Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine 2019

Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine 2019
25.08.2019

Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine 47

Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine.

Japon arabalarından bahsedersekZengin bir tarih ve özgün görünüm övünebilir, ilk dikkat edilmesi gereken şey Mitsubishi Eclipse'nin dikkatidir. Otomobil ilk olarak 1989'da halkın gözünden önce ortaya çıktı. Ve son nesil 2011'de montaj hattından ayrılmayı durdurdu. Pekala, dört dizinin tamamı hakkında kısaca anlatmaya değer.

eclipps makinesi

Bırakma başlangıç

Özel bir şey her biri ile övünebilirnesil "Eclipse". Örneğin, ilk dizinin temsilcisi olan makine, popüler Galant VR-4'ü temel alması bakımından ilginçtir. Ve bu araba, dinamik bir sürüş olmadan hayatlarını temsil etmeyen insanlar için tasarlanmıştır.

90'lar için tasarım çok taze veOrijinal. 2 kapılı coupe "Eclipse" - ön optikler, zarif bir arka kanat ve vücudun spor dirsekleri sayesinde dikkat çeken bir otomobil.

İlk modeller sadece kendiiki kişi. Ama içeride inanılmaz rahatlamışlardı. Özellikle şoför. Sonuçta, sandalye çok çeşitli ayarlarla donatılmıştı.

Ve ayrıca ilk nesil otomobillergüçlü bir güvenlik çerçevesi. Geliştiriciler bunun üzerinde çok çalıştılar. Tavan kaplamasının altında bile sertlik çubuklarını kurdular. Ve kaputun altında 1,8 litre hacimde 92 beygir gücündeki bir motor koydu. Bununla birlikte, daha güçlü bir motor, 2 litrelik bir motor, 140 "atlar" üretiyor, ayrıca bir turbo süperşarjı ortaya çıktı. Tabii ki, bu makine "Eclipse Mitsubishi" daha popüler oldu.

mitsubishi eclipse makinesi

1995 inci

Bu yıl Eclipse modelinin ikinci neslinin piyasaya sürülmesi başladı. Araba kaputun altında daha güçlü bir motorla övünebilirdi. Sonuçta, turboşarjlı motor şimdi 213 beygir gücü üretti.

Ve bir yıl sonra ailenin bir başka versiyonu - bir üstü açılabilir üstüyle - tamamlanmasına karar verildi. Atmosferik 2,4 litrelik bir ünitenin yanı sıra 2.0 litrelik turboşarjlı bir motora sahip bir model vardı.

1997 yılında araba bazı değişikliklere uğradı. Yeni bir spoyler, geniş bir hava girişi ve sis farları dikkat çekmiştir. Ön kısım biraz değişti. Ve ayrıca yeni bir motor yönetim programı kurdular.

Bir yıl sonra, konsept ortaya çıktı.Mitsubishi SST olarak bilinir. Daha sonra 2000 yılında, üssünde genellikle "3G" kısa adı verilen bir seri araba üretildi. Tasarım gerçekten başarılıydı - güçlü, sportif, hatta agresif. Ve kaputun altında bir V şeklinde 203-güçlü "altı" idi.

Mitsubishi eclipse makinesi

3. nesil

Üçüncü serilerin otomobilleri 2000'den 2005'e kadar üretilmeye başlandı. Geliştiriciler dış cepheyi kökten değiştirmeye karar verdiler. Bu nedenle, biyo-tasarım yerine, "tekno" stilin özellikleri ortaya çıktı.

Ve 2001'de, bu arada, "Örümcek" in bir versiyonunu yayınladılarmodel Mitsubishi Eclipse. Araba kendine bir mıknatıs gibi dikkat çekti. Özellikle "yüklü" versiyonu, çünkü kaputun altında 3 litrelik 147 güçlü bir motoru vardı. Buna ek olarak, bu model tam bir elektropackage, cruise control, klima, çekiş kontrolü ve 17 inç alaşım jantlar övünebilir. Bu aracın gücünün en üst sürümünde 210 "atlar" getirildiğine dikkat edilmelidir.

 makine eclipps fiyat

Son sayı

2004 yılında seyircilere bir model sunuldudördüncü nesil. En parlak özelliği, tüm çatıdaki cam kapaktır. İlginç bir şekilde yerleştirilmiş farların yanı sıra gövdeye akan gibi görünen arka rafın karakteristik çizgisine dikkat çekiliyor.

Ama en ilginç olan motorKavramsal yenilik, gaz dağıtımının en yeni faz değişimi sistemi olan, 3.8-litre, 270-güçlü. Doğru, bu modeldeki tek kişi o değil. Şirket, ek 200 hp üreten bir elektrik motorudur. Hızlanmanız gereken anda devreye girer. Toplam, toplam kapasite 470 (!) Beygir gücüdür.

2011'de sorun kesildi, ancak buAraba hala manzaralarına perçinliyor. Bir çok rüya için Eclipse makinesinin olması şaşırtıcı değildir. Bu arabanın fiyatı bizim zamanımızdaki karşılaştırmalı tevazuyla memnuniyet duyuyor. En az kilometre ( 25.000 km), otomatik şanzıman, açık gövde, deri iç, 175 beygir gücündeki motor ve en eksiksiz ekipman ile yılın 2009 otomobiline bir milyon ruble yeterli değildir. Kendinizi dikkat çeken, dinamizmi, hız, güç ve güvenilirlikten zevk alan bir araba satın almak istiyorsanız, bu modeli tercih etmelisiniz.

Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine 2019

Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine 2019

Related news

 • Bebekler anne karnında ne öğreniyor
 • Furkan Oğulcan İLKER Kimdir
 • Form Makarna Tarifi
 • Hadi ipucu sorusu 27 Kasım: Fizyde Sevgiliye İsyan listesindeki 8. şarkı nedir Hadi ipucu 20.30 sorusu yanıtı
 • Çikolatalı Kahveli Chiffon Kek

 • Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine 23

  Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine


  Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine 24

  Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine 82

  Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine 15

  Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine 99

  Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine 24

  Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine 73

  Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine 41

  Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine 22

  Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine 76

  Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine 52

  Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine 28

  Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine 7

  Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine 92

  Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine 58

  Mitsubishi Eclips gözü çeken bir makine 25