19.06.2019

Misafirhane Dostu, Divnomorskoe: açıklama ve yorumlar 93

Misafirhane "Dostu", Divnomorskoe: açıklama ve yorumlar

Misafirhane "Dost" (Divnomorskoe) isKöye gelen turistlere rahat ve temiz odalar, modern ve iyi hizmet sunan özel mülkiyet. Burası, tatilcilerle o kadar popüler olmuş ki, yorumlarında, önceden oda rezervasyonu yapmak için buraya gelenlere tavsiyede bulunuyorlar. Çünkü, yüksek sezonun düşük ya da düşük olmasına rağmen, bu evdeki tatilcilerden hiçbir hıçkırık yok. Ve şimdi size nedenini anlatacağız. Ama önce köyün kendisi hakkında birkaç kelime.Konuk evi harika bir dosttur.

Divnomorskoe

Bu Gelendzhik'in gerçek banliyösüdür.Özellikle çevre dostu olarak kabul edilir. Köy sadece tatilciler için inşa edilmiştir. Popülerliğe göre, Büyük Gelendzhik'e gelen turistler arasında ikinci sırada yer alıyor. Köyün eski Adıge adı, yerel nehrin ismine göre - Mesyb idi.

Divnomorskoe güzel havasıyla ünlüdürpitsundskie pinesinden fitokitler ile emprenye edilmiştir. Köy oldukça rahat ve mükemmel bir altyapıya sahip. Kafeler ve restoranlar, gece kulüpleri ve hatta lüks oteller var. Tarih severler de sıkılmayacaklar. Marhot'ın sırtında, her biri beş bin yıllık olmak üzere iki büyük dolmen vardır. Ve köyün çevresinde mezar höyüğünü görebilirsiniz. Komşu köy Praskodeevka'da bulunan tesisin yakınında, geziler ve tekne gezilerinin yapıldığı ünlü uçurum "Parus" bulunmaktadır. Bu yerler genellikle turistler tarafından fotoğraflanır. Kaya köyün ziyaret kartı oldu.Konuk evi muhteşem yorumlar

Oraya nasıl gidilir ve nerede

Konukevini bulabileceğiniz adres"Dost", - Divnomorskoe, Chernomorskaya street, 18. Bu genellikle "uyku" olarak adlandırılanlardan oldukça sessiz bir alandır. Yine de, köyün tüm altyapısı yakındadır. Gitmek için beş dakika - ve zaten yerel pazardasınız. Yakın - bir mini market "Mıknatıs" ve köy kafesinde popüler biri - "Resort".

Bu ev denizde ilk sırada değil.birkaç blok gitmelisin. Ama neredeyse bir çam ormanı ile çevrilidir. Sadece hoş değil, aynı zamanda yararlıdır. Pitsunda çamı iyileştirici kokusu solunum yolu hastalıkları ve sinüzit olan kişiler için çok iyidir. Ve amatörler yürüyüşe nasıl çıkacaklar? Sonuçta, sadece orman ve dağlar değil, aynı zamanda Mesyb Nehri de yakınlardadır. Genel olarak, bu yerin rekreasyon için yeri çok iyi - köyün merkezi ve yakındaki deniz gibi görünüyor, ancak diskolardan gürültü yok, rahatsızlık yok.

Bölge ve altyapı

Misafirhane "Dost" (Divnomorskoe,Karadeniz Caddesi), elma, erik ve şeftalilerin yetiştiği bir bahçe ile çevrilidir. Piyasadan daha ucuza mal sahiplerinden satın alınabilir. Bambu çalılıklarında yiyecek ve dinlenme için masalar vardır. Arabaların park edildiği geniş bir otopark var. Bungalovların balkon ve teraslarının çoğunun çıktığı rahat bir veranda, hepsi farklı renklerde. Turistler ne yedikleri hakkında yazıyor, bu sarhoş edici aromadan zevk alıyor, her yere buraya dökülüyor. Avlu neredeyse her zaman gölgede. Odalar, farklı şirketlerin birbirleriyle etkileşime girmeyecek kadar iyi bir konumda bulunuyor. Çocuk oyunları için bir yer var, ancak ana bilgisayarlar sessizliği takip ediyor. Mutfağın yakınında uydu kanallarını izleyebileceğiniz bir TV içeren bir oturma alanı bulunmaktadır.Konuk evi, muhteşem bir Karadeniz’dir.

