Leonurusun tıp alanında uygulanması: İlaç Pustyrnik Fort (incelemeler, tavsiyeler) 2019

Leonurusun tıp alanında uygulanması: İlaç Pustyrnik Fort (incelemeler, tavsiyeler) 2019
19.09.2019

Leonurusun tıp alanında uygulanması: İlaç Pustyrnik Fort (incelemeler, tavsiyeler) 15

Leonurus'un tıp alanında uygulanması: İlaç "Pustyrnik Fort" (incelemeler, tavsiyeler)

Motherwort Motherwort, tıbbi bir formdur.tür Motherwort Family Clearcaps, çok yıllık otsu bitki. Avrupa, Sibirya, Batı Asya ve Kafkasya'da yaygın bir şekilde dağılıyor. Bu bitki genellikle açık yerlerde yetişir: yollar boyunca, otlaklarda, nehir kıyılarında ve vahşi topraklarda. Tıbbi kullanım için yumurtacı köklerin üstleri yaklaşık 30 cm uzunluğunda kesilir ve gölgede kurutulur ve gerektiğinde üç yıldır saklanırlar.

Bir eczanede satın almış veya bağımsız olarak toplanmışÇay maymun, buna dayalı bütün preparatlar gibi, nevrozlar, arttırılmış heyecanlanma, hipertansiyon için kullanılır. Kronik öksürük ve solunum sistemi inflamatuar hastalıkları olan halk hekimlerinin de Leonurus kullanmaları önerilir: incelemeler bu hastalıkların belirtilerini hafiflettiğini gösterir. Son olarak, geleneksel tıp anne sütünün kaynatılmasını ve menstrüel siklusun ihlal edildiğini öngörür. Şöyle yapın: 4 yemek kaşığı. l. Otlar bir bardak kaynar su dökülerek 15 dakika ısrar ederler. Süzüldükten sonra, 200 ml'ye su ilave edin. Önerilen doz: erişkinler ve ergenler - 1 yemek kaşığı. L., çocuklar - çorba kaşığı, günde üç kez, yemeklerden dörtte bir saat önce.

Yabani domuzların kaynatılması acı bir tada sahiptir - buSinir sisteminde olumlu bir etkisi olan glikositlerin varlığından kaynaklanmaktadır. Bunlara ek olarak, sedimanın tıbbi etkisi, uçucu yağların, alkaloidlerin, saponinlerin, vitaminlerin ve minerallerin suyundaki varlığından kaynaklanmaktadır. Vücut üzerindeki etkisi, kediotu üzerine kurulu uyuşturucuların sağladığı etki ile hemen hemen aynıdır, ancak daha güçlüdür.

Otsu sürünüğe ek olarak, evcililaç endüstrisi uzun yıllardır bu bitkinin özüne dayanan bir alkol tentürü üretti. Kullanımı için göstergeler, vücut üzerindeki eylemin yanı sıra benzerdir. Yetişkinler günde 3-4 kez, 30-50 damla bir tüylülük tentürü alıyor; çocuklar sadece doktor tavsiyesi üzerine.

Rus şirketi "Evalar" iledoğal ilaç üretimi, anne sütü - "Motherwort Forte" temelinde tabletler (BAA) üretir. İnternet üzerindeki geribildirim, bu ilacın etkililiğini doğruluyor: nevrozlara karşı etkili direniyor, uykuyu geliştiriyor, stresli durumlarda sakinleşmeye yardımcı oluyor. Anaçkumun ekstraktına ek olarak, B6 vitamini ve magnezyumu içerir - bu kompleks, sinir sistemi problemleri için vazgeçilmezdir.

Birçok kişi bu ilacı vakadanStresli durumların ortaya çıkışı olarak. Bununla birlikte, sinir sisteminin dengeli ve dengeli bir halini elde etmek için, doktorlar "Motherwort Forte" ilacının belirli bir yolunu önermektedir. İncelemeler, bu durumda uygulamasının etkisinin fark edilebilir ve oldukça istikrarlı olduğunu belirtmektedir. Bir uzman, her ilacın 2-4 hafta boyunca bu ilacın çeşitli derslerini reçete edebilir. Aralarında birkaç gün ara verirler.

