Karakterler Scooby-Doo: popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri 2019

Karakterler Scooby-Doo: popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri 2019
20.09.2019

Karakterler Scooby-Doo: popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri 86

Karakterler "Scooby-Doo": popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri

Scooby-Doo adında bir karikatür kedisi dedektif oldu70'lerin başında Amerika'da popüler. Ve 1969'da aynı adı taşıyan karikatürün ilk sezonunda çıkmasına rağmen Scooby'nin canlandırdığı seriler halen dünya çapında yayınlanmaktadır. İçinde sımsıkı mistik hikayeler, mizahın bir kısmı, ilginç karakterler - "Scooby-Doo", bu yıllar boyunca gerçek bir canlandırmaya dönüştü. Popüler animasyon filminin ana karakterlerinin adı nedir? Ve birçok mevsimde yüzleşmek zorunda kaldıkları maceralarla?

Karikatür "Scooby-Doo": Tüm karakterlerin adı ne?

Canlandırılmış "Scooby-Doo" dizisinin ilk serisi13 Eylül 1969'da gösterildi. 2016 yılına gelindiğinde, animasyon filminin 12 mevsimi çıktı. Farklı yıllarda farklı TV kanallarında yayınlandı: CBS, ABC, NBO TV ve diğerleri. Şimdiye kadar dizi popüler çünkü küçük izleyiciler karakterlerinden çok hoşlanıyor.

karakterler scooby doo Scooby-Doo, tüm hareketin ana karakteridir. O dedektif organizasyon Mystic Corporation'ın bir parçasıdır, diğer dünyayla ilişkili suçları ve bilmeceleri çözmeye yardımcı olur.

Aynı zamanda, Büyük Dane, tüm korkunç ruhlardan biraz korkak ve korkuyor: hayaletler, gulyabani vs. Arkadaşı Shaggy Scooby ile birlikte ilk tehdide saklanmaya çalışıyor.

Ancak Scoobert konuşabilir ve sevebilirkurabiyeler. Bazen "Mistik Corporation" ekibinin üyeleri, Alman köpeklerini bir şeyler yapmaya zorlayabilir, yalnızca ona bu çerez için söz verirler. Scubert, kendisini şirketin tam teşekküllü bir üyesi ve profesyonel bir dedektif olarak görmeyi tercih ediyor, bu yüzden sadece bir köpek hakkında konuşmaktan hoşlanmıyor.

"Scooby-Doo": karakterler, isimler. Shaggy, Scooby Doo'nun gerçek bir dostu.

Başka bir komik karakter animasyon serisi -gökgürülmüş ve kızıl saçlı Shaggy. "Mistik Kuruluş" ekibinde Shaggy ayrı tutuluyor. O Scooby ile arkadaş, bu yüzden Büyük Dane ile çok zaman harcıyor.

scooby doo karakter isimleriBir dedektif olmadan önce Shaggy bir aşçı olarak çalıştı. Bu yüzden onun yiyecek tutkusu.

Ufukta stresli bir durum ya da doğaüstü bir karakter ortaya çıktığında, sersem genç adam sadece korkuyla sallanıyor. Bundan dolayı, yiyecek özlemi artar.

Farklı mevsimlerde Shaggy, farklı kızlar için romantik duygular vardı. İlk başta Daphne Blake'de iç çekti. Ancak karşılıklılık elde edemediğinde, Velma Dinkley'e geçti.

"Mistik Şirketi" birinin dedektif takip edildiğinde Scooby Shaggy geri tırmanmaya tercih ve genç adam ayaklarını değil, aynı zamanda köpeğini sadece almak zorundadır.

Fred Jones - takımın lideri "Mystical Corporation"

Dedektif ekibinde başka karakterler var. Scooby-Doo, cesaret ve ustalıkla, Mystical Corporation ekibinin gayri resmi lideri olan Fred Jones'dan daha aşağıdır.

tüm karakterlerin adı olarak Scooby DooFred Jones her zaman soruşturma sürecini emin ve sağlam bir el ile yönetir. Jones her türlü tuzağı tasarlamak için usta. Ama ironik olarak, her zaman Scooby ve Shaggy alırlar.

