Muliman: kullanım talimatları, geribildirim 2019

Muliman: kullanım talimatları, geribildirim 2019

Muliman: kullanım talimatları, geribildirim 96 17.02.2019, 21:33

"Muliman": kullanım talimatları, geribildirim

"Muliman" nedir? Bu aracın kullanımı, yorumları ve özellikleri için talimatlar aşağıda sunulacaktır. Ayrıca bu ilacın randevusu, kontrendikasyonları ve eşsiz kompozisyonu hakkında bilgi edineceksiniz.mulemen'in talimatı

Kompozisyon, açıklama, form

"Mulimen" üretimi hangi formda üretilir? Talimat, bu ilacın, açık ve açık sarı oral damlalar halinde, ayrı bir etil alkol kokusuyla alınabileceğini söylüyor. Eczanelerde, camdan yapılmış ve bir karton kutuya yerleştirilmiş 50 ml damlalıklarda gelir.

İlaç hangi bileşenleri içerir?"Mulimen"? Manuel aşağıdaki kompozisyonu gösterir: dökmeyen yasemin, iffetli ağaç, ısırgan ısırgan, racemosa karayılan, Aziz sarı kantaron sarı kantaron, kalsiyum karbonat, iç Çin unsuru, deniz mürekkep balığı, kalsiyum karbonat Hahnemann torba içeriği.

Ayrıca damlalarda saf su ve% 54 etil alkol gibi yardımcı katkı maddeleri bulunmaktadır.

İlaç hakkında temel bilgiler

Bu tür oral damlalar nelerdir"Muliman" olarak mı? Öğretim, doktorların değerlendirmeleri, bu psikosomatik semptom kompleksi tedavisi amacıyla jinekolojik uygulamada aktif olarak kullanılan homeopatik, karmaşık ve hormonal olmayan bir ilaç olduğunu ileri sürmektedir.

Yukarıda belirtildiği gibi, söz konusu ilaçBileşiminde hayvansal, bitkisel ve aynı zamanda mineral kökenli 9 bileşen içerir. Bu nedenle, immüno-düzeltici, düzenleyici, sedatif, anti-inflamatuar, spazm çözücü ve drenaj etkisi sağlar. Ayrıca dişi üreme sisteminin nörohormonal çalışmasını düzenleyebilir.mulemen talimatları yorumlar

Ilacın özellikleri

Homeopatik damlalar neden bu kadar etkilidir?"Mulimen"? Talimat, gözden geçirmelerin bunun doğal kompozisyonlarından kaynaklandığını iddia ediyor. Şu anda bu aracın her bileşeninin özelliklerini anlatacağız.

 • İbrahim ağacı sadece antimigrenoznoe, antidepresan ve spazmolitik etkiye sahip değildir, aynı zamanda hipofiz-over sistemiyle hormon üretimini de düzenler.
 • Düzensiz karga, spastik ve nevraljik semptomları tamamen ortadan kaldırır ve ayrıca post ve premenstrüel dönemlerde ruhsal bozuklukları ortadan kaldırır.
 • Evergreen yasemin ergenlik döneminde ortaya çıkan çeşitli bozuklukların tedavisinde aktif olarak kullanılmaktadır.
 • St. John's wort tarafından delinmiş büzücüleri gösterir,orta sedatif ve anti-inflamatuar özellikler. Ayrıca, bu bileşen ruh halini iyileştirir, vücutta meydana gelen zihinsel, bitkisel ve endokrin süreçleri düzenler.
 • Isırgan otu, laktasyonu azaltabilir veAyrıca güçlü uterus kanamasını durdurun. Sıklıkla vulvadaki kaşıntıyı şişlik ve ağrı, lökore ve meme bezlerinin aşırı şişmesi ile tedavi etmek için kullanılır.
 • Deniz mürekkepbalığı bir çanta içeriği yorgunluk, zihinsel yorgunluk ve zayıflık için iyidir.mulim talimatları
 • Balinanın bağırsaklarındaki (balmumu) element, belirgin anti-migren ve anti-klimacteric özellikler gösterir.
 • Hahnemann'ın kalsiyum karbonat anksiyete ve depresif duygudurumu mükemmel bir şekilde ortadan kaldırır ve ayrıca psiko-vejetatif labilitede aktif olarak kullanılır.
 • Psiko-vejetatif labiliteyi ortadan kaldırmak için kalsiyum karbonat kullanılır. Ayrıca, bu bileşik sinirlilik ve depresyonun etkili bir şekilde ortadan kaldırır.