Tatilcilerin yerleşmesi

Misafirhane "Dost" (Divnomorskoe)Turist odaları ve bungalovlar sunmaktadır. En ucuz odalar avluda sunulan olanaklara sahiptir. Odalar, birim başına bir banyo ile biraz daha pahalı donatılmıştır. Terasta ve junior süitte özel olanaklara sahip odalar da bulunmaktadır.

Bungalovlar iki ve üç kişiliktir. Kendi banyo ve tuvaletler vardır. Bir bungalov "lüks" tarzında yapılmıştır. Orada yaşayacak kadar şanslı olanlar, kendi yüzme havuzlarına girebilirler. Burada bir arkadaş ya da aile şirketi ile rahatlayabilirsiniz.

Bazı odalar balkonludur. Hepsi ahşap ile bitmiş, terbiyeli yeni mobilya, büyük yataklar, askıları ile bir dolap var. Buzdolapları, televizyonlar, klimalar veya fanlar (odanın kategorisine bağlı olarak) vardır. Odalar çok temiz, keten her hafta değiştirilir. Sıcak su - saat başı. Ancak köyde çok sorunludur. Diğer bazı evlerde, sahipleri sadece birkaç saat sıcak su içerir.Konuk Evi, konuksever Divnomorskoe Caddesi, Karadeniz'dir.

Hizmetler ve Yönetim

Misafirhane "Friendly (Divnomorskoe), çok misafirperver sahiplerine sahip olabilir - kurumun adını eşleştirmek için. Tüm bölgelerde, odalarda dahil olmak üzere, Wi-Fi yakalar.

Tatilcilerin kendileri tarafından almayı zor bulması durumunda, onlarSipariş, havalimanı veya tren istasyonuna çift yönlü servis ile organize edilir. Masa tenisi hayranları için özel bir yer var. Mutfak ve avlu her gün temizlenir, hiçbir yerde toz veya döküntü yoktur. Mutfakta gerekli tüm temizlik ve temizlik ürünleri, süngerler vardır. Kıyafetleri yıkamak ve demirlemek için bir yer bulabilirsiniz.

Ana bilgisayarlar, yerel doğanın büyük sevgilileridir. Size en ilginç köşeleri gösterecek ve meyveleri ve mantarları nereden alacağınız ya da en iyi balıkların nerede kullanılacağı hakkında bilgi paylaşacaklar. Gerekirse, mağazaya veya başka bir yere götürüleceksiniz. İşkenceciler sadece çalışmalarına özenle davranmakla kalmaz, aynı zamanda düzeni de takip eder. Topraktaki ruhlar ve tuvaletler temiz, kokusuz.Konuk evi sevgi Divnomorskoe Sokak Karadeniz 18

Güç kaynağı

Misafirhane "Dost" (Divnomorskoe)Yemek pişirmek için tam bir set var burada dört mutfak, tatilciler sağlar. Ancak tatilinizi ocağınızda beklemek istemiyorsanız, sahiplerinden yemek siparişi verebilirsiniz. Bahçede ızgara kebap veya ızgara balık için bir mangal var. Ancak çoğu turist sokakta yemek yemeyi tercih ediyor, yani verandada kantin olarak hizmet ediyor.

Köydeki kafeler ve kantinler de çok fazladır.Eğer isterseniz ve orada kullanılabilir fonların kullanılabilir. Tüm ürünlerin taze olduğu, ancak lezzetli olduğu en iyi yiyecek işletmeleri deniz yolunda. Ev sahibi kendisi, Saperavi tipi ev yapımı bir şarap yapar ve turistler onu çok övler. Kırmızı şarabı çok sevmeyenlerin bile satın almadan onu bırakmadıklarını söylüyorlar.Konuk Evi, güzel bir Divnomorskoe Black Sea Street 18

Deniz tatilleri

Yukarıda belirtildiği gibi konuk evi"Dost" (Divnomorskoe, Chernomorskaya caddesi) ilk sırada değil. Ve köyün plajlarına ulaşmak için yürüyerek biraz yürümeniz gerekse de turistler herhangi bir şikayete neden olmaz. Yaklaşık on ila on iki dakika denize git. Yüzebileceğiniz, sahil kenarında, konuk evinin yakınlarında birkaç tane. Kum ve küçük çakıl taşlı plajlar ve hatta çıplaklar var. İkincisi kayaların altında. Özel bir merdivene inebilirsiniz.

