Sonbahar TırnaklarıSonbahar Tırnakları
Sonbahar Tırnakları


Sonbahar tırnak trendleriherkesin kalbini çalacak akımlardan oluşuyor. Özellikle 2017 sonbaharı içinde pek çok farklı trendin geldiği gözlerden kaçmıyor. Kıyafet detaylarından saç stillerine kadar farklı alanlarda birçok yenilik bu sene bizimle buluşuyor. Moda severlerin özellikle esinlendikleri birkaç önemli detay ise senenin trendi olarak karşımıza çıkıyor. Tırnaklarda bu durum pek farklı değil. Bu sebeple sizler için bir takım tırnak modellerini seçtik, işte sizin için seçtiğimiz sonbahar tırnak modelleri:

Tırnaklarda Minimalist Akım:

Sonbahar Tırnakları Sonbahar Tırnakları
Sonbahar Tırnakları Sonbahar Tırnakları

Özellikle minimalizm modasının bu yıl daha çok ön plana çıktığını söylemek doğru olacaktır. Her türlü kıyafette bu moda akımını çok net bir şekilde görebiliyoruz. Şimdilerde ise buna tırnaklar da eklenmiş durumda. Minimalizme dair tüm figürleri içinde barındıran bu moda ile oldukça dikkat çekici gözükürken aynı zamanda çevrenizde bulunan çoğu stilden daha farklı görünebilmenize olanak sağlayacaktır. İster çok sade isterseniz de sade görünümlü karmaşıklık yaratabileceğiniz bu akıma dair yapılan ojeler hem yaratıcı hem de oldukça sanatsal değeri olan çalışmalar sayılabilir.

Yarı Saydam, Yarı Renkli Tırnaklar:

Bu trend gençler ve kendini genç hissedenler arasında epey popüler olan trendlerden biri olarak biliniyor. Özelliklesonbahara çok yakışacak bu trendsayesinde, ilk bakışta dikkat çekici olabilmek mümkün olabiliyor.

Sonbahar Tırnakları Sonbahar Tırnakları
Sonbahar Tırnakları

Sonbahara uygun renkleri seçerek uygulayabileceğiniz bu tırnak sanatını yapmak da çok kolay, bunun için tırnağın sadece yarısının renklendirilmesi yetiyor. Diğer yarısı ise tırnağın renginde kalmış oluyor. Dilerseniz şeffaf oje ile tırnağı en sonunda koruyabiliyorsunuz. Tabi ojenin sürülmesini de çapraz şekilde yapmaya özen göstermelisiniz. Böylelikle daha trend bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Metalik Renkler:

Sonbahar Tırnakları
Sonbahar Tırnakları
Sonbahar Tırnakları

Metalik ojeler,sonbaharayına oldukça yakışan renk seçeneklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Kıyafetlere oldukça uyumlu gözüken bu oje çeşitleri, onların renklendirilmesi açısından tercih etmeniz gerekenler renkler arasında bulunuyor. Özellikle altın metalik renklerinin bu yıloje trendleriiçinde olduğunu bilmenizde fayda var.

Yıldızlı Tırnaklar:

Yıldız desenleri özellikle içinde bulunduğumuz yıl itibariyle epey moda olan trendler arasındadır.Sonbahar tırnaklarınızınilgi çekmesi için, çoğu kıyafet ve aksesuarlarda kullanımı henüz sezon başlamadan göze çarpmaya başlamıştı. Tırnaklara kadar gelmesi gayet normal görünüyor. Eğer sizler de sonbaharda daha farklı tırnak çeşitleri isterseniz, o zaman tercihinizi bu tırnak modasından yana kullanabilirsiniz.

Sonbahar Tırnakları Sonbahar Tırnakları Sonbahar Tırnakları

Yıldızlara eşlik edecek parlak renkler sayesinde, ellerinizin daha çok ön plana çıkması sağlayabileceksiniz. Bu nedenle parlak kırmızı veya altın gibi renkleri kullanmanızda fayda var. Aynı zamanda senenin modası olan mavi ve pembe tonlarını da tırnaklarınızda kullanarak, canlı bir görüntü elde edebilirsiniz.

Mermer Desenli Tırnaklar:

Sonbahar Tırnakları Sonbahar Tırnakları Sonbahar Tırnakları
Sonbahar Tırnakları Sonbahar Tırnakları Sonbahar Tırnakları

2017 tırnak trendleriarasında oldukça çılgın akımları görebilmemiz mümkündür. Mermer desenli tırnaklar da bu modeller arasında görebileceğiniz seçeneklerden biridir. Özellikle kot kombinleri ile çok yakışacak bu tırnak modelleri, bugüne kadar izlediği tırnak modasından vazgeçmek isteyenler için ideal olacaktır. Aynı zamanda renkleri kombine ederek kullanabileceğiniz tırnak sanatından vazgeçmeniz de çok kolay olmayacak. Kolay şekilde yapılabildiği için de diğerlerine göre, daha çok severek kullanabileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor.

Logolu Tırnaklar:

Sonbahar Tırnakları
Sonbahar Tırnakları
Sonbahar Tırnakları

Tırnaklarına farklı bir görünüm katmak isteyenlerin tercihi olan bu tırnak modelleri, çevrenizin epey dikkat çekici bulduğu ayrıntılardan biri olacak. Hatta öyle çok ilgili göreceksiniz ki bir noktadan sonra ilgi sizi belki de bunaltmaya başlayacak ?. Tırnaklarınızda aklınıza gelebilecek her markanın logosunu yaşatabilmeniz de mümkündür. İster ünlü bir moda firmasının logosunu tırnaklarınıza işleyin, isterseniz de tamamen kendi tasarımınızla logoları yeniden yorumlayın, seçim tamamen size kalmış. Bu tırnak modası da 2017 yılının sonlarına damgasını vuracak moda akımlarından biri olarak karşımıza çıkacak.

Çok Renkli Tırnaklar:

Sonbahar tırnaklarıarasında, hiçbir zaman vazgeçemeyeceğiniz seçenekler de bulunuyor. Farklı renkleri kombine etmeyi sevenler için harika bir tercih olacak bu stil sizi biraz daha fazla etkileyecektir. Çok renkli ojelerin bir arada kullanıldığı modeller, farklı gözükmek isteyenler için oldukça doğru bir tercih olacak.

Sonbahar Tırnakları
Sonbahar Tırnakları

Günlük giyim için göz kamaştırıcı sonuçlar almanıza neden olacak bu moda sayesinde, tüm bakışların üzerinizde olması kaçınılmazdır. Bu modayı daha iyi yaşatabilmeniz için, parlak renkleri kullanmanızda fayda var. Özellikle kırmızı, sarı veya yeşil gibi tonları bir arada kullanarak, daha etkileyici tırnak modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.


Sonbahar TırnaklarıSonbahar Tırnakları

Related news Sonbahar TırnaklarıSonbahar Tırnakları


Sonbahar Tırnakları


Sonbahar Tırnakları


Sonbahar Tırnakları


Sonbahar Tırnakları


Sonbahar Tırnakları