Rusyadaki tek askeri sanatoryum Yalta 2019

Rusyadaki tek askeri sanatoryum Yalta 2019
18.10.2019

Rusyadaki tek askeri sanatoryum Yalta 93

Rusya'daki tek askeri sanatoryum "Yalta"

Tek Rus deniz sanatoryumuaynı adı taşıyan güzel bir kentin merkezinde bulunan sanatoryum "Yalta" dır. Bu tesis, en popüler ve aranan tatil merkezlerinden biri olarak kabul edilir. Denize olan yakınlık, güzel altyapı ve pitoresk park alanı, bu köşeye özel bir vurgu yapıyor. Bu askeri sanatoryum "Yalta", Kırım'ın güney kıyısında yer almaktadır. Denize inen dağların etekleri sayesinde sahil soğuk kuzey rüzgarlarından korunuyor.

Harika bir deniz iklimi, sıcak güneş,ılık kış ve çok uzun bir banyo sezonu sadece dinlenme için değil tedavi için de olumlu koşullar sağlar. İyi bir mikro iklim ve tıbbi taban, dokunulmazlığı güçlendirebilir ve birçok hastalığa yakalanabilir. Sinir sistemi hastalıkları, solunum ve sindirim organları, kas-iskelet sistemi, mide-bağırsak - sanatoryum "Yalta" konusunda uzmanlaşmış bir tedavi. en az bir kez sağlık yararına ve bu çok uygundur askeri sanatoryum "Yalta" için dinlenme yılda gereklidir nedeni budur. çamur banyoları, hidroterapi, masaj, elektrik dolabı - - fototerapi, fizyoterapi, diş ve masaj odası, spor salonu ve maden suyu arıtma tesisi Tıbbi tabanı çok geniş, tüm modern ve etkili tedaviler vardır kullanılır. Ukrayna Yalta sanatoryumu gibi bir tatil beldesi, klimoterapi ve fizyoterapi ile terapötik beslenme uygulamaktadır. Sanatoryumdaki sağlık personeli yalnızca yüksek derecede nitelikli olup, sağlığınızı onlara tamamen emanet etmenizi sağlayan geniş bir çalışma tecrübesine sahiptir.

Eğlence gelince, askeri sanatoryum"Yalta", turistleri okuma odasında vakit geçirmek, voleybol oynamak veya tenis kortunu ziyaret etmek için davet ediyor. Askeri bir sanatoryumda, gerçek bir hamamda harika bir sauna ve buharın keyfini çıkarabilirsiniz. Çocuklar için özel bir çocuk parkı bulunmaktadır. Yetişkinler için bir dans pisti, bir bilardo salonu ve müzik konserleri, akşamları ve sanatçıların geziye çıktığı bir konser salonu var. Burada ayrıca yeni filmler veya filmler izleyebilirsiniz. İşi zevkle birleştirmek için bu sanatoryuma gelen iş adamları için, yani dinlenmek, gerekli tüm modern cihazlarla donatılmış bir konferans salonu sağlanmaktadır. Geziler hem yürüyerek hem de araba ile yapılır. Spor rekreasyon meraklıları için sanatoryum Kuibyshev "Yalta", Stangeevskaya, Botkinskaya ve Solnechnaya izlerinin yanı sıra göl Karagöl'de çeşitli simülatörler ve yerel turizm sunuyor. Kendi arabalarında dinlenmeyi tercih eden turistler için ücretli otoparklar var.

Tatil yerinde kalmak için bir askeri sanatoryum "Yalta" varfarklı seviyelerde odalarda - olanaklarla birlikte çift, çift kişilik junior süit, süit oda olabilir. Çift kişilik odalarda iki yatak, buzdolabı, TV ve duşlu bir tuvalet odası bulunmaktadır. Junior süitte ayrıca bir klima ve yaz mobilyalarının bulunduğu bir giriş bulunmaktadır. En donanımlı olan "Lux" oda, döşemeli mobilyalar, kablo TV, ayrı tuvalet ve banyo, TV, buzdolabı ve loggia ile yaz mobilyalarıyla donatılmıştır. Tatilcilere günde üç öğün yemek yanı sıra özel menü ve diyet sunuluyor.

En önemlisi, deniz ne yapartatil köyleri, bu plaj. "Yalta", temiz ve rahat bir plajın tüm güzelliğinden zevk alan turistler sunmaktadır. Sanatoryumdaki çakıl taşları ve konforlu plajda solaryumlar, güneşlikler, şezlonglar, soyunma odaları, duş ve tuvalet bulunmaktadır. Ve tabii ki, herhangi bir uzmanlaşmış plajda olduğu gibi burada bir tıp merkezi var. Otel bünyesinde bir bar, su bisikleti, tekneler ve bir oyun alanı bulunmaktadır.

Genel olarak, sanatoryum "Yalta" tüm aile için mükemmel bir dinlenme.

Rusyadaki tek askeri sanatoryum Yalta 2019

Rusyadaki tek askeri sanatoryum Yalta 2019

Related news

 • KİŞNİŞLİ ZENCEFİLLİ KUSKUS TARİFİ
 • Manuel Terapi Nasıl Yapılıyor
 • Paşa Lokumu Tarifi
 • Yoğurtlu Kabak Salatası Videosu
 • Karnabahar nasıl pişirilir

 • Rusyadaki tek askeri sanatoryum Yalta 1

  Rusyadaki tek askeri sanatoryum Yalta


  Rusyadaki tek askeri sanatoryum Yalta 20

  Rusyadaki tek askeri sanatoryum Yalta 67

  Rusyadaki tek askeri sanatoryum Yalta 29

  Rusyadaki tek askeri sanatoryum Yalta 16

  Rusyadaki tek askeri sanatoryum Yalta 57

  Rusyadaki tek askeri sanatoryum Yalta 27

  Rusyadaki tek askeri sanatoryum Yalta 5

  Rusyadaki tek askeri sanatoryum Yalta 14

  Rusyadaki tek askeri sanatoryum Yalta 60

  Rusyadaki tek askeri sanatoryum Yalta 100

  Rusyadaki tek askeri sanatoryum Yalta 48

  Rusyadaki tek askeri sanatoryum Yalta 59

  Rusyadaki tek askeri sanatoryum Yalta 95