Sanatorium Itil, Ulyanovsk: adres, yorumlar, fotoğraf 2019

Sanatorium Itil, Ulyanovsk: adres, yorumlar, fotoğraf 2019
19.08.2019

Sanatorium Itil, Ulyanovsk: adres, yorumlar, fotoğraf 98

Sanatorium "Itil", Ulyanovsk: adres, yorumlar, fotoğraf

En saf iyonize hava, yeşil bolluğuplantasyonlar, nehre yakınlık - bir insan başkalarının hayalini kurtarabilir, gündelik hayattan yoruldum mu? Mutlu bir tatil turistinin tüm bu özellikleri, Ulyanovsk bölgesinde bulunacak. Anne Doğa cömertçe eşsiz otlar, mantar ve meyve çayırları ile bölgeye bağışladı. Sağlığınızı iyileştirmek için gerçekten rahatlamak istiyorum - sanatoryum "Itil" (Ulyanovsk) 'a hoş geldiniz.

Volga Nehri'nin su yüzeyinin bulunduğu pitoresk bir yer.gücü ve büyüklüğü ile büyülüyor. Yıl boyu balneoloji merkezi yıl boyu yetişkinlerin ve çocukların dinlenmesini ve tedavisini üstleniyor. Çocuk turistler için profesyonel pedagojik kadroya sahip bir kamp bulunmaktadır. sağlık kurum ve Gururlanmamızın ana avantajı, çok çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılan tedavi edici çamur ve mineral yaylar, varlığıdır.

sağlık tesisi itil Ulyanovsk

Tekrar tekrar hak kazanan dispanserödüller, kaliteli servis, temizlik, yüksek kaliteli hizmet için şükran günleri. Bu, kalite ve profesyonelliğin en iyi göstergesi değil mi? Bilet almak, deneyimli ve bilgili doktorların rehberliğinde olumlu duygular, mükemmel ruh hali, terapi alırsınız.

Konum bilgisi

Sanatoryum uzak olmayan bir konumdadır.Volga Nehri'nin sağ tarafındaki şehrin altyapısı, olağanüstü tesislere ve eğlence sektörüne ulaşmanın zor olmadığı bir yer. Bu bölgede çok fazla bitki örtüsü, çam ve iğne yapraklı ağaçlar bulunan fabrika ve işletmeler bulunmamaktadır. Bu sebeple, sakin, ölçülü ve aynı zamanda aktif eğlence tutkunları buraya ulaşmayı amaçlamaktadır.

Modern bir teşhis tabanı ile donatılmış,kendi sağlık laboratuvarı sanatoryumu "Itil" (Ulyanovsk). Merkezin adresi: Orenburgskaya sokağı, 1. Konukların zengin bir programa, ilginç boş zamanlara ve etkili tıbbi işlemlere sahip olması beklenir.

geçit

Dinlenme yerine çeşitli şekillerde ulaşabilirsiniz:

 • Samara şehrine uçarak. Havaalanından da, oraya ulaşmak zor olmayacak: sizi düzenli bir toplu taşıma aracı, sizi "Itil" (Ulyanovsk) sanatoryumuna götürecek.
 • Uçmaktan mı korkuyorsun? Daha güvenli bir seçenek sunuyoruz - doğrudan istasyona giden bir tren En üst teras. Ardından troleybüs numarası 2a'yı bekleyin veya bir taksiye binin. Gördüğünüz gibi, her şey son derece basit.

Yaşam Koşulları

sanatorium itil ul'janovsk nasıl ulaşılır

Kapalı bakımlı bir parkın ortasındaSovyet sonrası dönemin ruhuyla iki üç katlı bina inşa edildi. "Itil" (sanatoryum) merkezinde 10 veya daha fazla gün kalabilirsiniz. Ulyanovsk (turistlerin yorumları şehrin kendisi ile ilgilidir), yerleşik olmayan turistleri iyi niyet ve misafirperverlikle karşılar. Eyalette herkesin kesinlikle her şeyle ilgileneceği birçok kültürel ve eğlence yeri var.

Konut stoğuna devam edelim. Bir sağlık tesisi aynı anda 150 kişi ağırlayabilir. Ortak şartlara (katta banyo) ve ayrıca iki odalı lüks dairelere sahip bir veya iki kişilik standart odalar bulunmaktadır. Her yerde yatak, dolap, masa, TV, su ısıtıcısı vardır.

İkram servis hizmetleri

itil sanatorium ulyanovsk yorum

Konaklama için ödeme yapmak içinGünde beş öğün: özelleştirilmiş, diyet. Belirlenen programa göre, klimalı yemek odasında masalar düzenlenir. Belli hastalıkları olan hastalar için, doktor şifalı bir menü reçete eder. Sanatorium "Itil" (Ulyanovsk) sizi rahat bir kafeteryaya davet ediyor. Kurumda taze hamur işleri, bitkisel içecekler, meyve suları, enfes tatlılar sunulacak.

Terapi uzmanlığı

Dispanser işinde sadece profesyonelmuazzam tıbbi deneyime sahip çalışanlar. Yenilikçi yöntemler ve fizyoterapi prosedürleri ile birlikte pratik bilgi, ciddi patolojileri olan hastaların tedavi edilmesine ve rehabilite edilmesine izin verir. "Itil" sanatoryum (Ulyanovsk) sinir, kalp, metabolik, gastrointestinal, kas-iskelet ve solunum hastalıkları terapisinde uzmanlaşmıştır.

 sağlık merkezi ileil ulyanovsk

Yapılan prosedürlerin fotoğrafı makalede sunulmuştur. Sağlık kurumunda ürolitik patolojileri olan kişiler, diyabet, endokrin hastalıkları ve pelvik organların hastalıkları kabul edilir. Tıbbi yatılı evde size üreme fonksiyonunu geri kazandırma, sindirim sistemini temizleme konusunda yardım teklif edilecektir.

