Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil 2019

Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil 2019
18.09.2019

Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil 53

Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil

Çoğu kadın saçlarından mutsuzdur veonları hayal etmek. Saç dökülenler doğası gereği düzleşmeye çalışırlar ve düz saç günlükleri saçları saç tulumları üzerine sarar. Özellikle saç dökülmeden şekli almaz saçın doğasından çok hoş olmayan duygular oluşur.

Neyse ki, modern güzellik salonlarında saçla ilgili neredeyse her sorunu çözebilirsiniz. Örneğin, doğru hacmi yaratacak ve sağlığına zarar vermeyecek uzun vadeli bir tasarım yapabilirsiniz.

Saç sallama oymacılığı nedir? Saçlarınızı uzun süre kurtarmanıza izin veren kimyasal araçlarla şekillendirilmiş bir teknolojidir. Bu döşeme tekniğinin mucitleri "Schwarzkopf" şirketinin uzmanlarıdır. Üstelik, bu teknik, kullanılan araçların saçlara göre daha nazik olduğu gibi, geleneksel kimyasal dalgadan temelde farklıdır.

Normal kimyasal krem ​​saçlara verebilirŞişkinlik, ancak kimyasal maddeler yapılarını yok ederken. Doğal olarak, özellikle de lüks zenginlikleri varsa, her kadın böyle bir işlemi yapmaya karar vermez.

Eğer bir saç oyması yapılırsa o zamanKıvırcıklar da kimyasallara maruz kalacaklar, ancak bu durumda çözelti daha fazla korunuyor ve saçlara büyük zarar vermiyor.

Akrilik ile uzun süren saç oymacılığıZaman saç dökülmeden bırakılır. Yani, böyle bir prosedür uygulandıktan sonra, kimyasal soyunduktan sonra olduğu gibi hasar görmüş saçları kesmeye gerek yoktur.

Elbette, oyma saçlarının olduğunu söylemekkesinlikle onlara zarar vermez. Ancak bu hasar, kimyasal dalga için ilaç kullanımı ile olduğundan daha az olacaktır. Uzmanlar, geleneksel kimyasal perma'nın yılda bir kez olmak üzere daha sık yapılması önerilmezken, 2-3 ay sonra tekrar tekrar oymalarına izin verilir.

Bu arada, uzun süreli saç şekillendirici oyma sadece buklelerin yaratılması değil. Bu prosedürle, aksine, çok yaramaz saçları düzleştirerek saç stilini pürüzsüz hale getirebilirsiniz.

Prosedürün kendisi sadece salonlarda gerçekleştirilir. Bu teknikle kıvrılmak için, hangi bukleleri almak istediğinize bağlı olarak herhangi bir kıvırıcı kullanabilirsiniz. Kıvrılmış saç maşaları belirli bir süreye ıslak, belirli bir süre dayanabilir. İlacın maruz kalma süresi, saçın tipine ve durumuna bağlı olarak master tarafından belirlenir. Daha sonra çözelti yıkanır, bukleler kurutulur ve yemyeşil kıvırcık bukleler oluşur.

Curling perm oyma anı kadar,saçlar ıslana kadar. Şekillendirmeyi sürdürmek istiyorsanız, o zaman başın özel bir şampuanla yıkanması ve saç kurutma makinesi kullanmadan kurutulması gerekir. Ve eğer bukleler sıkıcı ise, saç kurutma makinesi ile kuruturken saçınızı fırça ile üflerseniz böyle bir kıvrım yapabilirsiniz.

Oyma, çeşitli saç modelleri oluşturmanıza olanak tanır, çünkü şekillendirme için farklı yöntemler kullanmanızı sağlar - köpükler, spreyler veya jeller.

Oyma sahipleri için en iyisidirkısa saç kesimleri veya saçları omuzlara. Bu stil yaklaşık 4-5 hafta sürer. Oyma, boyalı saça yapılmasına izin verilir, ancak meliorasyondan sonra birkaç hafta beklemek daha iyidir. Saç çok kuru ve sık sık kırılırsa, önce onları tedavi etmek, geri yükleme kursunu bitirmek ve sadece dalga yapmak için tavsiye edilir.

Bir dalga oyma sonrası bukleler için bakımBesleyici maskelerin kullanımını içerir. İşlemden hemen sonra boyamayın, birkaç gün beklemek ve amonyak içermeyen yarı-kararlı boyalar kullanmak daha iyidir. İki ya da üç saç "dinlenme" sonra oyma yapmak yeniden yapabilirsinizaydır.

Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil 2019

Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil 2019

Related news

 • İskoprit Nasıl Bir Balıktır
 • Silifke
 • Mavi-ebruli-ip-ile-örülen-şal-modeli
 • İSFA
 • En akıllı kuşlar. Onlar ne

 • Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil 63

  Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil


  Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil 86

  Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil 97

  Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil 95

  Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil 97

  Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil 25

  Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil 63

  Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil 63

  Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil 39

  Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil 68

  Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil 87

  Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil 29

  Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil 34

  Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil 79

  Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil 49

  Saç kıvırma oymacılığı - birkaç hafta süren stil 95