PrivatBank Kumbarasından nasıl para çekilir PrivatBank, Ukrayna 2019

PrivatBank Kumbarasından nasıl para çekilir PrivatBank, Ukrayna 2019
23.09.2019

PrivatBank Kumbarasından nasıl para çekilir PrivatBank, Ukrayna 98

PrivatBank Kumbarasından nasıl para çekilir? PrivatBank, Ukrayna

Çoğumuz hakkında düşündümBir "siyah" gün için para kazanmak için, ama bu daha doğru nasıl yapılabilir? Para işe yaramalı, bu yüzden onları evde en sevdiğin yastığın altında tutmak uygunsuz. Yüksek bir faizle depozitoda serbest fonlar koymak en avantajlıdır. Ve burada bir problem var, hatta iki tane var: Modern realitede, ortalama geliri olan bir kişinin, en azından az bir paranın yetersiz bütçesinden nasıl ayrılması gerektiği? Ve onları depolamak ve çoğaltmak için kim vermeli, çünkü pek çok finansal kurum var ve hepsi güzel sözler ve renkli işaretlerle kendilerini gösteriyorlar?Özel banka bankasından para çekmek nasıl

PrivatBank'ın diğer bankaların önündeki avantajları

Eski kuşak zaten acı deneyimle öğretildi,Bir gün içindeki tüm tasarrufları toz haline geldiğinde, bugün, finansal kurumların çeşitli yemleri için, çoğu, ihtiyatlı ve güvensizdir. Bununla birlikte, yedekte fon bulundurmak her zaman gereklidir. Tabii ki, çoğu insan maaştan maaşlara, bazıları ise genellikle borçlardan borçludur, ancak bu sadece halkın finansal okuryazarlığını gösterir. Örneğin paranın en azından küçük bir kısmını, örneğin yeni bir elbise veya fazladan bir paket sigara vererek ayırabilirsiniz.

Ancak, yalnızcaGüvenilir ve güvenilir bankalar, böylece sahiplerinin mali sorunları nedeniyle daha sonra endişelenmeyin. Ukrayna finans kurumları arasında PrivatBank lider konumdadır. Hizmetler iyi bir seviyede, 22 yıldır faaliyet gösteriyor, çok sayıda kârlı ve ilgili bankacılık ürünü sağlıyor, yurtdışında temsilcilikler var, ülke çapında geniş bir ATM ağıyla çalışıyor.

privatbank hizmetleri

PrivatBank müşterisi olmak nasıl?

Büyük ve samimi bir aileye çok katılın.basitçe, bunun için herhangi bir banka kartının sahibi olmanız gerekir. PrivatBank (Ukrayna) bir kart hesabı açmak için kredi, emekli maaşı, maaş, ödeme kartları verir. Her müşteri, fon biriktirme hizmetini kullanmaya davet edilir. “Kumbara” hem ofisten hem de bir ATM veya self servis terminalinde bağlanabilir. İnternet'in kullanıcıları daha da kolay: Privat-24 elektronik bankacılık sistemine kayıt olmalı ve aylık kesinti miktarını belirleyerek depozito açmaları gerekiyor.

privatbank ukrayna

Bir mevduat "Kumbara" nasıl açılır?

Banka kartınız varsa,hizmet "Para Kutusu". "PrivatBank" bir yıl veya daha fazla bir süre için bir depozito açar. Sadece UAH'da paradan tasarruf edebilirsiniz, ancak yıllık% 16 faiz oranını memnuniyetle karşılar. Bir yıl içinde müşteri depozitoyu çekebilir; Para çekilmezse, servis otomatik olarak bir yıl daha uzatılır. Faiz sadece 12 ay sonra, yani sözleşmenin sonunda ödenir. Mevduat bankada kalırsa, parasal olarak mevduatın miktarına eklenir. Böylece, faizin kapitalizasyonu gerçekleşir.

Mevduatın yenilenmesi için ana yollar

Birçok müşteri nasıl yapılacağı hakkında sorular soruyorPrivatBank'ın "Kumbara" ndan para çekmek ve orada para yatırmak. Herkesi memnun etmeye çalışan finans kurumu, mevduatların yenilenmesi için çeşitli yollar sağladı:

 • "Para Kutusu" nu yenileyerek paradan tasarruf edebilirsiniz.satın alımlardan değişim. Bunu yapmak için, 1, 10 veya 100 UAH'a kadar harcamaları tamamlamanın yolunu seçin. Örneğin, bir yerleşim, maaş veya emekli maaşı (daha önce servise bağlanmış) yardımıyla, müşteri 286 UAH için satın almayı öder. Eğer 10 UAH'a yuvarlamayı seçerseniz, depozito 4 UAH ile kredilendirilecektir. (kart 290 UAH'dan kesilecektir); ve eğer 100'e ise - kart 300 UAH alacak ve 14 UAH. "Para Kutusunu" alacaktır.
 • PrivatBank 24 de dahil olabilirbirikim sürecinde. Her ödeme işleminden sonra belirli bir miktarın "Kumbara" na nasıl aktarılacağını seçebilirsiniz. Eğer belirli bir miktar ödeme kartından çekilir veya yatırılırsa, o zaman fonların bir kısmı depoya aktarılır, oran sabit veya faizli olabilir.
 • Içinde sabit bir miktar ayarlayabilirsinizBelirli bir gün aylık olarak "Kumbara" na aktarılacaktır. Örneğin, bir kişi 2 numara maaş alır, aynı günde 200 UAH kredilendirilir. Depozitoda.

madeni para kutusu privatbank

Fonların izlenmesi

"PrivatBank" şeffaflığı ile memnun: müşteri mevduatın bakiyesini istediği zaman kontrol edebilir, fon birikimi hakkında bir açıklama alır. Bunu yapmanın birkaç yolu vardır:

 • Doğrudan banka şubesinde, self servis terminalinde veya ATM'de.
 • "Privat-24" sisteminde detaylı bir rapor alabilir veya cep telefonları için uygulamayı kullanabilirsiniz.
 • Cep telefonunuza bir özü ve bir denge almak için SMS bankacılığını bağlayın.

madeni para özel banka 24

PrivatBank'ın "Kumbara" ndan nasıl para çekilir?

