Klasik erkek gömlekleri ne giyilir 2019

Klasik erkek gömlekleri ne giyilir 2019 Klasik erkek gömlekleri ne giyilir

Klasik erkek gömlekleri ne giyilir?

Dikkat çeken her insanGardıropında şık klasik gömlekler var. Başkaları iş adamları ayrıcalıklı böyle giysiler inanıyoruz, ama her ikisi de bazı durumlarda bir gömlek olmadan yapamaz, biliyorum ederken bazıları onları sevmiyorum ve her zaman kullanılabilir olmalıdır rağmen.

Aslında bu soruyu anlarsanız, klasik erkek gömlekleri kesinlikle herkes içindir. Ve farklı vesilelerle giyilebilirler ve farklı giyim tarzları için seçilebilirler.

klasik erkek gömlekleri

Klasik gömlek - ne oldu?

Bu gömlek türünüz arasında en zor seçenek olarak kabul edilir. Bunu bazı doğal özellikleriyle belirleyebilirsiniz:

 1. Doğal kumaş. Pamuklu, "kraliyet okçusu" veya dimi olabilir. Klasik erkek gömlekleri sentetiklerden asla dikiş yapmazlar.
 2. Muhafazakâr, sağduyulu renk. Öncelikle beyazdır. Ancak, kıyafet kodu çok katı değilse, mavi tonlar da açığız.
 3. Ceplerin olmaması. Bu zorunlu kural nadiren ihlal edilebilir; bu, hiçbir şeyin konulamadığı, cepler olarak adlandırılan şeylere atıfta bulunur.
 4. Kravat takmak için tasarlanmış sert bir kapı. Bazı modellerde bile açık şekli desteklemek için plastik uçlar bulunur.

Klasik gömlek markaları

Klasik gömleklerin dünyadaki popülerliği ve önemi fazla tahmin edilemez. Yüksek modanın onları dikkatsiz bırakmadığı şaşırtıcı değildir.

Çok sayıda şirket arasında, özellikleErkek gömleklerinin ünlü markalarını vurgulayın. Bu üreticilerin klasik modelleri mükemmel kaliteye sahiptir, tüm dünyada bilinir ve popülerliğin tüm kayıtlarını yener.

 1. TMLewin. Serbest bırakılması 1898'de kurulan bu İngiliz markanın ürünleri oldu ve modern klasik gömleklerin prototipi oldu. Şirketin yüz yılı aşkın bir süredir değişmediği profesyonellik ve yüksek kalite, bu markanın itici gücü ve başarısıdır.
 2. Camicissima. Bu şirketin klasik erkek gömlekleri sadece İtalya'da değil, aynı zamanda üreticilerin yüksek seviyeli ürün kalitesi ve mükemmel ürün kalitesi nedeniyle dünyada da biliniyor.
 3. Hawes & Curtis. İngiltere'de yaygın olarak bilinen bu markanın gömlekleri, kraliyet ailesinin üyeleri arasında bile talep görüyor. Kusursuz kalite, moda trendlerine uyma ve stil, bu ürünlere sürekli olarak yüksek talep sunuyor.
 4. ETERNA. Bu markanın ürünleri, haddelemesiz pamuk anlamına gelen demir dışı teknoloji temelinde geliştirilmek üzere bilinmektedir. % 100 pamuktan yapılmış gömlekler, ütü gerektirmez ve yüksek kalitede.

moda klasik erkek gömlek

Klasik gömlekler nelerdir?

Adından da anlaşılacağı gibi, klasikErkek gömlekleri benzer iş takımları için bir kravatla birlikte tasarlanmıştır. Pantolona sıkışmış olmalılar. Bu tip gömlekleri giyemezsin.

Durumuna bağlı olarak (olayın seviyesini hesaba katmak gerekir), bu gömlek klasik yelek ve sıkı pantolonlar altında giyilebilir.

Moda klasik erkek gömlekleribireysel durumlarda kot pantolon giyilir, ancak sadece kazak veya jumper ile birlikte kullanılır. Böyle bir takımda, gömlek aslında resmiyetini kaybeder ve gayri resmi bir ortam için böyle giyinme fırsatı verir.

erkek klasik gömlek markaları

Doğru gömlek büyüklüğü nasıl seçilir?

Gömlekleri nasıl giyeceğimi biraz biliyorum. Bu yüzden onların seçiminin büyüklüğü kolay değil.

Her durumda klasik erkek gömlekler (fotoğraf) dar geçmemelidir. Özellikle bu, göğüsteki ve karnın vücut kısımları için geçerlidir, burada serbest görünmeleri gerekir.

Kapının büyüklüğüne gelince, bir veya iki parmağın boyun ile düğmeli yaka arasında geçiş yapması durumunda gömleğin doğru seçilmiş olduğu kabul edilir.

klasik erkek gömlekleri fotoğraf

"Klasik" her zaman pantolonun içine sıkışmış olduğundansonra uzunluğu büyük veya küçük olmamalıdır. Bu şekilde kontrol edilir - takma sırasında gömlek tüm düğmelere basılır ve pantolonların içine sıkışır, sonra eller kaldırılır. Alt kenarı pantolonların üzerinden atlamazsa, gömlek doğru şekilde eşleşir.

Gerçek erkekler, bir mıknatıs gibi klasik bir gömlekin, kadınların hayranlık uyandırıcı görünümünü çektiğini bilir ve sahibi her zaman zarif ve kendinden emin hisseder.

Klasik erkek gömlekleri ne giyilir 2019

Klasik erkek gömlekleri ne giyilir 2019

Related news

 • Süslü Bebek Yeleği Yapılışı
 • Arda Kural Kimdir Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi
 • Bir HTML dosyası nasıl açılır: basit araçlar
 • Karıncaları bahçeden nasıl çıkartacağınız ve gerçekten yapılması gerekip gerekmediğine
 • Modanın tepesinde erkek ceketi bombaları

 • Klasik erkek gömlekleri ne giyilir

  Klasik erkek gömlekleri ne giyilir


  Klasik erkek gömlekleri ne giyilir

  Klasik erkek gömlekleri ne giyilir

  Klasik erkek gömlekleri ne giyilir

  Klasik erkek gömlekleri ne giyilir

  Klasik erkek gömlekleri ne giyilir

  Klasik erkek gömlekleri ne giyilir

  Klasik erkek gömlekleri ne giyilir

  Klasik erkek gömlekleri ne giyilir

  Klasik erkek gömlekleri ne giyilir

  Klasik erkek gömlekleri ne giyilir

  Klasik erkek gömlekleri ne giyilir

  Klasik erkek gömlekleri ne giyilir