Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları 2019

Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları 2019 Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

Milyonlarca yerli MegapolisSakinleri ve ziyaretçileri sadece iyi stoklanmış bir gıda kenti olmalı. İyi gelişmiş bir mega ve süpermarket ağı, alışveriş merkezi, depo, üs, minimarket ve pazarlar Moskova'da. Bunlar, sırasıyla, en zengin ürünlerle Muskovilere sağlanmaya çalışılıyor, bölgesel çiftlikler ve özel tedarikçilerle bağlantılar kuruyorlar. Gıda pazarı gibi bir konsept hakkında birkaç kelime.

Gıda pazarı nedir

Her zaman, bazıları ücretsizekonomik ilişkiler. Bunun sebebi mal, hizmet ve ürünlerle sonuçlanan çeşitli üretim süreçleri idi. İkincisi, insan fizyolojik ihtiyaçlarını karşılamada önemli bir rol oynamış ve oynamaya devam etmiştir ve insanların normal işleyişini sağlamak için gereklidir.

Moskova gıda pazarları

Modern dünyada,Alıcıların ve satıcıların etkileşime girdiği dinamik cihazlar. Eğer bir adam bazı endüstriyel mallar ve bazı hizmetler olmadan yapabilirse, o zaman yiyecek olmadan hızlı bir şekilde ölecektir. Bu nedenle, her türlü ürüne zatar yapabileceğiniz büyük ve küçük dükkanlara ek olarak, gıda pazarları yaratılıyor ve her yerde fuarlar açılıyor.

Genelleştirilmiş kavramda, gıda pazarı çok seviyeli bir kuruluştur. Var:

 • tam süt ürünleri, fırın ürünleri ve taze süt için yerel;
 • bölgesel - meyve, sebze ve et ürünleri için;
 • Ulusal - konserve gıda ve ithal gıdalar için.

Piyasalar tarafından sunulan gıda ürünleri

Burada en geniş ve en küçüküreticiler kolayca tüketicilere rekabetçi gıda ürünleri sunmaktadır. Temsil edilen ürünlerin niteliğine göre, mallar birkaç çeşide ayrılır:

 • Hammaddeler: un, tahıl, şeker.
 • işleme yüksek derecede olan ürünler: konserve gıda, şekerleme, gıdalar (cips, kraker, tahıl), şarap, votka, bira, dondurulmuş et ürünleri hazır yemek.
 • Düşük derecede işlenmiş ürünler: et yarı mamulleri, süt, taze et, taze sebze ve meyveler.

ürün pazarı

Neredeyse tüm şehirler ve kasabalar vargıda pazarları. Burada hem taze, hem de çeşitli işleme tabi tutulan çok çeşitli ürünleri görebilirsiniz. Gözler taze meyve, sebze, bahçe ürünleri, turşu, yerel çiftçiler tarafından geliştirilen salamura ürünler, otlar, füme, bolluğu çalıştırmak ve daha büyük işletmeler üretti. Maalesef, gıda hammaddelerinin büyük bir kısmı ithalatçı üreticiler tarafından temsil edilmektedir.

Neden Moskova'da bu kadar az taze ürün var?

Her yıl, şehirlerin sayısıbölgesel üreticiler tarafından sağlanan taze ve kaliteli ürünlerden yoksun. Moskova da bir istisna haline gelmedi. Uzmanlara göre, başkentte taze gıda ürünlerinin sıkıntısı nedeni, tarlaların (pahalı benzin ve biletleri, ücret yüksek ücretler ve ticari alan fiyatı) ve piyasa ticaret için alan küçük bir miktar gelen ürünlere piyasaların ekonomik erişilemezlik yatıyor. İstatistiklere göre, Moskova'nın gıda pazarları, kişi başı Alman sermayesine göre 2,5 kat daha az perakende alanı bulunuyor.

gıda pazarı

Muskovilerin önemli bir parçası oldukları sır değildir.trafik sıkışıklıklarında ve yolda harcama yapmak, çeşitli nakliye işlerine ve eve geri dönmelerine yardımcı olmak. En yakın süpermarkete alışveriş yapın veya köşedeki dükkana gidin. Ve bazen ürünler bazen bayattır ve fiyatlar "ısırır". Sonuçta, başkentin sakinleri yakın zamanda şubelerden alınan taze mevsim meyveleri ve yerel meyveleri yemek için arzu edilirlerdi! Ancak maalesef gıda pazarı çok uzak!

