Markova Ekaterina: oyuncu, yazar, senarist

Markova Ekaterina: oyuncu, yazar, senarist

20.04.2019

Markova Ekaterina: oyuncu, yazar, senarist 32

Markova Ekaterina: oyuncu, yazar, senarist

Markova Catherine düzinelerce çıkmış bir aktris.ünlü Sovyet ve Rus filmleri. Yerli sinemaya katkıda bulundu. Ben nerede okuduk, ne filimleri çektiğini ve Ekaterina Markova (actress) adlı kullanıcının simgesi ne bilmek ister misiniz? Fotoğraf, biyografi ve kişisel hayatının ayrıntıları - hepsini makalede bulabilirsiniz. Size hoş okumayı diliyoruz!Markova Ekaterina bir oyuncu

Kısa biyografi

Ünlü aktris 18 Kasım'da doğdu1946 yılında Irkutsk'ta. Ailesinin sinemayla hiçbir ilgisi yoktu. Catherine'in babası ve annesi gazetecilikle uğraşıyordu. Kız 8 yaşındayken ailesi Moskova'ya taşındı. Başkentte George Markov romanı "The Stroganov" u yayınladı. Bu eser için Stalin Ödülü'nü aldı ve SSCB Yazarlar Birliğinin başkanlığına getirildi.Ekaterina Markova aktris fotoğrafı

öğrenme

Eyalet kızı üçüncü sınıfa girmek istemedi, yalnızca saniyede. Fakat Catherine'in annesi öğretmenleri ikna edebildi. Ve kızım beni hayal kırıklığına uğratmadı - mükemmel bir öğrenci oldu.

9. sınıfda Markova gençlik okuluna taşındı. Ve gündüz Stanislavsky Tiyatrosundaki bir stüdyona gitti. Kısa süre sonra kız Tiyatro Okulu'na girdi. Shchukin.

kariyer

1969'da, Markova'dan mezun olan üniversitenin duvarlarındanKatherine. Aktris, derhal Sovremennik Tiyatrosunda bir iş buldu. Sahnede,% 100'ü ortaya koydu. Yakında yönetmen onu ana rollere atamaya başladı.

Catherine Markova'nın rol aldığı ilk filmin adı "A Dawns Here Quiet" (1972) idi. Gali Chetvertak imajını başarıyla kullandı. Bugün, bu rol aktrisin ziyaret kartıdır.

Yönetmenler Catherine'in yeteneklerini ve çabalarını takdir etti. 1973'ten 2005'e kadar olan dönemde, aralarında "kalp kutuları", "başarı diliyorum", "Aile" ve diğerleri gibi birkaç parlak sahnede ortaya çıktı.

Markova Catherine, çeşitli yetenekleri birleştiren bir oyuncu. Ailesiyle olduğu gibi, gazeteciliği sever. Birkaç yıl boyunca, kahramanımız filmler için senaryo yazıyor.

Ekaterina Georgievna kendisini ve filmleri puanlamak için çalıştı. Sesi (1993) "tek You have" örneğin "sakindi oranın şafakları" olarak filmlerde (1972) duyulur ve.Ekaterina Markova ve ailesi

Kişisel hayat

Markova Catherine her zaman bir oyuncu.Bir zamanlar evlenmek istedi. O oldu. Kocası Georgy Taratorkin ile Shchukin okulunun üçüncü yılında bir araya geldi. Görüşmeleri taksi durdu. Ciddi bir ilişki içine giren çalkantılı bir romantizm başladılar. Sonra Taratorkin "Suç ve Ceza" filminde rol aldı.

1970'de George ve Catherine mütevazi bir oyunSovyet standartlarına göre bir düğün. Yeni evliler kiralanmış odaların etrafında toplandılar, ancak yine de mutluydular. 1974'te çift ilk doğan bir çocuktur. Çocuğa Philip deniyordu. Çift kızkardeşine mümkün olan en kısa sürede rüya görmeyi hayal etti. Ve 1982'de Tarotorkin ailesi yenilendi. Anna'nın kızı ışığa çıktı.

Markova Ekaterina: oyuncu, yazar, senarist

Markova Ekaterina: oyuncu, yazar, senarist

Related news

 • Işık geçirmez kumaş Karartma (Karartma). Perdeler opak: genel bakış, özellikler, modeller
 • Sıcak hatchbackin gözden geçirilmesi Opel Astra OPS
 • Erol Bedir: Sıfırdan yeni bir lig başlayacak
 • Çocuk kitapları Arşivleri
 • Kas dokularının fonksiyonları, çeşitleri ve yapısı

 • Markova Ekaterina: oyuncu, yazar, senarist 78

  Markova Ekaterina: oyuncu, yazar, senarist


  Markova Ekaterina: oyuncu, yazar, senarist 15

  Markova Ekaterina: oyuncu, yazar, senarist 44

  Markova Ekaterina: oyuncu, yazar, senarist 89

  Markova Ekaterina: oyuncu, yazar, senarist 58

  Markova Ekaterina: oyuncu, yazar, senarist 93

  Markova Ekaterina: oyuncu, yazar, senarist 33

  Markova Ekaterina: oyuncu, yazar, senarist 30

  Markova Ekaterina: oyuncu, yazar, senarist 4

  Markova Ekaterina: oyuncu, yazar, senarist 46

  Markova Ekaterina: oyuncu, yazar, senarist 44

  Markova Ekaterina: oyuncu, yazar, senarist 89