Kıyıda, öğleden sonra olduğu gibi bir çok eğlenceve akşamları. Divnomorskoe'deki plaj Gelendzhik'ten daha temiz. Kıyı çok naziktir, bu da çocuklu tatilciler için mükemmeldir. Ama hem genç hem de daha sakin insanlar burayı seviyor. Denizde kuvvetli ısı olmaz çünkü esinti sürekli olarak esiyor.

Misafirhane "Hello" (Divnomorskoe): yorumlar

Turistler alımı ve onlar bir ev var ve köyün en iyi bulundurma diyoruz misafirperverliği ve en layık yerde son derece memnunuz. Ondan bir cennet olarak bahsediyorlar.

Ev sahipleri olabildiğince fazla yaratmaya çalışıyorlarTatilciler için konfor. Bunları herhangi bir konuda ele alabilir ve tüm sorunlar anında çözülür. Birçok insan ilk yıl için buraya gelmiyor ve burayı arkadaşlarıyla ve tanıdıklarıyla tavsiye ediyorlar. Ve bu şaşırtıcı değil, bu tesiste rahat, evde olduğu gibi, ve orada hüküm süren atmosfer, tüm misafirlere bir pozitif deniz veriyor. Bu nedenle, misafirler sadece güneş yanığı değil, aynı zamanda güzel yerlerde çok sayıda fotoğraf yapmış, aynı zamanda harika bir ruh haliyle de ayrılıyorlar. Ayrıca, misafirhane "Dostu" (Divnomorskoe, Chernomorskaya St. 18), sahiplerinin sıkı çalışması sayesinde, iyi insanları çekiyor. Burada kendilerine ve başkalarına saygılı olan konuklarla dinlenin.Related news

 • Yeni doğanlar için Bebek Sakin anlamına gelir. Talimat, uygulama, eleştiriler, fiyat
 • Sifilitik roseola: fotoğraflar, belirtiler, açıklama, türler, lokalizasyon, ayırıcı tanı, tedavi
 • İğne Oyası Çiçek Tesbih Ucu
 • İnşaatçılar konut faiz oranlarının düşürülmesini istiyor
 • Öfkeyle nasıl başa çıkılır

 • Misafirhane Dostu, Divnomorskoe: açıklama ve yorumlar 1

  Misafirhane Dostu, Divnomorskoe: açıklama ve yorumlar


  Misafirhane Dostu, Divnomorskoe: açıklama ve yorumlar 13

  Misafirhane Dostu, Divnomorskoe: açıklama ve yorumlar 17

  Misafirhane Dostu, Divnomorskoe: açıklama ve yorumlar 66

  Misafirhane Dostu, Divnomorskoe: açıklama ve yorumlar 4

  Misafirhane Dostu, Divnomorskoe: açıklama ve yorumlar 88

  Misafirhane Dostu, Divnomorskoe: açıklama ve yorumlar 80

  Misafirhane Dostu, Divnomorskoe: açıklama ve yorumlar 90

  Misafirhane Dostu, Divnomorskoe: açıklama ve yorumlar 75

  Misafirhane Dostu, Divnomorskoe: açıklama ve yorumlar 61

  Misafirhane Dostu, Divnomorskoe: açıklama ve yorumlar 30

  Misafirhane Dostu, Divnomorskoe: açıklama ve yorumlar 36

  Misafirhane Dostu, Divnomorskoe: açıklama ve yorumlar 17

  Misafirhane Dostu, Divnomorskoe: açıklama ve yorumlar 76

  Misafirhane Dostu, Divnomorskoe: açıklama ve yorumlar 39