Razgovenie ... Hristiyanlık ve İslamda Yorum 2019

Razgovenie ... Hristiyanlık ve İslamda Yorum 2019

Razgovenie ... Hristiyanlık ve İslamda Yorum 70 16.01.2019, 09:46

Razgovenie ... Hristiyanlık ve İslam'da Yorum

"Açlık" (yiyeceklerden kaçınmak) gibi bir kavram farklı dinlerde varolmaktadır. Hıristiyanlıkta ve İslam'da mevcuttur. Buna göre, "postadan çıkış" anlamına gelen bir kavram da var.

yorumlama

Razgovenie dini bir eylem veya ilkhızlı alımdan hemen sonra yiyecek alımı. Bu kelime "hızlı sonu" fiilinden gelmektedir. Onların kökleri, "Yedek, şefkatli, gösteri hoşgörüsünü" çeviren Eski Slavca "goveeti" kelimesine giriyor.

"Ayrılma" gibi bir kavram Hıristiyan bir kelimedir. İslam'da bu eylem farklı bir ada sahiptir - "İftar".

Hıristiyanlıkta Dövüş

Hıristiyan dinde "ayrılma" bir resepsiyonoruç anında fast food. Bu özenle hazırlanmış yiyecek tadı için kutlanan masayı örtün. Sonuçta, şenlik ve kutlamaları kutlamak, tüm yakın insanlarla deneyim ve sevinç paylaşmak için bir fırsat.

razgovenie

John Chrysostom, bunun bir çeşitAçlık süresince özlem ve özlem için ödül. Şu anda, eğlenmek, keyfini çıkarmak alışageldir. Bir tablo mutlaka çeşitli yiyeceklerle dolu olmalıdır, böylece hiç kimse açlık çekmez.

Aynı zamanda, Recluse'nin Feofan'ı daima hatırlattı;Makul ve kısıtlanmış olmalıdır. Oruç tuttuktan sonra hem fiziksel hem de manevi temizlik yapar. Ve "geniş şölen" sırasında uzun bir yazı boyunca bulunanların hepsini hemen boşaltabilirsiniz. Bu nedenle, inanmayan kişiyi gereğinden fazla rahatlatmanın gereksizdir. Ayrıca, oburluk, Hıristiyan dininin ciddi günahlarıdır.

Birisi açlığın daima gerekli olduğuna inanıyor,zihinsel gelen ve bedensel günahlardan sürekli ve kaçınıyor. Döküntü, kendinize bir gevşeklik kazandırmak için yalnızca bir fırsattır. Öyle ya da böyle, ama oruç Hıristiyan Kilisesi'nin sonu hep "büyük bir şekilde." Kutladı

İslam'da yıkım nedir?

İslam'da genişleme "İftar" dır. Ramazan ayının ortasındaki akşam yemeğinde demek. Müslümanlar akşam namazını okuduktan sonra İftar'a giderler. Bu aynı zamanda güneşin battıktan hemen sonra gerçekleşir. Daha sonra zaman istenmez. Bir istisna sadece mesleğinin yapılmasına izin vermeyen kişiler için mümkündür (doktor, pilot, vb.), Ancak bunlar sadece izole vakalardır.

İslam'da mola nedir

Su ile hızlı kırmaya başlayın (yeterli çift)gulps) ve tarihler (sadece birkaç meyve, en önemlisi, tek sayıya sahip olmak). Eğer basit bir tarih yoksa, terlemeyi tatlılarla başlatabilirsin ya da sadece biraz su iç ve bundan sonra dur.

İftardan hemen sonra Müslümanlar kutsal bir dua okurlar. Ve sadece o zaman uyu.

Razgovenie ... Hristiyanlık ve İslamda Yorum 2019

Razgovenie ... Hristiyanlık ve İslamda Yorum 2019

Related news

 • Arabada Çocuk Taşıma Kuralları
 • Petropavlovskta bir su parkı var mı
 • Triko Kazaklarla Hem Salaş Hem De Şık Görünmek Mümkün
 • Tipik ortaçağ manastırı neydi Ünlü Ortodoks kiliseleri

 • Razgovenie ... Hristiyanlık ve İslamda Yorum 20

  Razgovenie ... Hristiyanlık ve İslamda Yorum


  Razgovenie ... Hristiyanlık ve İslamda Yorum 95

  Razgovenie ... Hristiyanlık ve İslamda Yorum 35

  Razgovenie ... Hristiyanlık ve İslamda Yorum 70

  Razgovenie ... Hristiyanlık ve İslamda Yorum 18

  Razgovenie ... Hristiyanlık ve İslamda Yorum 27

  Razgovenie ... Hristiyanlık ve İslamda Yorum 68

  Razgovenie ... Hristiyanlık ve İslamda Yorum 23