Rusyadaki din bilimcinin günü kutlandığında 2019

Rusyadaki din bilimcinin günü kutlandığında 2019

Rusyadaki din bilimcinin günü kutlandığında 92 14.03.2019, 19:52

Rusya'daki din bilimcinin günü kutlandığında

Rus yetiştiricileri için bir endüstri vartatil. Buna Sinirbilim Günü denir. Rusya'da 21 Haziran'da her yıl kutlanmaktadır. Polisleri çalışmak için köpekleri kullanan İçişleri Bakanlığı tarafından 107 yıl boyunca kutlandı.

Rusya'daki din bilimcinin günüOlay tarihi

Dedektifde hayvanların kullanımına ilişkin öneriÇalışma, St. Petersburg, VI'daki polis bölümünün başkanı tarafından ileri sürüldü. 1906'da Lebedev. Üç yıl sonra, polis köpeklerinin ilk Rus kulübesinin açılması, aynı yıl bir hayvan eğiticisi okulu ortaya çıktı. Ve 3 yıl sonra, ülkenin birçok ilindeki suçları çözmek için akıllı hayvanlar kullanıldı.

Rusya'daki din bilimcinin günü de ordu tarafından kutlanıyor.köpeklerle çalışan kim. Askeri alan köpeklerini içeren ilk kedigil 1912'de İzmailovsky Muhafızları Alayı temelinde oluşturuldu. Suçlamaları keşif ve iletişim için hazırlandı.

1920'de NKVD'nin çabaları ortaya çıktıcezaevi soruşturması ve uzman-sinologların tutuklularını eğitmek için okullar-kreşler. Bu birimler, sınır ötesi birliklerinde, Halkın Demiryolları Komiserliğindeki paramiliter korumada da kuruldu. Yani Rusya'daki din bilimcinin günü, farklı mesleklerden insanlar tarafından kutlanıyor.

21 Haziran cynologist günüKöpekler ve Savaş

Büyük Vatanseverlik Savaşı'nın ilk aylarındaKöpek uzmanları aktif olarak mücadele ilgilidirler. Köpekler kesintisiz iletişimi sağlamak, bulunan, düşman tanklarını havaya uçurdu ve yaralı götürdü, mayın bulmak için, arka koruma, yüklerin taşınmasında, keşfetmek saboteurs ve casuslar sürdürmeye gitti.

Köpekler şu anda

Bugün, hizmet köpekleri arama ve muharebe faaliyetlerine katılıyorlar, Rusya İçişleri Bakanlığı'nın vesayeti altındalar. Rusya'daki Cynologist Günü'nde hayvanlar, onur ve ödüller ile ödüllendirilir.

Novosibirsk'te bir köpeğe bir anıt dikilir,Çatışmalara rağmen, terörle mücadele operasyonu sırasında Çeçenya'da dikkat çekici bir şekilde ortaya çıktı. Akıllı yardımcıların istisnai değerleri, Novocherkassk şehrinde bir anıtın kurulmasıyla belirlenir.

Ukrayna'da sinodolog günüGün içinde sadece geçer 21 Haziran köpekli korumaRusya, ama aynı zamanda Ukrayna'da. Resmi köpekler, devlet ve askeri tesisleri korumak, kamu düzenini korumak, mayınları ve patlayıcı nesneleri tespit etmek, diğer savaş görevlerini gerçekleştirmek için kullanılır.

Köpekler vazgeçilmez sayılır.devriye ve arama etkinliği. Silahlı suçluları aradılar ve tuttular, silahlarını ve uyuşturucularını kendi yeteneklerini kullanarak keşfederler. Ukrayna'da sinodolog günü devriye arama, bekçi, minno-arama hizmetleri ile işaretlenmiştir. En çok talep edilen mayın arama hizmeti hayvanları. Deneyimli eğitmenler tarafından eğitiliyorlar.

Akıllı asistanlar bir kereden fazla insanı kurtardı, genellikle sonuçOperasyon, hayvanın ve din bilimcinin yeteneklerine bağlıdır. Profesyonel becerilerini arttırmak için, bölgesel yetkililer köpeklerle her tarafta yarışmalar düzenlemeye başladılar. Tecrübe ve ekip çalışması, hizmette ortakları bir araya getiriyor, böylece din bilimcinin favori hayvanınızla birlikte çalışmak zor.

Rusyadaki din bilimcinin günü kutlandığında 2019

Rusyadaki din bilimcinin günü kutlandığında 2019

Related news

 • Beyaz gömlekle yapabileceğiniz kombinler
 • Sway - Microsoftun bu programı nedir
 • Leziz babaanne çorbası tarifi
 • Parfüm Lanvin - gerçek bir kadının kokusu
 • E Vitamini Nedir Nelerde Bulunur

 • Rusyadaki din bilimcinin günü kutlandığında 45

  Rusyadaki din bilimcinin günü kutlandığında


  Rusyadaki din bilimcinin günü kutlandığında 45

  Rusyadaki din bilimcinin günü kutlandığında 71

  Rusyadaki din bilimcinin günü kutlandığında 46

  Rusyadaki din bilimcinin günü kutlandığında 23

  Rusyadaki din bilimcinin günü kutlandığında 23

  Rusyadaki din bilimcinin günü kutlandığında 37

  Rusyadaki din bilimcinin günü kutlandığında 19

  Rusyadaki din bilimcinin günü kutlandığında 98

  Rusyadaki din bilimcinin günü kutlandığında 9

  Rusyadaki din bilimcinin günü kutlandığında 16

  Rusyadaki din bilimcinin günü kutlandığında 40