Bazı serilerde, Fred daha az zeki görünüyor, hatta bazen gerçek bir cehalete benziyor. Ama güçlü bir vücuda sahip ve kuşkusuz güzel.

Fred Daphne'yi sever. Ancak, onun romantik ipuçlarına tepki vermez. Aynı zamanda genç adam diğer kızların flörtüne hevesle karşılık veriyor.

Daphne Blake - çizgi film "dekorasyon"

Köpek dedektifi hakkında çizgi filmde halakarakterler? Scooby-Doo, çizgi film dedektif ekibinden diğerleri gibi, gizlice güzel Daphne'ye aşık. Kızıl saçlı kız çizgi film gerçek bir süsleme.

çizgi film karakterleri doo doo çizgi filmAslında, neden tüm geri kalanı bilinmemektedirsoruşturma sırasında "Mystical Corporation" Daphne'nin varlığı katılımcıları. Kız yardım etmiyor, ancak sadece ek problemler yaratıyor. Düzenli olarak birilerini rehin alır ya da kaçırır, Daphne sürekli yardıma ihtiyaç duyar.

Varlıklı bir aileden gelen Young Blake, şık bir şekilde şık kıyafetler giyer ve izler. Daphne'nin çok sayıda akrabası var, hepsi bir defasında ya da bir başka zaman diliminde sergileniyor.

Animasyon serisinin diğer karakterleri

Karikatürden bütün dedektif şirketinin "beyni""Scooby-Doo" bir kız genius Velma Dinkley. Dinkley iyi giyinmiyor ve çok güzel değil. Ama "Scooby-Doo" adlı karikatürün diğer karakterleri bununla kıyaslanamaz. Velma sayesinde mistik suçların çoğu hala açığa çıkarılabilir.

Mezun olduktan sonra, parlak kız NASA araştırma merkezinin bir üyesi oldu. Kızın çok çeşitli ilgi alanları vardır: kesin bilimlerden antik dillere ve dünya edebiyatından.

Birkaç mevsim serbest bırakıldıktan sonraAnimasyonlu dizi, projenin yaratıcıları başka bir kahraman ile karakter listesini zenginleştirmeye karar verdi - Scooby yeğeni Scrappy adlı yeğeni. Scrappy, amcasının aksine, tam tersine, çok aktif. Savaşmaya hevesli ve tüm kötülük yapanları yakalamaya çalışıyor. Yavaş yavaş Scrappy, dedektif ekibinin tam üyesine dönüştü.

Ayrıca 12 sezon boyunca arsanın geliştirilmesinde köpek Scooby-Doo ve Daphne'nin güzellikleri sayısız akrabaları vardı.

Karakterler Scooby-Doo: popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri 2019

Karakterler Scooby-Doo: popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri 2019

Related news

 • Bebek Kıyafetleri Nasıl Yıkanır
 • BAHAR ÇİÇEKLERİ TIĞ OYASI MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU
 • Cilt Rengini Eşitleyen Nişasta Maskesi
 • Hidrodinamik Rulman: Çalışmanın Özellikleri ve İlkeleri
 • Tiyamin (B1) eksikliğinin belirtileri nelerdir

 • Karakterler Scooby-Doo: popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri 36

  Karakterler Scooby-Doo: popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri


  Karakterler Scooby-Doo: popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri 42

  Karakterler Scooby-Doo: popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri 32

  Karakterler Scooby-Doo: popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri 49

  Karakterler Scooby-Doo: popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri 48

  Karakterler Scooby-Doo: popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri 70

  Karakterler Scooby-Doo: popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri 18

  Karakterler Scooby-Doo: popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri 98

  Karakterler Scooby-Doo: popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri 5

  Karakterler Scooby-Doo: popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri 21

  Karakterler Scooby-Doo: popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri 47

  Karakterler Scooby-Doo: popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri 37

  Karakterler Scooby-Doo: popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri 99

  Karakterler Scooby-Doo: popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri 74

  Karakterler Scooby-Doo: popüler karikatürdeki ana karakterlerin biyografileri 54