Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası 2019

Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası 2019

Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası 14 23.01.2019, 11:23

Leonid Dobrovsky - Renata Litvinova'nın eski kocası

Son yıllarda Renata Litvinova'nın kişisel hayatıhiç bir zaman yeteneklerinin hayranı olmayanları bile ilgilendirir. Medya ısrarlı bir şekilde şarkıcı Zemfira ile muazzam bir aktris ve yönetmen romantizm ile tanınan, ancak bu bilgilerin resmi onay henüz takip edilmemiştir. Ancak bu söylentiler yüzünden 2007 yılında Litvinova'nın evliliği işadamı Leonid Dobrovsky ile ayrıldı.

Leonid Dobrovský

Kocalar film yıldızları

Geçmişte, Renata'nın 2 resmi evliliği vardı. 1996 yılında bir film yapımcısı Alexander Antipov ile evlendi. Bu adamla aile hayatı yaklaşık bir yıl sürdü ve boşanma ile sona erdi.

Litvinova'nın ikinci eşi önde gelen bir Moskova olduişadamı Leonid Dobrovsky. Onunla bir evlilikte Renata kızı Ulyana'yı doğurdu. Ancak aile hayatı bu sefer de kadına mutluluk getirmedi. 2001'den 2007'ye kadar Dobrovsky ile yaşadıktan sonra Renata onu terk etti. Genç bir kız için mülk ve gerçek bir savaşın eşlik ettiği yüksek bir boşanma davası devam etti.

Litvinova ile bir işadamı tanışmak

Leonid Dobrovsky kimdir? Litvinov'un kocası 1965'te doğdu. Film yıldızıyla tanıştığı zaman, Rusya'da birkaç kârlı tesise sahipti ve gösteri işi ile ilgisi yoktu. Gelecek eşlerin ilk toplantısı 90'ların sonunda gerçekleşti. Ortak arkadaşlara tanıtıldılar. Daha önce Leonid, Renata'yı sadece televizyon ekranından gördü ve güzelliği ve inceliği ile büyülendi. En sevdiği aktrisin yanında, Dobrovsky onunla aktif olarak ilgilenmeye başladı. Leonid'in film kraliçesinin kalbi ne kadar alçaltıcı ve çekici olduğu bilinmemekle birlikte, bir süre sonra kendisine önerdiği ve uzun süredir beklenen anlaşmayı kabul ettiği bilinmektedir.

leonid Dobrovsky kocası litvinovoj

Düğünden sonraki ilk yıllar

Filmin evliliği ve girişimci10 Ocak 2001 tarihinde Moskova'da yapıldı. Zaferden sonra, mutlu Leonid karısını Rublevka'daki evine taşıdı ve ona lüks siyah bir Mercedes otomobil şeklinde bir hediye hediye etti. Renate'deki ruhu beğenmedi ve pahalı hediyelerini fırlatmaktan çekinmedi. Temmuz 2001'de, çiftin kızı Ulyana doğdu.

Dobrovsky Leonid Yulievich ikincisine eşlik ettiBirçok yıldız partisinin yarısı, ama her zaman mütevazi gölgesinde tutuldu. Kamuya açık olmayan bir kişi olan kocası, Renata'ya gazeteciler hakkında onun hakkında fazla açık olmadığı gerçeğini sordu. Litvinova bunu yaptı ve muhabirlerin kocasının faaliyetleri hakkındaki sorusuna mütevazı bir mühendis olduğunu söyledi. O zamanlar mütevazi bir çalışan, başkentteki en büyük iş adamlarından biriydi. Litvinova ile birlikte yaşadığı Rublevka'daki evin, Putin'in köşkünün yanında olduğu söylenmiştir.

Leonid Dobrovský işadamı

Aile ilişkilerinde kriz

Yan taraftan Leonid Dobrovsky veRenata Litvinova ideal bir evlilik. Ama düğünden birkaç yıl sonra çift sorun yaşamaya başladı. Dobrovsky hızlı bir öfke vardı. Litvinova'ya herhangi bir işkence yapmak için ses verdi, sesini yükseltebilir ve hatta bir mat ile ona yemin edebilir. Leonid içmeyi çok severdi ve alkolik zehirlenme halindeyken kendini tamamen kontrol altına aldı.

