21.06.2019

Sönümsüz Mercedes 220 92

Sönümsüz Mercedes 220

Mercedes 220 otomobilin ilk kez bir kez çağrıldıBu markanın tüm sevgililerinin çok belirsiz tepkileri. O zaman çok garip görünüyordu. Üreticiler artmadı, ancak sedanın boyutlarını düşürdü.

Mercedes 220Elbette kesinlikle hiç kimse beklenmiyor,üreticiler çok fazla eleştiri aldılar. Çoğu şüpheciye göre, araba yüzünü kaybetti, herkesin gördüğü gibi durdu. Ancak, ortaya çıktıkça, onlar pek doğru değildi. Mercedes 220 bugüne kadar talep görüyor.

Kural olarak, yeni teknolojilerin orijinal test eden temsilci sınıfının araçlarıdır. Bir zamanlar, Mercedes 220 hiçbir istisna değildi.

Araba iki farklı versiyonda piyasaya çıktıVücut. Uzunluk ve dingil mesafesi bakımından farklıydı. Bu durumda, kısa bir sürede bile, yolcular uzaydan yoksun hissetmiyorlar. Ve eğer genişletilmiş bir versiyon hakkında konuşursak, o zaman genelde süper ferah olarak çağırılabilir.

Model, gövde tasarımının gücü ile karakterize edilir. Üreticiler, boya kalitesinin sahibine, Mercedes 220 gövdesinin emniyetini düşünmemesine uzun süre izin vermesini sağlamıştır.Mercedes gk 220 yorumSRT çalışanlarının yorumları bu gerçeği doğruluyor. Araba kaza geçirmezse, pas görünümü son derece nadirdi.

Sürücünün tek bir sistem oluşturmamasıyla ilgili sorunlar. Bu elektronik için de geçerlidir. Arızalar o kadar sık ​​gözükmemektedir ve eğer öyleyse onlarla başa çıkmak zor değildir. Kural olarak, sistem Komutanlığı bozulabilir, bu da SRT'de değiştirilmesi önerilir.

Diğer S-Serisi otomobiller gibi, Mercedes 220Çeşitli güvenlik sistemlerine sahiptir. Aynı kabinde rahatlık için de geçerli. Bu birimin sahip olduğu seçenekler grubu birçok modern makine tarafından ayırt edilmez.

Avantajları şunlardır: Eğer sertlik ve sürüş yüksekliği araba ayarlamasını sağlar gidropodveska hava,. Tüm koltuklar ayrı bir havalandırma sistemi ile donatılmış olduğunu belirtmek gerekir, sürücü öncesinde geçecek bir araca olan mesafeyi korumak için izin veren bir radar seyir kontrolü vardır.

 Мерседес 220 yorumO zaman bile anahtarsız sistem oluşturulduO zamanlar biraz vahşi olan Keyless Go erişimi. Şaşılacak bir şey yok, şimdi bile herhangi bir sürücü için, sadece kapı koluna dokunarak aracın açılacağı anormal olacaktır. Makinenin, daha önce kartı kullanmış olan bir tuşa basılarak çalıştırılabileceği gerçeğinin yanı sıra. Mercedes, 170 adet Mercedes GLC 220 cihazını kontrol eden 40 adet elektrikli sürücü ve 850 adet farklı sensöre sahip. Sürücülerin yorumları, otomobilin gerçek bir tempolu olduğunu doğruladı. Kesinlikle her şey "demir atı" nın kendisi tarafından kontrol edilir. Bu aracın yaşının 11 yıl olduğunu hatırladığınızda şaşırdınız.

Mercedes 220'nin kaputunun altında, 6 silindirliagrega, hacmi - 2.8, 3.2 litre ve 3.7 litre. Onların gücü - sırasıyla 204, 224 ve 245 hp. Bugüne kadar, bu motorların büyük pistleri var. Fakat yine de, eski motorların bile işlerini iyi yaptığını belirtmek gerekir.

Özetleyelim. Araba rahattır, bugün için ucuzdur ve ana ünitelerin güvenilirliği oldukça yüksektir. Ve eksilerden - sadece artan yakıt tüketimi, yanı sıra pahalı bakım ve bakım.Related news

 • Mağduriyet ... Mağduriyet kavramı ve türleri
 • Kırpık Saç Modelleri
 • Çok İzlenen Videolar
 • Makarna Nasıl Haşlanır
 • Yeşil Mercimek Çorbası Videosu

 • Sönümsüz Mercedes 220 59

  Sönümsüz Mercedes 220


  Sönümsüz Mercedes 220 59

  Sönümsüz Mercedes 220 28

  Sönümsüz Mercedes 220 35

  Sönümsüz Mercedes 220 97

  Sönümsüz Mercedes 220 43

  Sönümsüz Mercedes 220 9

  Sönümsüz Mercedes 220 65

  Sönümsüz Mercedes 220 47

  Sönümsüz Mercedes 220 21

  Sönümsüz Mercedes 220 49

  Sönümsüz Mercedes 220 51