Bu nedenle, kullanım talimatının aşağıda belirtildiği "Muliman" ın hazırlanması, vücudun savunma mekanizmalarını harekete geçirir ve işlevlerini bozar.

tanıklık

Hangi amaçla hasta "Mulimen" gibi homeopatik damlalar reçete edilir? Talimat, bu ilacın aşağıdaki endikasyonları hakkında şunları söylüyor:

 • göğüs;
 • adet döngüsü bozuklukları (algodismenore, hipomenore, dismenore, oligomenore, polymenorrhea ve lekelenme lekelenme dahil);
 • uykusuzluk, nevroz, zihinsel tükenme, ateş basması ve depresif durum dahil olmak üzere menopoz öncesi ve klimacteric sendromlar;
 • premenstrüel sendrom;
 • Parametropati spastik (yani, hipogastrik pleksusun tahrişi).mulemen kullanım talimatları

Hormonal düşük doz kontraseptifleri reçete ederken bu ilacın yan etkilerin önlenmesi ve tedavisi için reçete edilmesine yardımcı olamayacağı söylenemez.

Randevu için yasaklar

İlaç "Mulimen" için herhangi bir kontrendikasyon var mı? Talimatlara göre, bu ilaç sadece bileşenlerine yüksek hassasiyet gösteren hastalara reçete edilemez.

Muliman düşer: kullanım talimatları

Uzmanlar, söz konusu ilacın günde 3-5 kez, 15-20 damlalık bir dozajda dilaltı alınması gerektiğini söylüyorlar.

Açık ve tahammül edilemez acı verici duyulardailaç, her yarım saatte 10 damla, 2-3 saat, yavaş yavaş her zamanki rejime geçecek şekilde reçete edilir. Bu durumda, ilacın günlük 200 dozu dozajını aşması kesinlikle yasaktır.

Söz konusu ilacı almadan önce, 20-50 ml sıradan su içinde çözülmelidir.

Yemeklerden önce veya ondan sonra 70. dakikada Bu ilacı yarım saat sürer arzu edilir.

Bu arada, rahatlık için, hazırlık "Mulimen"günlük dozaj, tam bir bardak su içinde çözülebilir ve daha sonra gün içinde küçük yudumlar içine alın ve solüsyonu ağızda birkaç saniyeliğine tutun.

Yan etkileri

"Muliman" ın neden olabileceği olumsuz tepkiler neden olur? Bugüne kadar bu ilaç ile hiçbir yan etki tanımlanmamıştır.kullanım incelemesi için mulemen talimatları

Hasta İncelemeleri

Birçok kadın kabul ediyorilaç, olumlu yanından esas olarak yanıt verin. Bu ilacın çeşitli jinekolojik problemler için iyi olduğunu iddia ediyorlar. Özellikle sıklıkla premenopozal, menopozal ve premenstrüel sendromlarla birlikte alınır.

Ayrıca, birçok hasta bu ilacın asla yan etkilere neden olmamasından memnun.

Muliman: kullanım talimatları, geribildirim 2019

Muliman: kullanım talimatları, geribildirim 2019

Related news

 • Baharatlı Fırın Patates Tarifi
 • Ünlü aktör Tom Hanks: Gerçek bir salağım
 • Demodex nedir (yüzünde) Geleneksel ve halk ilaçları ile tedavi
 • İstanbul Merkezli 5 İlde Operasyon: 31 Akademisyene Gözaltı
 • Günümüzün üstün görselleştiricisi - Ryan Johnson

 • Muliman: kullanım talimatları, geribildirim 55

  Muliman: kullanım talimatları, geribildirim


  Muliman: kullanım talimatları, geribildirim 61

  Muliman: kullanım talimatları, geribildirim 94

  Muliman: kullanım talimatları, geribildirim 55

  Muliman: kullanım talimatları, geribildirim 91

  Muliman: kullanım talimatları, geribildirim 86

  Muliman: kullanım talimatları, geribildirim 60

  Muliman: kullanım talimatları, geribildirim 92

  Muliman: kullanım talimatları, geribildirim 15

  Muliman: kullanım talimatları, geribildirim 17

  Muliman: kullanım talimatları, geribildirim 64

  Muliman: kullanım talimatları, geribildirim 50

  Muliman: kullanım talimatları, geribildirim 60

  Muliman: kullanım talimatları, geribildirim 97