Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları 2019

Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları 2019 Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

Noa Hotels Nergis Beach Club 4 * (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

Rusya'dan en iyi ve en gözde turistlerden biriTürkiye'de uzun yıllar tatil köyleri Marmaris olarak kabul edilir. Bu bölgenin görkemli doğası ve masmavi denizi, gelişmiş altyapısı ve zevkinize ve maddi olanaklarınıza uygun birini seçebileceğiniz çok sayıda otel tarafından başarılı bir şekilde desteklenmektedir. Burada çocuklu ve emekli olan gezginler ve neşeli gençler olarak dinlenmeye geldik. Marmaris'te mükemmel bir tatil geçirmeye karar verirseniz, otel kompleksine dikkat edin Noa Hotels Nergis Beach Club 4 *.

noa otelleri nergis beach club 4

Otelin yeri

Dört yıldızlı otel kompleksi NuhNergis Beach Club "çok başarılı bir konuma sahiptir. Yani, sahildeki Marmaris merkezine sadece bir buçuk kilometre uzaklıktadır. Barov'un tüm turist sokaklarına iyi bilinen mesafe, hem yürüyerek hem de taksi ya da otobüsle aşılabilir. Plaj sadece birkaç dakika içinde ulaşılabilir. Otelin çevresinde bir süpermarket, gezi bürosu, ulaşım merkezleri ve diğer altyapı kitlesi bulunmaktadır. Havaalanına uzaklık olarak, otele en yakın hava limanı 90 kilometre uzaklıktaki Dalaman'da. "Nergis Plajı" na inişten sonra yaklaşık iki saat sürecek. Marmaris'ten Rodos adasına seyahat etmek uygun. Yani, sadece 45 dakikada feribotla ulaşılabilir.

noa otelleri nergis beach club 4 yorum

Noa Hotels Club Nergis Beach 4 *: fotoğraf ve açıklama

Bu otel kompleksi küçükdört konut, iki restoran, üç bar, birkaç yüzme havuzu (kaydıraklar ve çocuklar dahil), güneşlenme terası, otopark, SPA merkezi, bisiklet kiralama ofisi. Ayrıca otelin ücretsiz şezlong ve şemsiyeleri kullanabileceği kendi plajı da vardır. Otelin ana restoranında, Türk ve dünya mutfaklarından yemekler sunan bir açık büfe vardır. Ayrıca otel kompleksinin topraklarında bir İtalyan restoranı var. Burada dinlenen vatandaşlarımıza göre Noa Hotels Club Nergis Plajı'ndaki yemeklerden memnun kalmışlar.

Noa Club Nergis Beach 4 * konuklara sunmaktadır.Ayrıca yerel barlarda sunulan kokteyller, alkolsüz içecekler, gerçek Türk kahvesi, tatlı ve atıştırmalıkların tadını çıkarabilirsiniz. Alt yapıya gelince, otel kompleksinin konukları güzellik salonu, sauna, hamam ve masaj odaları bulunan bir SPA merkezine sahiptir. Açık hava aktivitelerinin hayranları su aerobiği yapabilir, tenis ya da dart oynayabilir, çeşitli spor ve eğlence aktivitelerine katılabilirler. Akşamları otel, gösteri ve gösteriler düzenliyor ve son olarak herkes animatörlerin bulunduğu Marmaris'in gece kulüplerine ve barlarına gidebiliyor.

Nergis Plajı'nın yönetimi en çok ilgilendigenç turistler. Onlar için gün boyunca mini kulüp ve çocuk animasyonu düzenleniyor. Konuklar ayrıca bebek bakıcısı hizmetlerini ek ücret karşılığında kullanabilirler.

noa otelleri nergis beach 4 fotoğraf

Konut fonu

Noa Hotels Nergis Beach Club 4 * (Marmaris)asansörlü 4 binadan oluşan 246 konforlu odadan birinde gezgin konaklama imkanı sunmaktadır. Otelde 195 standart ve 51 aile odası bulunmaktadır. Tüm dairelerin kendi banyoları, klimaları, televizyonları, telefonları vardır. Yerde bir seramik kaplama var. Odalar günlük olarak temizlenir. Yatak çarşaflarının yanı sıra havlular, otel hizmetçileri haftada birkaç kez güncellenmektedir.