Bir milyonlarca nüfusta, yiyecekMoskova'nın pazarları yetersiz miktarda temsil edilmektedir. Çoğu şehirin ana ulaşım otoyollarından uzaktadır (metro istasyonları, toplu taşıma durakları, otoparklar). Fakat hala Muskovalılar ve ziyaretçiler tarafından çok talep görüyor ve seviliyorlar.

Moskova ve Moskova Bölgesi'nin Ünlü Yemek Piyasaları

Başkentimiz ve banliyölerinde olduğu gibi bu kadar büyük bir şehre hizmet etmek için birkaç büyük gıda pazarı yaratılmıştır. Sakinlerin kolayca erişebileceği bir zamanda çalışırlar. Bunların arasında şunlar bulunur:

 • Devlet Tek Kuruluşu Yaroslavl pazarı.
 • Tsaritsynsky pazar kompleksi.
 • Çaritsyn'deki pazar "Güneş Kapısı".
 • Kashirskoye otoyolundaki çiftlik pazarı.
 • Metro istasyonunda "Babushkinskaya" da SUE'nin kuzey pazarı.
 • Krylatskoe'daki Tepelerdeki Pazar.
 • Riga gıda pazarı.
 • Preobrazhensky SUE pazarları (bakkaliye pazarı).
 • Tepliy.
 • "Relight".
 • "Original JV".
 • Bisiklet pazarı.
 • "Yeni Vernisage"
 • Kuzminki'de "Afgan".
 • "Paveletskaya" metro istasyonundaki çarşı.
 • Domodedovo üzerinde "Autobahn And To".
 • Volokalamke'deki pazar.
 • Profosyuznaya'nın caddesindeki MP "Case".
 • Mariinsky pazarı.
 • SUE'nin Lefortovo pazarı.
 • "Taistra" adlı şirket, "Volzhskaya" metro istasyonunda.
 • Sokak Mozhaisky Val de Dorogomilovsky alışveriş kompleksi.
 • Marino'da "Brateevskie göletleri" ve "Barolar-2" pazarları.

Gıda marketleri hepsinde mevcut değilMoskova bölgesinin şehirleri. Başkentten şehirlerin ve köylerin uzaklığı, nüfusun azlığı veya yeterli alan ve talep eksikliğine bağlı. Fakat bu tür yerleşim yerlerinde küçük spontan pazarlar ortaya çıkabilir. Burada, esas olarak, yerel halkın satıcıları dacha ve bahçe arazilerinden hasat edilen ılımlı bir ürün fazlasını satıyor. Çok fazla değil, kendi doğal, doğal!

Moskova ve Moskova bölgesinin gıda pazarları

Moskova bölgesindeki sadece birkaç şehir, örneğinLyubertsy, Odintsovo, Zheleznodorozhny, Dolgoprudny, Krasnoznamensk ve Moskova bölgesi Kraskovo köyü Gorki-10, gıda piyasalarının bulunabilirliğini övünebilir.

Moskova'daki gıda ürünleri fuarları

Yukarıdaki liste neredeyse eksiksiz bir listedirMoskova ve Moskova bölgesi pazarları. Ancak burada sadece Muskovalılar ve misafirler alışveriş yapmakta ve çok çeşitli ürünlerde perakende olarak satın almakla kalmamaktadırlar. Başkent burada ve çevresinde, Kolomenskaya, Konkovo, toptan Kotlyakovo, On Berezovaya, Smolny On, Lyublinskaya, Orekhovo ve Lila gibi çeşitli yiyecek köşklerini yaydılar.

Çok milyon nüfusa sahip olan Moskova kalırBirçok ticaret yolunun kesiştiği merkez. Başkent, doğal olarak, büyük miktarda gıda ürünleri ile vuruluyor. Buradan, geniş bir ülkede malların günlük olarak yeniden yönlendirilmesi var. Ayrıca, Moskova'nın sadece ürünlerin ana tüketici değil aynı zamanda ana yeniden dağıtım noktası olarak da hizmet ettiği ortaya çıkıyor.

