Nivayı kendiniz ayarlama - SUVunuzu oluşturunNivayı kendiniz ayarlama - SUVunuzu oluşturun

25.05.2019

Nivayı kendiniz ayarlama - SUVunuzu oluşturun 42

Niva'yı kendiniz ayarlama - SUV'unuzu oluşturun

Bir araba Niva alırken, az insan düşünüyor.sadece arazi kullanımı için bir araç olarak kullanılması. Temel olarak, herkes dört-tekerlekli arkadaşı kentsel koşullarda kullanmayı ve periyodik olarak kırsal yollara çıkmayı planlıyor. Bununla birlikte, tekerleğin arkasında oturan hemen hemen her sürücünün bu arabayı tecrübe etmek dayanılmaz bir arzusu vardır. Ancak buna acele etmenize gerek yok! Her şeyden önce, bunun için aracınızı nasıl iyileştirebileceğinizi ve düşünebileceğinizi düşünmelisiniz. Off-road'lar için Niva'nın ayarlamasını minimum düzeyde yapmak nasıl ama aynı zamanda en yüksek kalite miydi? Zihin bu meseleye yaklaşırsa, sonunda herhangi bir arazi ve herhangi bir yol için iyi bir arazi aracı ortaya çıkaracaktır.

Sahanın kendi elleriyle ayarlanması

Niva'nın ayarını yapmak oldukça uygundureller. Öncelikle, vincin dikkatini çekmelisiniz. Bununla birlikte, sorunu anında çözebilirsiniz, eğer aniden araba çamurda sıkışmışsa ya da "karın" üzerinde oturuyorsa. Bu cihazın gücüne özel dikkat gösterilmelidir. Çekişi iki buçuk dakikadan azsa, bir vinç almaktan daha iyidir - bu seçenek bu araç için çok zayıf.

Herkesin karşılaşacağı başlıca sorun,Niva'yı kendi elleriyle ayarlamaya başlayan, vinç takmaya çalışanların tutturmanın zorluğu. Sonuçta, bu mekanizmanın temel sürümüne yüklenmesi olasılığı yok, bu nedenle çeşitli seçenekler düşünülmelidir. Özel bir ped alabilir, ancak standart versiyonda olduğu gibi ek bir fiksasyon olacak, yan cıvataların kenarlarına üç cıvata ile tutturulacak şekilde tasarlandı ve bu yerlerde metal kalınlığı yeterli değil. Ayrıca kanguring yüklemek, ancak ek kazanç ile mümkündür. Buna ek olarak, üzerine tek tek ışıklar takabilirsiniz, ancak bunları çukurların üzerine koyma riski vardır.

arazide alanın ayarlanması

Niva'yı ayarlayanlar için bir sonraki aşamakendi elleriyle, araba için "taban" seçeneği olacak. Bu durumda, tuner deneyimine güvenmek ve en uygun opsiyon - lastikleri 235/75/15 boyutuyla oluşturmak daha iyi. Ancak, bu sorunun önemsiz olmasına rağmen, azami döndürülen tekerleklerle hafif bir seğirme yapılabileceği akılda tutulmalıdır.

Gelecekte, Niva'nın ayarını yapmakeller için, boşluğu arttırmak gerekir. Elbette, bir araba tamirhanesinde yapmak en iyisidir, ancak bu işlemi evde yapmak mümkündür. Danışma gerekli olabilir! Evde ön kanat sorun değil, arka koltukta ise havalandırma boruları ve yakıt tankı olduğundan profesyonel bir seviyede kaynak gerekecek. Bunu yapmak için, bir ana hizmetlerini kullanmak daha iyidir. Amortisör seçerken ön taban bırakılabilir, ancak arka kısım güçlendirilmelidir. Özellikle ayrıntılara gerek duymuyorsanız, ana şey katılık temel sürümden daha büyük olmasıdır.

Ayarlamanın teknik bölümünün son noktasıDişli kutularındaki nefes yoluyla su girme olasılığını önleme. Bu sorunu ortadan kaldırmak için, havalandırma borusunu istenilen yüksekliğe, örneğin davlumbazın altına kaldırmak gerekir. Teknik kısmı ayarladıktan sonra tasarım öğelerine gidebilirsiniz.

ayarlama salonu nivaTuning salonu Niva büyük bir şekilde yapılabilirseçenek sayısı. Buradaki en önemli şey - iç, aslında, dış olarak, aracın sahibinin bireysel gereksinimlerine göre seçilir, çünkü herkesin zevkleri farklıdır.

Nivayı kendiniz ayarlama - SUVunuzu oluşturunNivayı kendiniz ayarlama - SUVunuzu oluşturun

Related news

 • Rafael Nadal 80. kupasını kazandı
 • LCD Irish Quarter: açıklamalar, yerleştirme, oluşturucu ve incelemeler
 • Darier hastalığı
 • Karaciğer Yağlanması Belirtileri Nelerdir
 • Yazlıkda elektrik bağlantısı nasıl yapılır. Ülkede elektrik için gönder

 • Nivayı kendiniz ayarlama - SUVunuzu oluşturun 2

  Nivayı kendiniz ayarlama - SUVunuzu oluşturun


  Nivayı kendiniz ayarlama - SUVunuzu oluşturun 54

  Nivayı kendiniz ayarlama - SUVunuzu oluşturun 33

  Nivayı kendiniz ayarlama - SUVunuzu oluşturun 45

  Nivayı kendiniz ayarlama - SUVunuzu oluşturun 39

  Nivayı kendiniz ayarlama - SUVunuzu oluşturun 70

  Nivayı kendiniz ayarlama - SUVunuzu oluşturun 21

  Nivayı kendiniz ayarlama - SUVunuzu oluşturun 50

  Nivayı kendiniz ayarlama - SUVunuzu oluşturun 33

  Nivayı kendiniz ayarlama - SUVunuzu oluşturun 3

  Nivayı kendiniz ayarlama - SUVunuzu oluşturun 2

  Nivayı kendiniz ayarlama - SUVunuzu oluşturun 42