Noa Hotels Club Nergis Beach 4 *: Değerlendirmeler 2014

Bugüne kadar, artan sayıdaBir otel seçerken seyahat eden kişiler resmî açıklamalarına göre değil, burada durmuş olanların görüşlerine göre, bu görevi sizin için biraz daha hafifletmeye karar verdik, geçen yıl Noah Nergis Beach Club'da dinlenen vatandaşlarımızın genel yorumlarını veriyoruz. Biraz ileriye doğru ilerlerken, temelde tüm turistlerin tercihlerinden memnun olduklarını görüyoruz. Onların görüşüne göre, söz konusu otel tamamen kendi kategorisine değil, aynı zamanda yaşam maliyetine de karşılık gelmektedir. Ama her şeyi daha ayrıntılı olarak öğreniyoruz.

noa otelleri nergis beach club 4 marmaris

Gezginlerin bölgeye ve otelin konumuna ilişkin görüşleri

Noa Hotels Nergis'in konumu ile ilgili olarakBeach Club 4 *, şu anda değerlendirdiğimiz değerlendirmeleri, yurttaşlarımızın oldukça başarılı bulduk. Yani, otel kompleksi denize çok yakın konumdadır. Otelin kendi plajına sadece birkaç dakika içinde, sadece gezinti yolundan geçen yol üzerinde ulaşılabilir. Ayrıca Nergis Plajı, Marmaris’in merkezine yakın konumdadır. Yani bu büyük tatil kasabasının tüm altyapısı ve eğlenceleri, ellerinde olduğu gibi. Otelden kelimenin tam anlamıyla birkaç metrelik bir çok gezi bürosu, hediyelik eşya mağazası, bisiklet ve araba kiralama mağazaları, süpermarketler ve çok daha fazlası var.

Yurttaşlarımızın görüşüne göre, kendiSöz konusu otel kompleksindeki bölge küçüktür. Yani, bir yürüyüşe çıkmak için hiçbir yer yoktur, çünkü hepsi aslında konut binaları, yüzme havuzları ve güneşlenmek için teraslar tarafından işgal edilmiştir. Ancak, her zaman sahil şeridini otellerden ayıran sahil şeridine gidebilir ve sahil boyunca yürüyebilirsiniz.

noa oteller kulübü nergis plaj noa kulübü nergis beach 4

Turistlerin sayı fonu ile ilgili izlenimleri

Genel olarak, yurttaşlarımız tatmin olduNoa Hotels Nergis Beach Club 4 * odalarında kendilerine verilenler. Bu nedenle, buradaki rakamlar çok büyük değil, ama her zaman onlarda yer var. Özellikle deniz manzaralı dairelere sahip olan misafirler mutluydu. Mobilya ve ekipmana gelince, burada yeni değiller. Ancak, her şey çalışma düzenindedir.

Odalardaki temizlik düzenli olarak yapılmaktadır ve çok niteliksel olarak yapılmaktadır. Havlular, turistlere göre, bir kural olarak, hizmetçiler sadece yere atıyorsanız değişir.

noa hotels club nergis beach 4 yorum 2014 yorum

Seyahat edenlerin "Noa Hotels Nergis Beach Club" hakkındaki görüş ve önerileri

Genel olarak bizimNoa Hotels Club Nergis Beach 4 * 'da yurttaşlar besleniyorlar, turistlerin değerlendirmeleri bunu doğruladı, oldukça memnunlardı. Yani, onlara göre, buradaki menü oldukça farklı. Öğle ve akşam yemeği için konuklara çok çeşitli yemekler sunulmaktadır: çorbalar, farklı et çeşitleri, yan yemekler, taze meyve, lezzetli tatlılar. Kahvaltı da oldukça önemliydi. Gün boyunca, konuklar pizza ve çeşitli hamur işleri ile kendilerini yenilemeyi teklif etmektedir. Yani burada aç kalmak imkansız.

