Lermontovo köyü: yorum önerilir 2019

Lermontovo köyü: yorum önerilir 2019

Lermontovo köyü: yorum önerilir 31 31.01.2019, 04:32

Lermontovo köyü: yorum önerilir

Tuapse bölgesindeki Tenginka köyünden çok uzak değilLermontovo yerleşim yer almaktadır. Şairin buralarda hiçbir zaman bulunmaması ilginçtir, ancak alayı buradaki sur içinde durdu. Lermontovo köyü (ortak parite- Lermontovka'da) çok güzel bir yerde bulunur: Shapsuho Nehri vadisi.Lermontov yorumNehrin eşsiz olanı tekKaradeniz'e akar, asla "kapanmaz". Ne deniz fırtınaları ne karada rüzgârlar ne de şiddetli donlar (bu kısımlarda nadir olan) Shapsuho'nun ağzıyla asla örtüşmez. Nehir sularını yıl boyunca denizde taşır. Lermontovo köyü nedir? Onunla ilgili yorumlar çok farklı. Krasnodar ve Rostov için, sadece haftasonu için buraya gelebileceğiniz için çekicidir: Her iki şehir de nispeten yakındır ve denize giden yol sadece birkaç saat sürmektedir. Bu ve diğer yakın kasabaların sakinleri Lermontovo'dan hoşlanmazlar. Onların ifadeleri, her zaman kalabalık olduğunu ve bunun bir sonucu olarak gürültülü olduğunu kanıtlıyor.

 Lermontovo içinde dinlenmek 2013 yorumlarAncak bu, Rostovitlerin buraya gelmesini engellemez.genellikle 2-3 gün boyunca: köyün mükemmel altyapısı, çok sayıda dükkan, kafe, kantini vardır. Sadece ılık deniz suyuna dalmak için gelen tatilciler için özel eğlence gerekli değildir. Bu nedenle, birçok turist Lermontovo'nun eşsiz konumuna dikkat etmiyor. Kuzeyli gezginlerin, Muskovitlerin, diğer uzak bölgelerin sakinlerinin daha doğru ve adil olduğunu düşünüyoruz.

Etkilenmemiş coğrafya

Deniz kumsallarından ayrılmak için biraz zaman varsaNehir yatağına tırmanın, doğanın fotoğraflarını, inanılmaz hayal gücünü görebilirsiniz. Gerçek şu ki, buradaki medeniyet sadece Tenginka köyüne yayılmıştır. Yukarıdaki her şey insan tarafından dokunulmamış bir bölge.village Lermontovo Tuapse district yorumEğer Lermontovo (tüm turistlerin yorumları buteyit) - müzik ile dolu bölge, dalgaların sesi, eğlence, kenarda dayak, Shapsuho Vadisi, doğa, yabani otlar ve çiçekler sessiz ve huzurlu bir krallıktır.

Lermontovo'daki Tatiller 2013

Şu anda köyü ziyaret eden turistlerin yorumlarıyıl, bölge liderliğinin bölgelerine ayırdığı dikkati gösterir. Plajlar daha temiz hale geldi. Daha fazla turist olmadığı gerçeğine rağmen, kafe artık çok kalabalık değil, ama mağazalar hiç birikmiyor. Tüm bunlar, köyde çok sayıda yeni dükkan ve rekreasyon alanı açıldığından, kalabalık kasabayı boşaltmayı mümkün kıldığından gerçekleşir. Genel olarak, Lermontovo köyü (Tuapse bölgesi) - bu konuda turistlerin oy birliği ile kabul edildi - daha cazip hale geldi. Belki de her şey yaklaşmakta olan Olimpiyatlarla ilgilidir ve belki de turist servisi daha iyi hale gelmiştir. Bu nedenle, yazları Rusya'da geçirecek olanlar, Lermontovo'ya korkmadan gidebilirsin. Orada ziyaret edilen referanslar tanıklık ediyor: zaman israf edilmeyecek. Köyden Karadeniz kıyısındaki herhangi bir yere kolayca gidebilir, herhangi bir geziye çıkabilirsiniz. Konut, çeşitli tatilciler için tasarlanmıştır. İsterseniz, ekonomi sınıfı bir otelde kalabilir, lüks bir daire seçebilir veya günde sadece 300-400 ruble için özel konaklama bulabilirsiniz. Doğal olarak, aktivite seviyesi farklı olacak.

Lermontovo köyü: yorum önerilir 2019

Lermontovo köyü: yorum önerilir 2019

Related news

 • İstanbul Drama Yaz Okulu’nda Bilim, Sanat ve Spor Bir Arada
 • Yoğurtlu Brokoli Salatası Videosu
 • Mustafa Ilıcalı
 • Bir cevabı ararken: insan beyni ne kadardır

 • Lermontovo köyü: yorum önerilir 52

  Lermontovo köyü: yorum önerilir


  Lermontovo köyü: yorum önerilir 25

  Lermontovo köyü: yorum önerilir 68

  Lermontovo köyü: yorum önerilir 91

  Lermontovo köyü: yorum önerilir 98

  Lermontovo köyü: yorum önerilir 68

  Lermontovo köyü: yorum önerilir 36