Terapötik baz

Sanatoryum "Itil" (Ulyanovsk) bütün gelaileler sağlığa kavuşmak için. Burada terapistler ve çocuk doktoru birlikte çalışıyor. Terapide ana faktör balneoterapidir: mineral sülfit-magnezyum suları, çamur banyoları. Eşsiz doğal kaynaklar, yatılı evin arazisinde yer almaktadır. Kuyudan, klor, brom, iyot ve sodyum ile zenginleştirilen faydalı suyu deneyebilirsiniz.

Bütün bu elementler antienflamatuarlıdır.özellikleri, sinir sistemini stabilize, vücudun doku ve hücrelerini olumlu yönde etkiler. Terapötik çamur ve kil iç organlar üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, bir anti-inflamatuar etki gösterir, ağrıyı hafifletir. Ameliyat geçirmiş ve ciddi hastalığa yakalanmış kişilerin rehabilitasyonu devam etmektedir.

sağlık tesisi itil g ulyanovsk

Tedavi kızılötesi ışınları gerçekleştirilir. Bu prosedür sayesinde,, gençleştirmek bağışıklık sistemini güçlendirmek, vücudu ve cildi temizlemek olabilir. Geliştirilen ve aşağıdaki programlar uygulamaya konulan: "Sağlık kadın ve erkekler", "Karşıtlık", "serbest nefes", "Anne ve Çocuk" ve diğerleri.

Çocuklar için hizmet

Sanatorium "İtil" (Ulyanovsk) genç davet7 ila 14 yaş arası konuklar tatil geçirebilecekleri sağlık yardımı ile. Çocuklar için iki katlı bir bina var. Günde yirmi dört saat çocuklara öğretmenler ve eğitimciler tarafından bakılır, eğitim seansları yapılır.

Bu çıkıyor ve tıbbi yardım: psikolojik, sosyal ve fiziksel uyum. Her çocuğun yeteneklerini gösterebileceği, benzer düşünen insanları ve arkadaşları bulabileceği yaratıcı ve spor bölümleri açılır. Düzenli olarak düzenlenen yarışmalar, yarışmalar ve diğer kültürel ve eğlence etkinlikleri. Sokakta inşa edilmiş oyun alanları, spor tesisleri bulunmaktadır.

Eğlence hizmetleri

 sağlık tesisi ve itil Ulyanovsk adresi

Saatlerde, prosedürlerden kurtulabilirsiniz.Yaz aylarında plaj ve kışın - kayak. Bu sanatoryum "Itil" (Ulyanovsk) bir sürü aktif meslekler sunuyor. Dağıtıcıya nasıl ulaşılacağı yukarıda açıklanmıştır. Turistler kendi arabalarında bir biniş evinde korunan bir otoparkta her zaman "demir atı" bırakabilirler. Fitness salonunu egzersiz makineleri, kapalı yüzme havuzu ve sauna ile ziyaret edebilirsiniz. Masa tenisi, bilardo, stadyum bulunmaktadır. Spor malzemeleri kiralamak için bir kiralık ofis bulunmaktadır.

yorumlar

Ziyaretçiler etkilendilertatil merkezi "Itil" (sanatoryum, Ulyanovsk). Yorumlar bu yer her yaş için mükemmel olduğunu söylüyorlar. Burada unutulmaz, eğlenceli ve ilginç tatiller, tatiller geçirebilirsiniz. Personelin dostça atmosferi, ruh halini yükseltir, uygun bir dinlenme kurar. Fiyatlar oldukça ılımlı. Buraya gelenler kesinlikle hayal kırıklığına uğrayacaktır.

Sanatorium Itil, Ulyanovsk: adres, yorumlar, fotoğraf 2019

Sanatorium Itil, Ulyanovsk: adres, yorumlar, fotoğraf 2019

Related news

 • Patlıcanlı Tepsi Kebabı Tarifi
 • Fırında Sudak: tarifi
 • Liya ismi ne anlama geliyor
 • Bu nedir - Ağustos ayında Sri Lanka Yaz sonunda oraya gitmeye değer mi
 • Kanada başbakanı Trudeau, Nazilerden kaçan Yahudileri geri çevirdikleri için özür diledi

 • Sanatorium Itil, Ulyanovsk: adres, yorumlar, fotoğraf 44

  Sanatorium Itil, Ulyanovsk: adres, yorumlar, fotoğraf


  Sanatorium Itil, Ulyanovsk: adres, yorumlar, fotoğraf 78

  Sanatorium Itil, Ulyanovsk: adres, yorumlar, fotoğraf 14

  Sanatorium Itil, Ulyanovsk: adres, yorumlar, fotoğraf 91

  Sanatorium Itil, Ulyanovsk: adres, yorumlar, fotoğraf 69

  Sanatorium Itil, Ulyanovsk: adres, yorumlar, fotoğraf 73

  Sanatorium Itil, Ulyanovsk: adres, yorumlar, fotoğraf 91

  Sanatorium Itil, Ulyanovsk: adres, yorumlar, fotoğraf 3

  Sanatorium Itil, Ulyanovsk: adres, yorumlar, fotoğraf 18

  Sanatorium Itil, Ulyanovsk: adres, yorumlar, fotoğraf 34

  Sanatorium Itil, Ulyanovsk: adres, yorumlar, fotoğraf 74