Birçok kişi, tableti daha kullanışlı buluyor.Motherwort içeren bir alkol tentürünün kullanılması. "Evalar", bu bitkinin bir ekstresi ile üretir ve diğer yatıştırıcılar. Örneğin, karmaşık "Milona-8, buna ek olarak, kediotu, nane, kekik ve limon balsamının yanı sıra hap-hop içerir.

Tamamen incelenmiş "Motherwort Forte"onun tıbbi özellikleri yansıtan, alerjisi olan kişilerde dikkatli kullanılmalıdır. Hamilelik ve emzirme döneminde Alma izin verilmez. Herhangi bir ilacın kontrendikasyonlar aracı "Motherwort Forte" (bu değerlendirme uyar) trombozu ve tromboflebit, hem de bradikardi (düşük kalp hızı) olarak görev yapabilir ve düşük kan basıncı da dahil olmak üzere, motherwort göre. Bu durumlarda, kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız.

Leonurusun tıp alanında uygulanması: İlaç Pustyrnik Fort (incelemeler, tavsiyeler) 2019

Leonurusun tıp alanında uygulanması: İlaç Pustyrnik Fort (incelemeler, tavsiyeler) 2019

Related news

 • Merkez Haberleri: Hayvan satıp parasını alamayan besicilerden suç duyurusu
 • Dairenizdeki Her Oda için En İyi 40 İKEA İpucu
 • KUM BONCUK İLE YAZMALARA ŞIKIR ŞIKIR KALEM OYASI YAPIMI
 • Ben Kaliteden Anlarım Diyenlere Özel: Bu Siyah Elbiselerden En Pahalısı Hangisi
 • Moskova bölgesi: Pahrede balık tutma

 • Leonurusun tıp alanında uygulanması: İlaç Pustyrnik Fort (incelemeler, tavsiyeler) 35

  Leonurusun tıp alanında uygulanması: İlaç Pustyrnik Fort (incelemeler, tavsiyeler)


  Leonurusun tıp alanında uygulanması: İlaç Pustyrnik Fort (incelemeler, tavsiyeler) 49

  Leonurusun tıp alanında uygulanması: İlaç Pustyrnik Fort (incelemeler, tavsiyeler) 39

  Leonurusun tıp alanında uygulanması: İlaç Pustyrnik Fort (incelemeler, tavsiyeler) 33

  Leonurusun tıp alanında uygulanması: İlaç Pustyrnik Fort (incelemeler, tavsiyeler) 35

  Leonurusun tıp alanında uygulanması: İlaç Pustyrnik Fort (incelemeler, tavsiyeler) 90

  Leonurusun tıp alanında uygulanması: İlaç Pustyrnik Fort (incelemeler, tavsiyeler) 93

  Leonurusun tıp alanında uygulanması: İlaç Pustyrnik Fort (incelemeler, tavsiyeler) 57

  Leonurusun tıp alanında uygulanması: İlaç Pustyrnik Fort (incelemeler, tavsiyeler) 36

  Leonurusun tıp alanında uygulanması: İlaç Pustyrnik Fort (incelemeler, tavsiyeler) 52

  Leonurusun tıp alanında uygulanması: İlaç Pustyrnik Fort (incelemeler, tavsiyeler) 38

  Leonurusun tıp alanında uygulanması: İlaç Pustyrnik Fort (incelemeler, tavsiyeler) 66

  Leonurusun tıp alanında uygulanması: İlaç Pustyrnik Fort (incelemeler, tavsiyeler) 7

  Leonurusun tıp alanında uygulanması: İlaç Pustyrnik Fort (incelemeler, tavsiyeler) 64

  Leonurusun tıp alanında uygulanması: İlaç Pustyrnik Fort (incelemeler, tavsiyeler) 89