galeriler Fotograf resim Mehmet Coşkundeniz Adın Eksilmesin Dilimden Hikayesi
Mehmet Coşkundeniz Adın Eksilmesin Dilimden Hikayesi 65 02.02.2019, 16:33

Metin Reklamları

Özlemin alev alev yandığı saatler bunlar. Gün çekiliyor, ay parlıyor. Haydi, geleceksen şimdi gel. Umudunla, yüreğinle, sevdanla gel, yık karanlığımı. Hayata dair kötü olan ne varsa yık onları, beni yeni umutlara sürükle. Aşkın en koyusuna en tutkulusuna götür beni.
 
Bin yıldır bekliyor gibiyim seni. Bin yıldır karanlık bir odada tek başıma oturuyorum sanki. Kim girip çıkmışsa hayatıma, kim talan etmişse yüreğimi hepsini silmek için gel. Bir tek sen kal içimde. Seni bileyim bundan sonra. Sevdan yetsin bana. Senin aşkınla yaşamak istiyorum artık, öyleyse gel bekleme gel.
 
Seninle olmak, seni duymak, seni görmek, seni anlamak, seni yaşamak tarifsiz sevinçler yaşatacak içimde biliyorum.
Bu yüzden sesleniyorum sana. Dallarımdaki kurumuş yaprakları tek tek temizlemek için istiyorum artık. Gelişinle yeniden yeşermek, yeni yapraklar aşmak istiyorum. İster haber ver, ister verme, gel bekliyorum.
 
İstanbul’u sokak sokak geçip gel. Her sokakta kendi izini göreceksin, şaşırma. Nereye gittiysem senide götürdüm yoktun; ama yanımdaydın. Hep yüreğimde, hep aklımdaydın. Seni İstanbulsuz, İstanbul'u sensiz düşünemedim. Gel bu kentin tarihine en ölümsüz sevdayı yazalım. Nice aşka mezar olmuş İstanbul, bu kez kabul etsin yenilgiyi. Haydi, gel biz İstanbul olalım. Korkma gel, başkalarında gördü ün ihanetler, iki yüzlülükler, bitmek bilmeyen acılar yok bende. İlk kez bırak kendini kaygısızca. Yarını düşünmeden "ya sonra" demeden gel.
 
Bak günler anlamsızca geçip gidiyor. Oysa ömür dediğin şey üç günlük. Birlikte ve severek tüketmek varken günleri, böyle koyu karanlıkta kalmak niye? Gel haydi sensiz geçen günlere bir yenisini daha eklemek istemiyorum. Özlem yanıyor alev alev. Özlemin ateşini söndürüp aşkın ateşini yakmaya gel. Bekleme artık, geleceksen şimdi gel.
 
Gel ki...

Mehmet Coşkundeniz Adın Eksilmesin Dilimden Hikayesiresim Goruntuler Fotograf galeriler fotograflar

Related news

 • İkimizin Yerine 87. Bölüm Özeti 3 Aralık Basant Kahrolur
 • Girit Plajları - görülmeye değer yerler
 • Bira Baltika 3 - klasik parlak kamp

 • Mehmet Coşkundeniz Adın Eksilmesin Dilimden Hikayesi 83

  Mehmet Coşkundeniz Adın Eksilmesin Dilimden Hikayesi


  Mehmet Coşkundeniz Adın Eksilmesin Dilimden Hikayesi 74

  Mehmet Coşkundeniz Adın Eksilmesin Dilimden Hikayesi 4

  Mehmet Coşkundeniz Adın Eksilmesin Dilimden Hikayesi 10

  Mehmet Coşkundeniz Adın Eksilmesin Dilimden Hikayesi 33

  Mehmet Coşkundeniz Adın Eksilmesin Dilimden Hikayesi 80

  Mehmet Coşkundeniz Adın Eksilmesin Dilimden Hikayesi 8