Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz 2019

Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz 2019
23.09.2019

Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz 13

Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz

Bayan yazlık ayakkabılar güzeldiren çeşitli ve orijinal modellerin geniş bir seçimiyle temsil edilir. Bir kadının ruh için sandalet almasına izin verir. Deri veya kumaş, askıları veya zincirleri, rhinestones veya tüyleri, rahat ve rahat veya lüks, sanat eseri gibi - tüm bu modeller güzel bayanlara neşe ve rahatlık sağlamak için tasarlanmıştır.

kapalı bir burun ile sandaletKadın ayakkabı çeşitliliğine rağmen,Kapalı bir burnu olan rahat ve pratik sandaletler, uzun yıllar boyunca kadınlar arasında popüler olmuştur. Bu belki de en güvenli ve en uygun modeldir. Kapalı burun parmaklara sağlam bir destek verir ve beklenmedik etkilere karşı korur. Sık sık, bu tür ayakkabılar da bir topuk parçası var ve daha sonra ıslak bir yaz akşamı için daha istikrarlı ve çok rahat olur.

Kapalı bir burnu olan sandaletler, sarafanlar, uzun elbiseler ve etekler ile çok başarılı bir şekilde birleştirilmiştir. Yazlık kıyafetlerle tam bir sette yeri doldurulamazlar, hiç bir kıyafetle çelişmezler.

En ünlü moda evleri ve ünlü ayakkabı mağazalarıtasarımcılar bu tür ayakkabılarını yeni koleksiyonlarına dahil ediyor. Örneğin, Fendi şirketi hayranlarını ilginç bir yenilikten memnun etti. Sandaletleri, göze çarpan bir hücresel baskıya sahip, yumuşak pembe bir rengin kapalı bir burnuyla serbest bıraktı. Ayrıca, koleksiyonunda zengin bir sarı rengin büyüleyici bir modeli ortaya çıktı. Her iki çift de ayak bileklerinin etrafında sabit bir topuk ve zarif kayışlara sahiptir.şık sandalet

Gucci daha şenlikli bir model yarattı - yüksek ve ince bir saç tokası üzerinde kapalı bir burun ile sandaletler. Ayakkabılar iki tür deriden yapılmıştır - gri ve bej, ki bu da bir satranç kalıbı yaratıyor.

Ofis için kapalı sandalet seçmek daha iyidirburun. Şirkette sıkı bir kıyafet kodunuz olmasa bile, yönetim toplantısında çıplak ayak parmaklarının uygun olmaması olası değildir. Uzun pantolonlarınız varsa, topuğu açık bırakabilir ve iş elbisesi ya da kıyafeti giyerseniz, yazlık ayakkabılarınızı giymeniz daha iyidir. Ve bir kural daha: sandalet tayt ile giyilemez! Sadece güzel bir pedikür ve bakımlı ayaklar kabul ediyoruz.

baloda sandalet

Yaz aylarında okullarda mezuniyet partileri var veen orjinal ve zarif ayakkabılar için enstitüler ve binlerce kız mağazalara girer. Tüm moda evleri ve ünlü tasarımcılar bu olaya hazırlanıyor, şık sandaletler ve yazlık ayakkabılar yaratıyor. Son yıllarda, birçok tasarımcı "metalik" renkler için özel bir zayıflığa sahiptir. Gümüş ve altın ışıltısı en basit modelleri bir prensesin değerine sahip ayakkabılara dönüştürür. Bu yıl, mezuniyet partisi için sandaletler, gümüş kaplı veya altın yaldızlı deri çeşitleridir. Bu tür ayakkabıların gereksiz dekoratif detaylara sahip olmaması önemlidir - bu tür modeller için ek süslemeler gerekli değildir.

Balo elbisen yeterliysebasit, o zaman kıyafetiniz çeşitli dekoratif detaylarla sandaletleri dekore edebilecektir. 2013 yılında, çoğu zaman çiçek. Cam boncuklar veya Swarovski kristalleri tomurcukları ile kaplı büyük ve parlak buketler veya minyatür olabilir.

Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz 2019

Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz 2019

Related news

 • Roller coaster: birkaç dakika korku ve hayat başarılı oldu
 • Polatın aşkları Memati ile Abdülheyi yiyor
 • Tom Cruise mensubu olduğu tarikat yüzünden kızını görmüyor iddiası
 • İğne Oyası İle Nasıl Yorgan İşlenir
 • Arabaları kışın işletiyoruz: bir araba nasıl hazırlanmalı ve ne aramalı

 • Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz 71

  Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz


  Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz 24

  Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz 47

  Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz 14

  Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz 47

  Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz 35

  Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz 87

  Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz 99

  Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz 61

  Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz 82

  Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz 9

  Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz 47

  Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz 8

  Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz 58

  Kapalı burunlu sandalet asla modadan çıkmaz 8