Shoko.ru logolu çikolata setleri: benzersiz tadı ve olağandışı ambalajlama 2019

Shoko.ru logolu çikolata setleri: benzersiz tadı ve olağandışı ambalajlama 2019

Shoko.ru logolu çikolata setleri: benzersiz tadı ve olağandışı ambalajlama 82 28.02.2019, 16:41

"Shoko.ru" logolu çikolata setleri: benzersiz tadı ve olağandışı ambalajlama

Şirketten çikolata setleri yapan şey "Shoko.p "talep edildi mi? Bir logo ile eşsiz lezzet ve sıra dışı paketleme. Orijinal tatlılar, özellikle itibarlarını uygun seviyede tutmaya özen gösteren şirketler için uygun olacaktır. Tek bir iş ortağı bu tür göze çarpmayan bir dikkat belirtisini reddedemez. Ek olarak, tatlı hediyeler düzenli müşterilerin sadakatini artırmanıza izin verir. Her çeşitteki kayıt çeşitleri ve setler sunulmaktadır. Seçin.

logo ile çikolata setleri

çanta

Sipariş edilebilir bir el çantası şeklinde. İçinde - 10 veya 20 çini süt, koyu veya acı çikolata. Paketin laminasyonu mat veya parlak olabilir. 10 karo 50-100 setleri sipariş ederken, 1 birim mal 560 ruble maliyeti, eğer 1.000'den fazla setleri satın alırsanız, maliyet 140 ruble / parçaya düşürülür. Yirmi fayans ile 1000'den fazla çanta 220 ruble / parça ve 50-100 setleri - 640 ruble / parça maliyeti. Saygınızı göstermek istediğiniz ortaklar için ideal bir hediye.

kitaplar

Bu tip ambalajlar üç versiyonda sunulmaktadır. Bir dizi acı veya sütlü çikolata birim başına 190-270 rubleye mal olacaktır (lotun maliyeti 1.000 birimdir ve daha pahalıdır - 50-100 birim). Gümüş veya altın rengi seçebilirsiniz. Paketleme hakkında şirket hakkında herhangi bir bilgi koyabilirsiniz ve muhatabı sizi unutamayacak!

Her zaman alakalı olan nedir

Dörtlü klasik çikolata setleriVaryasyonlar, en çok tercih edilen müşteriler için bir durum hediyesidir. Kutu ya pencere ile ya da katı olabilir. Kapasite - 4, 12, 24, 80 veya 160 bar süt veya farklı kütleye ait acı çikolata. En az 50 set sipariş edilebilir. Malların birim başına en düşük maliyeti - 1000 set 4 çikolatadan sipariş verirken (160 ruble setinden). Maksimum - 32 kiremitli pencereler ile 50-100 set kazanımı ile (730 ruble. / Adet).

logo ile çikolata setleri

Kalem durumlarda

Bir logoya sahip bu çikolata setlerihalkaların 4, 8, 12, 16, 24. 170 toplamı için (50-100 adet asgari bir sipariş ile.) 290 sürtme. / Ad. (1000 adet siparişler için.) Tüm gerekli belgelerine sahip, yüksek kaliteli ürünler alacak. En iyi hammadde Belçika üretimi özellikle hoş tadı ile ürünlerini üretmek sağlar.

Şeffaf ambalaj

Şirket "Shoko.ru »6, 10 veya 20 fayanslı kutulara yerleştirilmiş tatlı hediyelik eşyalar sunar. 1 birim maliyeti - 95 (1 000'den fazla parça sipariş ederseniz) 185 ruble (50 ila 100 adet satın alırsanız). Şeffaf ambalaj altında, tasarımcı tarafından müşteri ile birlikte geliştirilen benzersiz ambalajlarda çikolatalar yerleştirilir. En ciddi müşteriler böyle sıradışı bir sunumun gözünde bir gülümseme tutamayacaklar. Ve bu başarılı bir işbirliğinin ilk adımı.

Sliema

şık bir pakette statüyü vurgulamak için izin verecek veŞirketinizin yaratıcılığı. Setlerde, Belçika ham maddelerinin kullanımıyla yapılan tatlı bir ürünün 5 ila 15 fayansı olabilir. Ambalaj altın kabartma ile dekore edilmiştir, dışbükey, ipek, vb ile yapılır. Böyle bir şirket, şirketin kurumsal tarzının mükemmel bir yansımasıdır. Setlerin fiyatı - 90 (malların 1000'den fazla birimi) - 320 ruble. (50'den 100'e kadar sipariş verilirse).

zarf

Böyle bir laconic pakette - 10 acı fayansveya her biri 5 gram sütlü çikolata. Şirket logolu çikolata hediyeleri özel bir etki yaratıyor. Müşteriyi hoş bir şekilde şaşırtmak istiyorsanız, sete egzotik lezzetlerle renkli fayanslar (turuncu, sarı, yeşil) ekleyebilirsiniz. 50 gram ağırlığındaki bir paket 110 ila 250 ruble arasında değişmektedir (fiyat, siparişin hacmine bağlı olarak değişir, en büyüğü - 50-100 adetlik bir parti sipariş ederken, En küçük - 1000 adet veya daha fazla parti). Hiçbir şeye mecbur değil, şüphesiz müşterinin değerli ilgisini çekiyor.

