Koyu kahve saç rengi 2019

Koyu kahve saç rengi 2019
Koyu kahve saç rengi


Koyu kahve saç rengi

Koyu kahve saç rengi evde nasıl elde edilir

Eğer saç renginiz sarı, kumral, veya açık kahve tonlarında iserahatlıkla koyu kahve bir saç boyası ile saçınızı boyayıp bu rengi ilk boyamada bile elde edebilirsiniz.

Saç renginiz kızıl tonlarında ise koyu kahve saç rengini elde etmek içinsaçınızda kızıllıkları biraz da olsa akıtmanız gerekir.Bunun için palette veya kolestonun saç açıcı boyasını kullanabilirsiniz.Daha sonra tüm saçı koyu kahveye boyamalısınız.

Saç rengi siyah olanlar koyu kahve saç rengini elde etmesi içinyine saçlarınızı açmaları gerekir.Saçlarınızı açık renklere boyayıp renginizi birkaç ton açabilir daha sonra koyu kahveye boyayabilirsiniz.

Eğer koyu kahve saç renginize biraz hareket katmak ve saç rengini yumuşatmak isterseniz üzerine gölge yaptırabilirsiniz;  

  • pembe tenliler küllü kahve gölgeleri tercih edebilirler.
  • Açık beyaz tenliler ise altın kahve, altın sarı gibi gölgeleri koyu kahvenin üstüne yaptırabilirler.
  • Koyu tenli esmerler ise koyu kahve saç renginin üstüne gölge düşünürse bal köpüğü gölgeleri, kahve köpüğü tonlarda ışıltı, yansıma gibi gölgeler düşünebilirler.

Koyu kahve saç rengi  için en güzel saç modelleri

Koyu kahve saç renkleri için en havalı ve seksi saç modeli uzun dalgalı saç modelleri.Özellikle büyük bukleli saç modelleri koyu kahve saç renginin ışıl ışıl parlamasını sağlıyor.Dalgalar arasında ışıltılar kadınları daha alımlı gösterdiği gibi genç görünmesini de sağlıyor. Ayrıca uzun koyu kahve saç renginin uçlarına, kahveden bir kaç ton açık tonlarda ışıltılar attırabilirsiniz.Özellikle bu sezon bu saçlar çok trend.

Koyu kahve saç rengi  bob kesim saç modelleri ile de çok uyumlu görünüyor.Omuz hizasında bob saç modellerini de önerebiliriz.

Yüz hatlarınız yuvarlak ve üçgen ise kısa pixe kesim saç modeli ile koyu kahve saç rengini deneyebilirsiniz.Bu saç rengi ve saç modeli yüzünüze çok masum ve gizemli bir hava ekleyecektir.

Koyu kahve saç renklerine özellikle düz kahkül kesimleri de çok yakışıyor.Çekici ve doğal görünmek isteyen bayanlara koyu kahve saç rengi ile kaş hizasında kahkül kesimlerini tavsiye edebiliriz.

Koyu kahve saç rengi 2019

Koyu kahve saç rengi 2019

Related news Koyu kahve saç rengiKoyu kahve saç rengi


Koyu kahve saç rengi


Koyu kahve saç rengi


Koyu kahve saç rengi


Koyu kahve saç rengi


Koyu kahve saç rengi


Koyu kahve saç rengi


Koyu kahve saç rengi