resim Fotograf Pulkovo-1e hatasız nasıl gidilir
Pulkovo-1e hatasız nasıl gidilir 26 13.02.2019, 08:34

Pulkovo-1'e hatasız nasıl gidilir

Pulkovo'ya nasıl ulaşılırPulkovo, St. Petersburg'da bulunan büyük bir Rus havaalanıdır. Pistlerden birinin haricinde, çoğunlukla şehrin güneyinde, Moskova bölgesinde bulunur.

Pulkovo'ya nasıl gidilir öğrenmek istiyorsanız,Petersburg'da iki havaalanın olduğunu unutmayın: Pulkovo-1 ve Pulkovo-2. Birincisi iç hatlarla (uluslararası taşımalar da dahil olmak üzere) daha fazla bağlantılıdır ve ikincisi uluslararası hatlarla bağlantılıdır. Bir bölgede olmasına rağmen, uçaklardan hangi havaalanın ayrıldığı ile ilgili bilgiler, terminaller birbirine çok uzakta olduğundan (yaklaşık on beş dakika sürüş mesafesinde), önceden belirlenmesi ya da biletin görülmesi daha iyi.

Petersburg'un bu konukları içinkentin kuzey bölgelerinde yer alan "Pulkovo'ya nasıl ulaşılır?" sorusunun cevabını öncelikli olarak metro kullanmaktayız, çünkü tüm şehre kara yolu ile ulaşarak, geç kalma tehlikesi altındadır. "Moskovskaya" istasyonuna mavi şube ile ulaşmak gerekiyor. Örneğin, "Nevsky Prospekt" istasyonundan "Moskovskaya" ya ulaşım süresi yaklaşık 20 dakika olacak.

Pulkovo 1 Nasıl Gidilir?

Sonra, metro çıkışları karar vermeniz gerekir -Petersburg metrosunun bu istasyonunda ikisi var. Bunun için, yüzeye çıkmadan personelin ve yolcuların Pulkovo-1'e nasıl gideceğini açıklığa kavuşturması gerekiyor. Hangi yönde gitmeniz istenir. Yeniden sormak ve göstericilere bakmak daha iyi, çünkü metrodaki çıkışlar çok sayıda valizle üstesinden gelinemeyecek kadar iyi bir mesafededir.

"Moskova" istasyonuna giderseniz vedoğruca yukarı çıktı, o zaman Pulkovo'ya nasıl ulaşacağınız sorusu neredeyse çözülmüş durumda. Havaalanına şehir içi otobüsler ve minibüsler var. Otobüs 39, Pulkovo-1 terminaline yaklaşık 25 dakika sürüyor, ancak trafik sıkışıklığı olasılığını göz önüne almanız gerekiyor. Sabah altı yarımdan bir yarısına kadar geçer. Minibüslerden yolcuların doldurduğu şekilde ayrılan K39 dikkat çekicidir. Tüm ulaşım modlarını durdurun yakındadır.

Metroya yakın bir yerde genellikle birkaç araba var.taksi, ama gezi büyük, oldukça pahalı olacağı olasılığı. Pulkovo-1 gece krokisi karar verirken nedenle, yeterli şehirde vardır taksiler, makineleri sipariş düşünmek daha iyidir.

Pulkovo 1 nasıl alınır

Petersburg'da, trafik sıkışıklığını oluşturan birçok makinebelirli saatlerde veya bir saat veya daha uzun süre kalabileceğiniz bir kazadan sonra. Ancak, hızlı bir şekilde Pulkovo nasıl umurumda değil olanlar için akşam, şehrin orta kısmını sürücü ve metro istasyonu "Moskovskaya" kamu yola gelmek mümkündür. Bu amaçla, Malaya Morskaya Caddesi'ndeki 3 numaralı otobüsle tüm Nevsky Prospekt'ten geçebilirsiniz.

Pulkovo-1 yerine Pulkovo-2'ye ayrılanlar,dönüş otobüsüne (№13) hemen binmeniz, üçüncüsü iki durak sonra ininiz, güzergah üzerinde gidip 39 numaralı otobüsü veya minibüs K39'ü almanız önerilir. Ufuktaki şehirden demiryolu köprülerine ve Pulkovo tepelerine gitmek gerekiyor.

Pulkovo-1e hatasız nasıl gidilirresim fotograflar Fotograf Goruntuler galeriler

Related news

 • Hamileliği kolaylaştıran gıdalar
 • Dünyanın En Hızlı Şeker Kesen Adamı İle Tanışın
 • Balık Yağı Ne İşe Yarar

 • Pulkovo-1e hatasız nasıl gidilir 77

  Pulkovo-1e hatasız nasıl gidilir


  Pulkovo-1e hatasız nasıl gidilir 73

  Pulkovo-1e hatasız nasıl gidilir 76

  Pulkovo-1e hatasız nasıl gidilir 21

  Pulkovo-1e hatasız nasıl gidilir 88

  Pulkovo-1e hatasız nasıl gidilir 92

  Pulkovo-1e hatasız nasıl gidilir 42

  Pulkovo-1e hatasız nasıl gidilir 93