Sloupok - Kim o ve neden çağrıldı 2019

Sloupok - Kim o ve neden çağrıldı 2019
24.08.2019

Sloupok - Kim o ve neden çağrıldı 48

Sloupok - Kim o ve neden çağrıldı?

kimdir bu sloupok

Rusça'da, çoğu zaman yeniSadece belli bir halk çevresi tarafından bilinen kelimeler. Bunlar jargon, çoğunlukla kendi çevrelerinde kalıyorlar, fakat aynı zamanda genel açık alanlara girip binlerce insan arasında sabit olanlar da var. Bu kelimelerden biri "sloupok" kavramıydı - bugün neredeyse herkes onun ne anlama geldiğini biliyor. Bir kişi diğerine sloop'u güvenle arayabilir ve neyin yanlış olduğunu anlayacaktır. Bununla birlikte, herkes, sorunun ne olduğunu tahmin edemez. Ve özellikle herkes, sözcüğün nereden geldiğini ve neden bu dilde düzeltildiğini bilmiyor. Peki, sloupok - Bu kim? Nereden çıktı? Ve en ilginç neden bu kadar popüler?

Kelimenin görünüşü

Çok sıklıkla ilginç kelimeler,bazı televizyon programları, müzik, kitaplar ve filmler, birisi alışılmadık bir şey söylediğinde ve bir şekilde alıştığında. Ancak her şey "sloupok" sözcüğüyle oldukça farklıydı. Bu kim? Sloupok'un uzun zamandır yavaş düşünülmemesi yavaş ve yavaş bir kişiye çağrıldı. Bu doğrudan bir hakaret değil, daha ziyade bir insanı alay etmenin ve onu hakaret etmenin veya aşağılamamasının bir yolu. Bu nedenle sözcük oldukça yaygınlaştı ve TV ekranlarına girdi. Fakat "sloupok" sözcüğünün uygulamasını nereden bulabilirim? Bu kim?

Anime'de Sloupok

heceler anlamı

Anime inanılmaz popüler bir türeDünyada çok sayıda taraftar içeren animasyon. Çoğu anime projesi yalnızca hayranlar arasında sevilmiş olmaya devam eder, ancak bazıları kamusal alan haline gelir. Örneğin, tam uzunlukta anime çizgi film "Ruhların Kaçışı" - tüm dünyada bilinen Japon kültürünün, bir başyapıt. Onu bilin hatta bu anime duymuş ve hiçbir fikri türün ne tür vardır olmamış ya. Bununla birlikte, "sloupok" teriminin ekranlarındaki görünümle ne ilgisi var? Bu kim? Oldukça basit - Pokemon denir büyülü yaratıklar, anlatır "Pokemon" adlı bir anime serisi, yoktur. Kendileri arasında kavgalar hazırlayan özel antrenörlerle uğraşırlar. Bu seri değil sadece Japonya'da, dünyayı etrafında yayına başladı o kadar popüler hale geldi, doğal olarak geldi ve Rusya'ya. O Pokemon arasında yer alıyor ve bu kavramı yansıyan tahmin etmek kolaydır. Bu yaratıklardan birine Sloupok deniyordu. Aynı zamanda bir insan adında sloupoukom görüşmek herşey özelliklerini devraldı. Bu Pokemon oldukça aptal bir görünüme sahiptir, özellikle akıllı ve inanılmaz derecede yavaş olmadığı görülmüştür. ilk haliyle, neredeyse hiçbir şey ve sadece geliştikçe olabilir, bu Sloubro veya Sloukinga güçlü hale gelir. Özellikle ikinci durumda, çünkü serinin fanları en zeki pokemonların Sloukinga biri hissediyorum. Bununla birlikte, son derece sloupoki aptal ve doğasına göre ifade kurulur donatılmış. Artık Sloopok'un kim olduğunu, bu kelimenin anlamını ve kökenini biliyorsun.

eğim ne

Eğim Rusça

Rusça'da, bu kelime çok yeni geldive elbette resmi değil - herhangi bir sözlükte bulamazsınız. Bununla birlikte, burada anlamı batıda kullanılanla tamamen aynıdır. Sadece bir uyarı ile - burada anime sonra ortaya çıktı, batıda ise zaten anılacak olan konuşmadan anime girmişti. Doğal olarak, bir kez daha sloupok'un ne anlama geldiğini açıklamak mantıklı değil, çünkü şimdi herkes bunu anlıyor. Ama nerede uygulanıyor?

"Sloupok" sözcüğünün uygulama alanları

"Sloupok" sözcüğünün anlamı artık herkes için açıktır, ancaknerede kullanılabilir? Söylemeye gerek yok, bu konseptin resmi konuşmada kullanılması kabul edilebilir değil, ancak diğer durumlarda oldukça uygundur. Elbette Sloupok'un imajından kaynaklandığı doğal olarak, çoğunlukla internette görülür. Ayrıca bir kişiye düşünmekten daha yavaş olduğunu bildirmek istediklerinde, yaşamdaki enformel iletişimde de kullanılır. Ilgililiği kaybetmeyen, Sloupuk ile ilgili çok çeşitli notlar var. Bu arada, ayrı olarak konuşmaya değer olan ilgiyle ilgilidir.

slope kelimesinin anlamı

"Sloupok" kelimesinin alaka düzeyi

Bu çeşitli popüler bir sır değilKonuşma diline gelen kelimeler, sıklıkla oradan hızla ayrılırlar. Ancak, "sloupok" uzun bir süre ertelendi - hala kullanılıyor. Eğer eksikliklerini diğer tarafı belirtmek istiyorsanız Ve bu çevrede herkes gibi sizi anlayacaktır. Ancak, pek çok insanın, bu terimin ortaya çıkmasından dolayı Pokémon'u artık hatırlamadığını söylemek gerekir. Rusça konuşan ülkelerde bu anime, uzun bir ilgisi kalmadığını ve yeni nesil pek bir on yıl önce popüler oldu biliyorum. Ama kelime "sloupok" ve bu tür, "Yavaş" gibi türevleri, bunlar aynı zamanda hayatta, ağda sürekli olarak kullanılabilir.

Sloupok - Kim o ve neden çağrıldı 2019

Sloupok - Kim o ve neden çağrıldı 2019

Related news

 • Cıva - Güneşle en yakın gezegen
 • Johnny Depp, Doğu Ekspresinde rol alacak
 • İngilterenin görülecek yerleridir
 • Taç Şeklinde Zarif Bir Saç Modeli Nasıl Yapılır
 • Hollandalı marangoz Nuhun Gemisiyle İsraile gitmeyi planlıyor

 • Sloupok - Kim o ve neden çağrıldı 25

  Sloupok - Kim o ve neden çağrıldı


  Sloupok - Kim o ve neden çağrıldı 30

  Sloupok - Kim o ve neden çağrıldı 44

  Sloupok - Kim o ve neden çağrıldı 24

  Sloupok - Kim o ve neden çağrıldı 81

  Sloupok - Kim o ve neden çağrıldı 51

  Sloupok - Kim o ve neden çağrıldı 80

  Sloupok - Kim o ve neden çağrıldı 96

  Sloupok - Kim o ve neden çağrıldı 82

  Sloupok - Kim o ve neden çağrıldı 99

  Sloupok - Kim o ve neden çağrıldı 40