Oryol - Bryansk: şehirler arası tren ve otobüs seferleri 2019

Oryol - Bryansk: şehirler arası tren ve otobüs seferleri 2019
23.09.2019

Oryol - Bryansk: şehirler arası tren ve otobüs seferleri 2

Oryol - Bryansk: şehirler arası tren ve otobüs seferleri

Rusya’nın komşu bölgeleri arasındaki geziler, ilgili olmuştur. Yolcular her zaman temel insan yerleşimleri, trafik ve seyahat süresi arasındaki en iyi yolu bilmek isterler.

Mesafe: Orel - Bryansk

Kartal ve Bryansk şehirleri arasındaki mesafenispeten küçük. Yolun uzunluğunu düz bir çizgide alırsanız, o zaman yolun uzunluğu 118 km'den bahsediyoruz ve yol boyunca 129 km'ye kadar gitmek gerekiyor. Her zamanki seyahat hızındaki bir yolcu arabasında, yol iki buçuk saatte aşılabilir. Otobüs yolculuğu elbette daha uzun olacak.

kartal Bryansk

Trip Eagle - Bryansk otobüsle

Bu şehirler arasında hem doğrudan hem detransit uçuşlar. "Kartal - Bryansk" yönünde ilk otobüs 06:45 de kalkıyor. Son duraktan önce, 2 saat 45 dakikaya varacak. Bir sonraki uçuş, sabah saat 7: 00'de Orel şehrinin otobüs terminalinden ayrılıyor. Bryansk'a giden üçüncü sabah otobüsü, her gün 09: 10'da hareket etmektedir. Perşembe ve cumartesi günleri ilk günü yapılan gezi, Kartal'dan saat 10.30'da, geri kalan günlerde ise 10 dakika sonra kalkar. Ayrıca öğleden sonra uçuşları "Kartal - Bryansk" yönünde 11: 20 ve 12: 20'de gerçekleştirilmektedir.

Kartal Bryansk otobüsü

Standart bir programda iki akşam uçuşudeğişiklikler 17: 15 ve 17: 50'de gönderilir. Gece ve gündüz, Orel ve Bryansk üzerinden geçen birkaç geçit otobüs var. Örneğin, her gün 03: 46'da Oryol istasyonundan kalkan ve sabah saat 6'da AS "Bryansk" a gelen "Voronezh - Smolensk" rotası hakkında konuşuyoruz. Yukarıdaki yöndeki bir transit otobüs de yaklaşık saat 16: 30'da Bryansk'ta gelir.

Bryansk ve Orel arasındaki yerleşim yerleri nelerdir?

Kartal kentinden ayrıldıktan sonra ilk durakseyahatin 17. dakikasında gerçekleşecek. Bu sefer "Kartal - Bryansk" otobüsü Solntsevo köyünden geçecek. Yolculuk için Solntsevo'dan ayrılıştan 10 dakika sonra, Ledno köyünde yaşayan insanlar, ulaşımdan ayrılabilir veya tersine gidebilir. Naryshkino köyünde, yolculuğun 35. dakikasında "Kartal - Bryansk" uçuşu (her zaman tarifeli otobüs kalkıyor) duracak. Ardından, 12 dakika içinde ulaşım Selikhovo'dan geçecek ve daha sonra Bunino köyünde (önceki duraktan 9 dakika sonra) duracaktır. Nihai varış noktasına giden otobüs, 4-45 dakikalık aralıklarla birkaç durak yapacaktır: Muravlevo, Gorki, Khotynets, Dronova, Marinichi, Dolgiy, Karaçev, Krasnye Dvoriki. Otobüslerin bu kasabalarda otobüs istasyonlarına girmediğini unutmayın. Yolcular otobüse binebilir veya toplu taşıma duraklarında bırakabilirler.

mesafe kartal bryansk

Her iki yönde elektrikli trenler

Otobüs servisine ek olarak, bunlar arasındakomşu bölgesel merkezler yolcu trenleri ve elektrikli trenler tarafından işletilmektedir. Her gün, Bryansk ve Orel arasında yaklaşık 10 adet elektrik nakil uçağı var. Tren "Bryansk - Kartal" - kolay ve oldukça ucuz bir yol bir noktadan diğerine ulaşmak için. Yolda yolcular genellikle yaklaşık 3 saat geçirirler. Birinci tren 03:51 yapılmaktadır Bryansk'ta geçecek ve 06:59 terminal istasyonuna ulaşır ve burada. 9 saat içinde sabah 9 dakika Eagle yönünde ikinci gece tren için bırakır. Saat 12: 14'te terminal istasyonuna ulaşmalı. Bir yolcu bu süre gecikirse, o Eagle yanındaki trenden sürücü yoktu 15:55 kadar başka 3 buçuk saat istasyonunda beklemek zorunda kalacak. Son tren "Bryansk - Kartal" Saat 21:15, akşam bir rota üzerinde bırakır.

bryansk elektrikli tren

Kartal'dan, trenlerin dönüş yolculuğu için 04:25, 08:26, 12:55, 16:16 ve 20:25.