Moskova'da popüler toptan gıda pazarları

Çok sayıda bölgeden tüccarlar ordularıisteyerek toptan gıda Moskova pazarlarında ve Moskova fuarında her türlü toplu satın almalar için gönderdi. Başkentin sakinleri dağıtım merkezleri, depolar, fuar ve pazarlarda çok zatarivatsya deposunda, bir istisna vardır. Son yıllarda, Danilov, Dorogomilovsky, Başkalaşım, Riga, Leningrad, Lefortovo, Cheryomushki ve Velozavodskaya olarak Moskova'da böyle toptan marketler, özel bir talep.

Moskova toptan gıda pazarları

Yukarıdaki gıda pazarlarının hepsiMoskova zengin bir gıda ürün yelpazesine sahiptir. Buzdolaplarınızı ucuza doldurmaya, aynı zamanda da kaliteli mallara yardımcı oluyorlar. Çok sayıda satıcı satın alırken, satın alımların varış yerlerine ulaştırılmasına yardım etmeye isteklidirler.

Tüm sermaye toptan gıda pazarlarımalların bir şekilde ya da başka bir şehirde Şık restoranlar supplyers favori bir yer haline gelmiştir. Burada, tüm Moskova gurmelerini seven benzersiz yemekler için taze ve kaliteli ürünler satın alabilirsiniz. Üç Moskova gıda pazarı hakkında birkaç söz daha söylenmelidir.

Lefortovo Ticaret Sıraları

Başkentin en eski bakkal pazarı. Geri 1712 yılında Lefortovo alışveriş merkezlerinin raflarında (Lefortovo pazarının eski ismi) üzerinde antik çiftliklerin doğal ürünler görebiliyordu. Evlerinin üzerinde emekçileri tarafından çıkarılan ve temiz doğal rezervuarlardan yakalanan şey, sermaye alıcılara teklif edildi.

Lefort pazarı

Modern pazar alanları küçük kalırken,ancak alışveriş merkezi her zaman doludur. Burada makul fiyatlarla sadece yüksek kaliteli ürünler var. Lefortovo pazar "Aviamotor" metro istasyonuna ve üç toplu taşıma (yaklaşık 50 metre) (yaklaşık 300 metre) yakınında yer almaktadır. Sabah 8'den akşam 8'e kadar çalışır.

Bisiklet fabrikası

Bu pazarda çok çeşitlilik varRus ve yabancı tedarikçilerden tarımsal ürünler. Ancak özel bir hesapta yerli çiftçiler var. Ve övgüye değer! Velozavodsky'de temsil edilen malların coğrafyasından bahsedersek, sınırsız Rusya'yı kapar ve egzotik ülkelerde sona ermez.

Satışa sunulan mallar sadece mükemmel kalitede. Bu, her ürünü tezgahın üzerine koymadan önce inceleyen bir piyasa laboratuvarı tarafından yakından takip edilmektedir.

bisiklet pazarı

Bitsevsky pazarı

Bu pazarda yerli halk yürüyüşe çıkıyor. Çok güzel bir yerde bulunur, yakınında küçük bir orman bulunur. Bitzevski bir şekilde onun temiz pavyonları ile bir pazar gibi görünmüyor. Burada dağınık çöp veya çürük sebze ve meyve yığınlarını görmeyeceksiniz. Her şey çok temiz ve nezih!

Satılan tüm ürünler taze, değilsararmış, bahçelerin ve sebze bahçelerinin meyveleri çok davetkar ve kokulu. Satıcılar göze çarpmayan, herhangi bir konuda tavsiye etmeye hazır. Bitsevsky pazarı her açıdan çekici!

Tüm Moskova gıda pazarlarıbüyük rezervleri var. Güvenli depolama tesisleri ve rahat çalışma alanları vardır. Çoğu konuk ve Muscovites için erişilebilir yerlerdedir. Fark sadece fiyat önceliklerinde ve bölgelerin temizliğindedir. Ancak Moskova'nın tüm gıda pazarlarının tamamı talep görüyor ve iyi karşılanıyor.

Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları 2019

Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları 2019

Related news

 • Ev Yapımı Yoğurt
 • Zahmetsizce Şık Görünmek için 10 Kolay Saç Modeli
 • Mohs ölçeği. Mohs sertliği
 • Basur Neden Olur, Nasıl Geçer
 • Soslu Spagetti Makarna Tarifi – Makarna Tarifleri

 • Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

  Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları


  Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

  Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

  Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

  Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

  Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

  Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

  Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

  Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

  Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

  Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

  Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

  Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

  Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

  Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

  Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

  Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

  Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

  Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

  Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları

  Moskova gıda pazarları. Moskova ve Moskova bölgesinin pazarları, fuarları