Sondan sonra en karlı fonları toplasözleşmenin süresi, yani mevduatın açılmasından tam bir yıl sonra. Örneğin, depozito 12 Temmuz 2013 tarihinde kaydedildi, bu da birikmiş paranın 12 Temmuz 2014 tarihinde alınabileceği anlamına geliyor. 13 Temmuz'da, sözleşme otomatik olarak bir yıl daha uzatılacak. Parayı almak çok basit. PrivatBank, yatırımcılarına hangi seçenekleri sunuyor? "Kumbara" (nakit olarak veya banka havalesiyle para çekebilirsiniz) aşağıdaki gibi boşaltılır:

 • Bir mobil uygulama kullanarak.
 • Self servis terminali aracılığıyla.
 • "Kumbara" sitesine gidiyor.
 • "Privat-24" sistemini ziyaret etti.
 • Telefonda 3700 numaralı telefonu arayın.
 • Herhangi bir şubede bankanın temsilcisine dönüş.

Öyleyse, PrivatBank'ın "Kumbara" ndan nasıl para çekileceğini,özellikle kendini rahatsız etmiyorken? İlk dört seçenekte, "Mevduatım" → "Kumbara" bölümüne gidin. Ardından, telefon numaranızı girin ve SMS mesajını bir şifre ile bekleyin. Girdikten sonra tüm raporu depozito üzerinde görebilirsiniz. Para yatırma işlemini tamamlamak için, belirli bir tutarı girmeniz ve "Para Çek" düğmesine tıklamanız ve daha sonra paranın "bağlı" karttan kredilendirilmesi gerekmektedir.

PrivatBank'ın "Kumbara" ndan nasıl para çekileceğison iki durum? Bunu yapmak için, çalışanın müşteriyi tanımlayabilmesi için sizinle bir pasaporta sahip olmanız gerekir. Yönetici bir uygulamayı hazırlar ve belirtilen karta elektronik transfer yapar.privatbank kumbara para çekmek

Depozitoyu programın öncesinde çekebilmek mümkün mü?

Eksiksiz bir depozitoya ihtiyacınız varsaeylemler, daha sonra cevap bir - "PrivatBank", "Kumbara". Kontratın bitmesini beklemeden, istediğiniz zaman para çekebilirsiniz. Tabii ki, bu durumda, faiz tam olarak değil, sadece kısmen ödenir. Teminatın vadesine bağlı olarak, tutar belirli bir katsayı ile çarpılır:

 • 3 aya kadar - 0.33;
 • yarım yıla kadar - 0,5;
 • 12 aya kadar - 0.67;
 • tam olarak bir yıl - 1.

12 ay sonra depozito çekmek en karlıDaha sonra tüm tahakkuklar ödenecek, ancak öngörülemeyen durumlarda hiçbirimiz sigortalı değiliz ve bankanın bunu hesaba katması ve müşterileri ile tanışması çok hoş. Bir kişi küçük gelirlerle bile ertelenebilir, asıl şey istemek.

PrivatBank Kumbarasından nasıl para çekilir PrivatBank, Ukrayna 2019

PrivatBank Kumbarasından nasıl para çekilir PrivatBank, Ukrayna 2019

Related news

 • Milli Savunma Bakanlığı
 • Kaybolan Yıllar 48. Bölüm izle
 • KARELER İÇ İÇE BATTANİYE MODELİ YAPIMI
 • Sudan İşçi Sendikaları Federasyonu (SWTUF)
 • 1 haftalık kilo verdiren program

 • PrivatBank Kumbarasından nasıl para çekilir PrivatBank, Ukrayna 62

  PrivatBank Kumbarasından nasıl para çekilir PrivatBank, Ukrayna


  PrivatBank Kumbarasından nasıl para çekilir PrivatBank, Ukrayna 54

  PrivatBank Kumbarasından nasıl para çekilir PrivatBank, Ukrayna 35

  PrivatBank Kumbarasından nasıl para çekilir PrivatBank, Ukrayna 25

  PrivatBank Kumbarasından nasıl para çekilir PrivatBank, Ukrayna 3

  PrivatBank Kumbarasından nasıl para çekilir PrivatBank, Ukrayna 90

  PrivatBank Kumbarasından nasıl para çekilir PrivatBank, Ukrayna 18

  PrivatBank Kumbarasından nasıl para çekilir PrivatBank, Ukrayna 41

  PrivatBank Kumbarasından nasıl para çekilir PrivatBank, Ukrayna 35

  PrivatBank Kumbarasından nasıl para çekilir PrivatBank, Ukrayna 96

  PrivatBank Kumbarasından nasıl para çekilir PrivatBank, Ukrayna 30

  PrivatBank Kumbarasından nasıl para çekilir PrivatBank, Ukrayna 58

  PrivatBank Kumbarasından nasıl para çekilir PrivatBank, Ukrayna 2