Kırım Shchelkovo OPG 2019

Kırım Shchelkovo OPG 2019
26.08.2019

Kırım Shchelkovo OPG 28

Kırım Shchelkovo OPG

Gangster 90'lar şaşırtıcı bir şey değildive eşsiz. Birçok devlet, ülkede nüfuz alanlarının bölünme sürecinin devam ettiği bir dönemde suçta keskin bir artış yaşadı. Bir yerde barışçıl ve "kendi aramızda" ve Rusya gibi bir yerlerde "ponte" ler, tehditler ve silahlı çatışmalar gibi. