ile Veya yazarlar boşa gitti ve aktif orada onu arıyor ve insanlar artık daha az korkulu hale gelir ve kat daha sıkıcı, monoton olma ve en dehşet komik. Tüm zamanların en korkunç korku filmlerinin listesi.

İlk önce canavarlar hakkında

Çok iyi tasvir eden bir dizi film varkorkunç canavarlar. İşte canavarlarla ilgili en korkunç korku hikayelerini gösteren bir liste. Tüm filmler "Alien", "Predator", "Kabus Gecesi", "Tsunami", "Piranha", "Apollo 18", "Prometheus", ve diğer birçok değerli neden resim hatta bazen görüntüleme sonra başlayacak. Korkarım onlar çünkü sadece bazı yaratıcılık ve yönetim deneyimine kan ve canavarlar tarafından yenen insanların çığlıkları değil, aynı zamanda sayesinde bolluk. Evet, aktörler oldukça iyi.

Adalette şunu söylemeye değer olsa dakorku Çok parçalı bir "Santa Barbara" dönüşünce, o zaman sadece en sadık taraftar değil, adrenalin sonraki kısmı uğruna vardır (o söyleniyor, ayrıca! Oh. dehşeti dönmek için gidiyor) ve kalça etkiledi ve merak ve sevgiden oyunculara. Tövbe ederim ve bu günahkâr. Burada, ve "Riddick" nin artık "Riddick Chronicles" o zaman ben izledim, Vin Diesel ile "kara delik" baktı ve. sevgili köpek katili varlığını ve bunun yerine Jones paralı babası Jones Senior - biz bu destan birinci ve üçüncü bölümleri karşılaştırmak, bunlar yürütmem farklıdır. Ve böylece - bire bir: neden tüm canavarlar povylazili olan hava ile büyük bir şey vardı, canavarlar vardı, gezegene gelmeden ve insanlar kendi tarzında kurtarılmak zorunda kaldı. Bir sözcükte, "deja vu" ile ilgili biraz ağır izlenim vardı, ancak korku mükemmel değildi.

Şeytanın korkuları, paranormal ve diğerlerikorku en korkunç listhayalet yiyecek

Bu konudaki ilk dehşet şunlardı:"Poltergeist" ve "Şeytanlar" - her ikisi de doğumdan önce, 1986'da bir yerde vuruldu, ancak şimdi de inceledikten sonra, korku korkutuyor. Asgari özel efektlerle, ancak müthiş bir aktör performansıyla bu korku hikayeleri, korku endüstrisinde oldukça doğru bir yere oturuyor.

Ancak doğrudan bu endüstriye geçelim. Burada genel olarak hayaletler, iblisler ve yaklaşık korkutucu korku filmlerinin örnek bir liste, paranormal her şeydir: "Paranormal Activity" (tüm parçalar), "1408", "Astral", "büyü" "Hell Drag Me", "Anne" "Grave-seekers" ve diğer birçok benzer film.

Film niteliksel olarak çekilirse, o zaman görüntüleyen kişizaten herhangi bir knock-gryka-squeak izledikten sonra seğirecek. Kesin olarak, "Paranormal fenomen" in yaratıcıları bunu bir intikamla kanıtladı. Bütçeyi, sahneyi ve manzarayı rahatsız etmeden, yine de çarpıcı bir başarıya sahip olan bir dizi filmi filme aldılar.

Zombiler hakkında en korkunç korku filmlerinin listesi

Kaçmak için fazla bir şey yok. Zombilere dair tüm ya da daha az korkunç korku filmleri parmaklara sayılabilir. Bunlar "Yerleşik Evil", "Ölülerin Şafağı", "Yürüyen Ölüler", "Dünyalar Z Savaşı" nın ilk iki bölümü. Son resim, tesadüfen, bu yıl ortaya çıktı ve sevimli Brad Pitt'in filme çekilmesine rağmen, oldukça izlenebilir. Buna ek olarak, film yeni unsurlar tanıtıldı (bence zombilerin zombilerin piramidi ve hastalığa dayanan bir aşı olduğu söylenmedi).

Korku en kötüsüdür. Manyakların listesi

İşte birkaç film daha var. (Ürpertici, korkutucu ve sadece iğrenç) ve "Testere" (en azından neskolkopervyh parçalar) ve "Cadılar Bayramı", "Kabus Elm Sokağında", "13. Cuma", "Teksas Katliamı" ve bu ve "Koleksiyoncu" diğerleri.

korku 2013 en korkutucu listesiHepsi yeterince korkutucu, ama bazenOyunculara şunu söylemek istiyorum: "Çocuklar, bacaklarınız ne olacak?" Karakterlerin ardında bir manyak kovalanıyor ve düz bir yere düşüyor ve sonra sürünüyor. Evet, ve manyaklar, korkunç, ama aynı zamanda bazı garip. Gezinme mağdurları ayak uyduramadı, ancak kamyon ve spor arabaları soldurabilirler. Artı, onlara kaç tane ateş etmiyorlar, ölmezler. Bu bir gerçek. Bu özellikle bu yılın başlarında yayınlanan son "Chainsaw Massacre" için doğrudur.

Korku en kötüsüdür. 2013 Listesi

2013 yılı, özellikle yeni ürünlerle bizi memnun etmiyor.korkular. Ama yine de, bu yıl mevcut. "Teksas Katliamı", "Anne", "Connecticut 2 Haunting in", "Astral 2", "Dünyalar Z Savaşı", "Riddick", "Yazım", "Kötü Ruh" ve "Will". Gerisi ya tamamen korkutucu değil ya da siyah bir çingene sahip bir komedi anımsatıyor.

Tüm zamanların en korkunç korku filmlerinin listesi 2019

Tüm zamanların en korkunç korku filmlerinin listesi 2019

Related news

 • Cinsellik
 • Daiwa İplik - elit bütçe kategorisi
 • Survivor 2018 8 Mayıs İletişim Ödülünü Kim Kazandı Survivor 2018 66. Bölüm Fragmanı Anneler Günü

 • Tüm zamanların en korkunç korku filmlerinin listesi 19

  Tüm zamanların en korkunç korku filmlerinin listesi


  Tüm zamanların en korkunç korku filmlerinin listesi 50

  Tüm zamanların en korkunç korku filmlerinin listesi 31

  Tüm zamanların en korkunç korku filmlerinin listesi 39

  Tüm zamanların en korkunç korku filmlerinin listesi 71

  Tüm zamanların en korkunç korku filmlerinin listesi 61

  Tüm zamanların en korkunç korku filmlerinin listesi 68

  Tüm zamanların en korkunç korku filmlerinin listesi 26