Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi 2019

Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi 2019
16.10.2019

Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi 94

Multivark'ta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi

multivark tavuk göğsü tarifi

Herkes yemeğin faydalarını bilirtavuk göğsü. İçlerindeki yüksek protein içeriği ve neredeyse yağ eksikliği, beslenme uzmanları için gerçek bir isabet yarattı. Sporcular, çocuklar ve yaşlılar tarafından günlük kullanım için tavsiye edilir. Doğru, birçok pişirme sırasında tavuk eti kuru olduğunu unutmayın. Ancak, bir multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarif biliyorsa bu düzeltilebilir.

Öncelikle eti kendiniz hazırlamanız gerekir. Göğüsler hafifçe itilmeli, her tarafa baharat ve tuz ile sürmek iyidir. Daha sonra folyoya sarın ve bir kap-buharlayıcıya koyun. Tavaya 3 su bardağı dökün ve "buharlama" modunu seçin. Tavuk göğsü 60 dakika pişirilir. Folyo sayesinde, tüm meyve suyu içeride kalacak ve et ihale ve sulu olacak. Onlara bir garnitürde, haşlanmış makarnayı veya pirinci sunmak istenebilir. Diyet uygulayanlar için sadece taze sebze salatası ile tamamlayabilirsiniz.

Tabii ki, bu tavuk için tek tarif değilmultivarkta. Çok lezzetli ve sulu, ananasla birlikte elde edilir. İlk olarak, tavuk göğsü ince şeritler halinde tavuk ve 25-30 dakika ("pişirme" modu) için bitkisel yağda kızartmak gerekir. Sadece tüm sıvıları buharlaştırmalı. Daha sonra filetoya meyve suyu ve 5 yemek kaşığı soya sosu ile birlikte bir parça ananas, parçalara ayırın. Tuz tatmak ve "söndürme" modunu seçmek için 1 saat pişirin. Sonuç olarak, sadece çok iştah açıcı bir yemek değil, aynı zamanda da bayram olacaktır. Ve en önemlisi, garnitür olmadan sunulabilir.

sulu tavuk göğsü tarifi

Bir tarif hayal etmeyenler içinSossuz sulu tavuk göğsü, basit bir pişirme seçeneği de var. Derin bir kapta 3-4 adet ezilmiş karanfil, tuz ve baharat içeren bir bardak ekşi krema karıştırılmalıdır. Daha sonra, ortaya çıkan sosta tavuk göğsü daldırmalı ve multivarka'yı önce bitkisel yağ ile yağlanmış olan tavaya doldurmalısınız. Kalan sosu dökün ve üzerine rendelenmiş peynir serpin (100-150 gr'a ihtiyacınız var). "Pişirme" modunu seçin ve 40 dakika pişirin. Bir multivarkta tavuk göğsü için yapılan bu tarif, sadece farklı baharatlar ekleyerek tadın, biberiye veya biberin tadına göre değiştirilebilir. Mükemmel tamamlayıcı patates püresi olacak.

tavuk göğsü, basit tarifler

Çoğu yemeklerin hazırlanması için sık sıktavuk göğsü kullanılır. Basit tarifler herhangi bir ulusal mutfakta bulunabilir. Örneğin, Gürcü mutfağının meşhur yemeği - Chahokhbili bile olabilir. Tavuk göğsü her iki tarafta 20 dakika "pişirme" ye kızartılmalıdır. Ve bu tarif için kemikte et kullanmak daha iyidir. 3-4 büyük domates, dilimlenmiş, 1 büyük veya 2 küçük soğan (yarım halkalar halinde kesilmiş), 3 diş doğranmış sarımsak ve çok sayıda kıyılmış kişniş ekleyin. Yarım bardak domates salçası ve bir bardak doğal yoğurttan multivarka sosu dökün. "Söndürme" modunu 1 saate ayarlayın. Bu yemeğin lezzeti mutfağı daha erken dolduracak ve programın sonuna kadar beklemek çok zor olacak.

Multivarkta tavuk göğsü için hangisi olursa olsunseçildi, her zaman lezzetli ve narin bir yemek olacak. Ve en önemlisi, çok kuru olacağından korkmayın. Mutfaktaki bu mucize asistanın özel tasarımı sayesinde, tüm sıvı ürün içinde saklanır.

Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi 2019

Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi 2019

Related news

 • Modern Perde
 • Yüksek Hızlı Tren (YHT)
 • Patates Oturtması
 • Alkol fermantasyonu
 • Ancestral kürk chinchilla için değerli bir yedek

 • Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi 97

  Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi


  Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi 19

  Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi 4

  Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi 62

  Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi 26

  Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi 11

  Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi 1

  Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi 55

  Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi 62

  Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi 11

  Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi 86

  Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi 57

  Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi 57

  Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi 77

  Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi 58

  Multivarkta tavuk göğsü için basit ve lezzetli bir tarifi 97