Nokia 888 smartphone konseptinin gözden geçirilmesi 2019

Nokia 888 smartphone konseptinin gözden geçirilmesi 2019
18.09.2019

Nokia 888 smartphone konseptinin gözden geçirilmesi 62

Nokia 888 smartphone konseptinin gözden geçirilmesi

Cep telefonlarının geliştiricileri çok başarılı olduAkıllı telefonların geliştirilmesinde ve geliştirilmesinde başarı. Onlar sadece arama yapmak değil, aynı zamanda sosyal ağlarda iletişim kurmaya, fotoğraf çekmeye ve müzik dinlemeye, video izlemeye de izin veriyorlar. Bütün bunlar gayet iyi ama bazı şirketler telefonun şeklini değiştirmeye çalışıyor.

nokia 888

Nokia 888 İnceleme

Nokia cesur bir esnek konseptini tanıttıKonsept düzeyinde kalan akıllı telefon. Bu Nokia 888 telefonudur. Onun özelliği bir bilezik şeklinde şeklidir. Bu form sayesinde akıllı telefon kol üzerinde bir süs olarak giyilebilirdi.

Teknik özellikler

Hangi özelliklerin kesinlikle bilinmediğibu akıllı telefona sahip olmalı. Ancak, konseptin görüntüleri, Nokia 888 cep telefonunun dışarısı boyunca uzanan uzun bir ekrana sahip olduğunu açıkça gösteriyor. Ayrıca video iletişimi için bir kamera ile donatmayı planladı.

nokia 888 yorumlar

İşlemciye gelince, bu değilO ulaştı. Hangi üreticinin böyle ince ve bükülebilir bir gövdede çalışmak için bir işlemci geliştirebileceğini söylemek zor. Ayrıca RAM miktarı, video çekirdeği hakkında veri yoktur. Ama kimse buna itiraz etmiyor, çünkü Nokia 888 sadece konsept seviyesinde var.

Bu telefonu uygun buluyorsanızişlevsel dekorasyon, o zaman kötü değil. Ancak telefon uymuyor. Öncelikle, bu konseptin en azından bütçe akıllı telefonlarında mevcut olan işlevlere sahip olacağını hayal etseler bile, geliştiriciler herhangi bir şekilde esnek bir ekran uygulayamayacaklar. Şimdiye kadar, böyle bir gelişme sadece testler ve testler düzeyinde. Samsung kısa bir süre önce esnek bir görüntü sergileyen ve esneyen hasar görmeden orijinal konumuna dönen bir video yayınladı.

Uygulamayla ilgili şüpheler de varEsnek bir telefon muhafazasında modern işlemci ve hatta fotoğraflarda görüldüğü gibi ince. Ve biz batarya hakkında konuşmuyoruz. Bu genellikle herhangi bir modern telefonun zayıf noktasıdır. Geleneksel HD ekranlı nispeten zayıf telefonlar bile çok fazla enerji tüketir. Bu durumda piller ağırlık ve hacmin yaklaşık% 50'sini işgal eder. Şimdiye kadar, modern teknolojiler bile, fikir oldukça güzel olmasına rağmen, böyle bir esnek akıllı telefon oluşturmaya izin vermiyor.

nokia 888 İnceleme

Modern analogları Nokia 888

Bu tür akıllı telefonlar bugün mevcut değil. Ancak, aygıta performans ve işlevsellik benzer spor bilezikler ve akıllı saatler vardır. Tıpkı Nokia 888'de olduğu gibi, sosyal ağdaki olayları SMS, etkinlik olarak gösteriyorlar. Bazı saatler bile, bir aramaya cevap vermenize ve konuştuğunuz kişiyle konuşmanıza (garip görünmesine rağmen) ve en önemlisi bileğe takılan bir mikrofona sahip.

Nokia 888 hakkında yorumlar çelişkilidir. Bu telefonu hiç kimse kullanmadıysa da, insanlar bu kavramı sevenler ve hiç beğenmeyenler ile paylaştılar. Çok şık ve pahalı görünse de, birtakım eksikliklere sahip olduğu gerçeği ile tartışmak zordur. Ancak, büyük olasılıkla, böyle bir telefon topluma alışmazdı, çünkü şimdi yüksek güç ve işlevsellik için moda. Bu parametreler Nokia 888'in fiziksel özelliklerinden dolayı olamazdı.

Nokia 888 smartphone konseptinin gözden geçirilmesi 2019

Nokia 888 smartphone konseptinin gözden geçirilmesi 2019

Related news

 • Anneler, çocuklar uyurken ne yaparlar: rahatlamak ve eğlenmek için
 • Çok İzlenen Videolar
 • Plasentanın çıkarılması
 • Ketojenik Diyet Nedir
 • Üç Yeni KHK Resmi Gazetede: Kamuda Geniş Çaplı Tasfiye ve Çok Sayıda Yeni Düzenleme

 • Nokia 888 smartphone konseptinin gözden geçirilmesi 47

  Nokia 888 smartphone konseptinin gözden geçirilmesi


  Nokia 888 smartphone konseptinin gözden geçirilmesi 89

  Nokia 888 smartphone konseptinin gözden geçirilmesi 46

  Nokia 888 smartphone konseptinin gözden geçirilmesi 19

  Nokia 888 smartphone konseptinin gözden geçirilmesi 39

  Nokia 888 smartphone konseptinin gözden geçirilmesi 4

  Nokia 888 smartphone konseptinin gözden geçirilmesi 28

  Nokia 888 smartphone konseptinin gözden geçirilmesi 88

  Nokia 888 smartphone konseptinin gözden geçirilmesi 9

  Nokia 888 smartphone konseptinin gözden geçirilmesi 91

  Nokia 888 smartphone konseptinin gözden geçirilmesi 47