Otel personeli için genel olarak, oYurttaşlarımıza hoş bir etki bıraktı. Dolayısıyla, yöneticiler her zaman gelen konukları en kısa zamanda doldurmaya çalışır. Ayrıca, her zaman odaya ağır valizler getireceksiniz. Restoranda garsonlar masalardan çok çabuk kaldırılıyor, bu yüzden kirli yemekleri burada görmeyeceksiniz. İstisnasız tüm personel, keyifli ve dostça. Burada herkes her zaman yardım etmeye hazırdır. Yurttaşlarımızın yorumlarında belirttikleri tek dezavantajı, çok az çalışanın Rusça konuştuğu gerçeğiydi. Belki de bu durum, tatilcilerin çoğunun Türk vatandaşlarından oluşması nedeniyle gelişmiştir. Ayrıca İngilizce konuşan turistlerin büyük bir yüzdesi var. Rusya ve oteldeki diğer BDT ülkelerinden gelen konuklar azdır.

noa hotels club nergis beach 4 konuk yorumu

Turistlerin otel kompleksindeki eğlence hakkında izlenimleri

Yurttaşlarımıza göre, tatilcilerNoa Hotels Nergis Beach Club 4 * (Marmaris, Türkiye) 'de bu yıl, otelin üç yüzme havuzuna sahip olmasına rağmen, bitişik alanda çok az sayıda şezlong bulunuyor. Bu nedenle, güneşlenme terasında birkaç saat geçirmeyi planlıyorsanız, o zaman şezlonglar sabah erken (tercihen 7 saate kadar) ödünç almak en iyisidir. Aksi takdirde, şezlong olmadan kalma olasılığı yüksektir. Yüzme havuzlarına gelince, misafirlerin çoğunu beğendiler. Yani burada iki büyük yüzme havuzu, su kaydıraklı bir yüzme havuzu ve aynı zamanda en küçük tatilciler için "kürek havuzu" var.

Ayrıca otelde bir animasyon (dahil olmak üzereRusça): gündüz (havuzda - su topu, bocce, aqua aerobik, jimnastik vb.) ve akşam (gösteriler, şovlar, yarışmalar vb.). Akşam saat 11'de, Noa Hotels Nergis Beach Club 4 * animatörleriyle birlikte Marmaris'teki Bar Sokağı'na gidebilirsiniz. Kendinizi "yırtıp atabileceğiniz" bir gece kulüpleri var. Sabah saat 3'te otobüs sizi ücretsiz olarak otele geri götürecektir.

Plaj tatilinin izlenimleri

Otel kompleksinin koşulsuz onuru"Noa Nergis Beach Club" denize yakın konumu. Yani sahile ulaşmak için sadece gezinti yolunu geçmeniz gerekiyor. Konuklara göre otelin kendi plajı küçüktür ve şezlonglar bazen herkes için yeterli değildir. Ancak, tecrübeli gezginler, rahat kalmak isteyenler için başka bir otele ait yakındaki bir plaja gitmektedir. Burada sadece barda bir içki siparişi vererek şezlong ve şemsiyeleri kullanabilirsiniz.

Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları 2019

Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları 2019

Related news

 • Kızlarda sineşi nedir
 • Tasarruf Bankası kartından Kiwiye para transferi nasıl yapılır
 • Ekmek Makinasında Mısır Ekmeği
 • Elektrik gücünden sorumlu. Iş tanımı, görevleri
 • Cıva insan vücudundan nasıl çıkarılır

 • Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları


  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları

  Noa Hotels Nergis Beach Club 4 (Marmaris, Türkiye) - fotoğraf ve turizm yorumları