Durum Renata'nın tanışmasından sonra kötüleşti.Zemfira Ramazanova. Kadınlar arasındaki dostluk gazetecilere şüpheli görünüyordu ve daha fazla bir şey gördüler. Leonid Dobrovsky buna dayanamadı. İş adamı karısının aldatmacası düşüncesinden öfkelendi ve ellerini reddetmeye başladı. Bir gün elinde bir bıçakla sallayarak Litvinov'u saldırganlık içinde boğmaya başladı. Hizmetkarlar öfkeli Dobrovsky'yi zor durumdaki korkmuş kadından çekmeyi başardılar. Bu olaydan sonra oyuncu bir şeyler topladı ve kızı ile birlikte Zemfira'nın arkadaşı için işadamını bıraktı. Bu, hayatının girişimci ile sonu.

Litvinova'nın leonid Dobrovsky kocası

Boşanma davası

Dobrovsky ayrıldıktan sonra sakinleşemediRenata. En iyi Moskova avukatları tuttu ve boşanma davası için hazırlık yapmaya başladı. Litvinov'u ahlaksız davranışlarla suçlayarak, annelik hakkını kızına bırakmaya karar verdi. Ama oyuncu Leonid'i aşarak önce boşanma davası açtı. İddia belgesinde mahkemeden, Dobrovsky ile evliliğini sona erdirmesini ve Ulyana'yı onunla birlikte terk etmesini istemiştir. Kocasından, ayda 120 bin ruble olan kızının bakımı için bakım ödenmesini ve evlilikte edinilen malın bölünmesini talep etti.

Bir dizi mahkeme duruşmasıtaraflar karşılıklı suçlamalarla uğraşmadı. Leonid, Litvinov'u bir çocuğu yetiştirmek için güvenilemeyecek kadar kötü bir anne olduğunu düşünüyordu. Bu gibi ifadelere misilleme yapan Renata, kocasını devletten gerçek gelirleri gizlemekle suçladı. Uzanmış boşanma davasındaki noktayı teslim etmek, ancak uzlaşma sözleşmesinin eski eşleri arasındaki sonuçtan sonra mümkün oldu. Ona göre, Ulyana annesinden boşanma sonrasında yaşadı, ama belli günlerde baba kendisini kendisine götürebilirdi. Yenile, iddiada belirtilen miktardaki Dobrovsky nafakasını ele geçirmeyi başardı.

Dobrovsky Leonid Yulievich

Boşanma sonrası eski eşler arasındaki ilişkiler

Evliliğin sona ermesi2007 yılı. Ondan sonra Leonid Dobrovsky görüş alanından kayboldu. Renata Litvinova'nın kocası hiçbir zaman tanıtıma alışkın değildi ve boşanmadan sonra kendini işine ve kızıyla iletişim kurmaya adadı.

Çiftin düşmanlarını kırması gerçeğine rağmen,Yakında normal ilişkileri ve hatta medeni harcama zamanlarını yeniden kurmayı başardılar. 2009 yılında Litvinova'nın doğum gününü kızı, annesi Zemfira ve Leonid Dobrovsky ile kutlaması beklenmiyordu. Eski koca, sadece restoranda kutlamaya gelmekle kalmadı, aynı zamanda tam olarak ödedi. Son zamanlara kadar birbirinden nefret eden insanların tutumundaki bu tür bir değişim, olaya hizmet eden insanlar arasında şaşkınlığa neden oldu. Eski eşlerin çatışmayı, büyüyen kızları uğruna halletmeye karar vermeleri mümkündür, ancak yine de davranışları övgüye değerdir.

Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası 2019

Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası 2019

Related news

 • Tavuklu Patates Kavurması Videosu
 • Mantar Sote Nasıl Yapılır
 • Alacaklının tasfiye talebi bir örnektir. Tasfiye kararı, alacaklıların listesi
 • Rüyada İktidarsız Olmak Görmek Neye Çıkar İslami Tabiri
 • Saçlarınızı Hızla Uzatacak Doğal Formüller tıklayın

 • Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası 7

  Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası


  Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası 86

  Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası 95

  Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası 96

  Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası 53

  Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası 35

  Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası 77

  Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası 1

  Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası 13

  Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası 8

  Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası 95

  Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası 46

  Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası 84

  Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası 43

  Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası 98

  Leonid Dobrovsky - Renata Litvinovanın eski kocası 96