Tren hangi yerlerde duracak? Orel - "131-km" platformu yönünde giderken ilk durağı. Tren de geçer:

- Bryansk Doğu (ayrılıştan 10 dakika sonra);

- 126 km (04:06);

- Snezhetskaya (saat 04:12);

- Beloberezhskaya (5 dakika içinde);

- White Shore (trenin önceki durağından 6 dakika sonra);

- 109. kilometreyi durdurmak (tekrar, istasyonlar arasındaki aralık 6 dakika olacaktır);

- Mylynka (109 km sonra 9 dakika);

- 94 kilometre;

- Karachev (istasyonlar arasındaki aralık 7 ila 10 dakika arasındadır).

"Bryansk-Orel" elektrikli treni yolda geçer84 dakika ve 81 dakika Odrinska, 73-km, Hotynets (yalnızca park alanı en fazla 1 dakika), 53 dakika km, Shakhov, Selihova, Naryshkino kilometre, 24 dakika ve 21 dakika kilometre: tekrarlama gibi durma noktaları vardır Sakhan, Tson.

Kartal yönünde trafik çizelgesi

Doğrudan "Bryansk-Orel" treniyle ilgili konuşmakrota buna değmez. Bu rotada sadece geçen trenler çalışıyor. Konvoyların her birinde, yolculara hem ayrılmış koltuklarda hem de kompartıman arabalarında koltuk seçenekleri sunulmaktadır. Tek yön yolculuk tahmini maliyeti:

- Ayrılmış bir koltukta 822 ila 970 ruble;

- bölmede 1455'ten 1560 rubile.

Kartal yönünde, trenler bu programda çalışır:

- Kompozisyon "Smolensk - Anapa" 00:05 de ayrılıyor ve 02: 35'de Orel'de varıyor;

- Tren "Minsk - Adler (Anapa, Mineralnye Vody)", Bryansk'ı saat 01: 00'de terk ediyor ve 03: 22'de komşu bir bölgesel merkeze varıyor;

- 09: 19'da (Orel'ye varış 12:50) "Smolensk - Adler" uçuşu gönderilir;

- Tren "Brest-Saratov" farklı günlerde farklı şekillerde yola çıkar, tren istasyonunda program ve kalkış saati belirtilmelidir.

Bryansk tren kartalı

Kartal'dan Bryansk'a trenle nasıl gidilir?

Adler (Anapa, Mineralnye Vody) 'den Minsk noktasına uçuşKartal ve Bryansk'dan saat 04: 27'de ayrılır ve saat 06: 32'de Bryansk'a gelir. Kartal'dan saat 20: 20'de Bryansk yönünde "Anapa - Smolensk." Aynı rotada Adler treni 1135 saatte Orla'dan ayrılıyor ve "Saratov - Brest" uçuşu (her gün tren yok) 14 saat 22 dakikada Orla şehir merkezinden kalkıyor.

Bir şehirden başka bir şehre giden yol farklı şekilde geçmektedir (zaman aralığı 2 saat 42 dakika ila 3 saat 15 dakika arasında değişmektedir).

Sonuç

Yolculuk "Kartal - Bryansk" (otobüs ve tren)Rusya'ya gelen turistlere büyük mutluluklar getirecek. Geceleri giderseniz bile, doğanın güzelliğini hala takdir edebilirsiniz. Bir günlük gezi, yolculara daha da fazla zevk getirecek.

Herkesin seçmek istediği ulaşım şekliKendileri, finansal kaynaklara ve nihai varış yerine varma sürelerine göre. "Kartal - Bryansk" mesafesi her durumda çok fazla değil, bu yüzden bir şehirden diğerine gitmek oldukça mümkün.

Oryol - Bryansk: şehirler arası tren ve otobüs seferleri 2019

Oryol - Bryansk: şehirler arası tren ve otobüs seferleri 2019

Related news

 • Tehlikeli mahalle. Evde hangi çiçek saklanamaz
 • Aldatma hakkında alıntılar - ne biz ne de sen
 • Tedaviyle her 2 çiftten 1’i tüp bebek sahibi oluyor
 • Ev Yapımı Künefe Videosu
 • Tyumende sanatoryum Kırlangıç: kaliteli tedavi ve rahat dinlenme

 • Oryol - Bryansk: şehirler arası tren ve otobüs seferleri 93

  Oryol - Bryansk: şehirler arası tren ve otobüs seferleri


  Oryol - Bryansk: şehirler arası tren ve otobüs seferleri 14

  Oryol - Bryansk: şehirler arası tren ve otobüs seferleri 32

  Oryol - Bryansk: şehirler arası tren ve otobüs seferleri 8

  Oryol - Bryansk: şehirler arası tren ve otobüs seferleri 73

  Oryol - Bryansk: şehirler arası tren ve otobüs seferleri 35

  Oryol - Bryansk: şehirler arası tren ve otobüs seferleri 69

  Oryol - Bryansk: şehirler arası tren ve otobüs seferleri 32

  Oryol - Bryansk: şehirler arası tren ve otobüs seferleri 13

  Oryol - Bryansk: şehirler arası tren ve otobüs seferleri 56

  Oryol - Bryansk: şehirler arası tren ve otobüs seferleri 26