Özel sunumlar

"Elite" serisinin takımı hoş bir sürpriz olacakortaklarınız veya iş arkadaşlarınız için. 100 gram çikolata ve 5 gramlık birkaç çini içerir. "Shoko.ru" şirketine sahip olan modern ekipman sayesinde, altın kabartma, serigrafi baskı, konveks ile kutuyu dekore edebilirsiniz. Paket, şirket hakkında bilgi veya mevcut niyetle ilgili bir olay içerebilir. Setin maliyeti 380-620 ruble / adet. (fiyat, siparişe bağlı olarak değişir, ürünün daha pahalı bir birimi 50-100 set satın alırken daha ucuzdur, daha ucuz - 1 000 set veya daha fazla).

logo ile mevcut çikolata

"Premium"

Yüksek sınıf teklifi. Süt veya acı çikolata ile doldurulmuş olan mevcut, herhangi bir seviyenin olması durumunda sağlam bir aksan rolünü oynayacaktır. Bir iş ortağına veya iş arkadaşınıza teslim edilen böyle bir hediye, takdir ve saygınızı gösterecektir. 125, 215 veya 290 gram ağırlığında bir set sipariş edebilirsiniz. Maliyet, parça başına 750 ruble (eğer 1000'den fazla parça alırsanız) 340'dir. (50-100 adet satın alırsanız).

Paket seçimi

Müşteriye büyük miktarda alan verilir.ambalaj seçiminde fantazi. Malzeme, standart bir kaliteli karton ve plastik, metal, ahşap vb. Gibi daha orijinal materyaller olabilir. Herhangi bir kısıtlama yoktur ve paketleme şeklinde - bir elmas lehine seçim yaparak, geleneksel dikdörtgen veya kare şekillerden uzaklaşabilirsiniz. daire veya daha standart dışı seçenekler. Örneğin, orijinal ambalaj, şirketin faaliyet alanına, kasklar, bir klavye, bir takım araçlar, vb. Gibi görünmektedir. Tasarımcılar, müşterilerin herhangi bir isteğini dinlemeye hazırdır.

Şüphelenilemeyecek yüksek kalitede "Shoko.ru" şirketinin ürünleri, birçok şirketin güvenilir bir ortak statüsünü güçlendirmelerine yardımcı oldu. Doğru seçimi yap ve sen!

Shoko.ru logolu çikolata setleri: benzersiz tadı ve olağandışı ambalajlama 2019

Shoko.ru logolu çikolata setleri: benzersiz tadı ve olağandışı ambalajlama 2019

Related news

 • Cilt Lekeleri İçin Gül Yapraklarından Tonik
 • Çok İzlenen Videolar
 • Karasuları
 • Şeftali Suyu Yapımı Resimli Tarif
 • Novella Canterville Hayalet - bir özet

 • Shoko.ru logolu çikolata setleri: benzersiz tadı ve olağandışı ambalajlama 68

  Shoko.ru logolu çikolata setleri: benzersiz tadı ve olağandışı ambalajlama


  Shoko.ru logolu çikolata setleri: benzersiz tadı ve olağandışı ambalajlama 97

  Shoko.ru logolu çikolata setleri: benzersiz tadı ve olağandışı ambalajlama 63

  Shoko.ru logolu çikolata setleri: benzersiz tadı ve olağandışı ambalajlama 81

  Shoko.ru logolu çikolata setleri: benzersiz tadı ve olağandışı ambalajlama 75

  Shoko.ru logolu çikolata setleri: benzersiz tadı ve olağandışı ambalajlama 54

  Shoko.ru logolu çikolata setleri: benzersiz tadı ve olağandışı ambalajlama 14

  Shoko.ru logolu çikolata setleri: benzersiz tadı ve olağandışı ambalajlama 12

  Shoko.ru logolu çikolata setleri: benzersiz tadı ve olağandışı ambalajlama 87

  Shoko.ru logolu çikolata setleri: benzersiz tadı ve olağandışı ambalajlama 20

  Shoko.ru logolu çikolata setleri: benzersiz tadı ve olağandışı ambalajlama 93

  Shoko.ru logolu çikolata setleri: benzersiz tadı ve olağandışı ambalajlama 91

  Shoko.ru logolu çikolata setleri: benzersiz tadı ve olağandışı ambalajlama 94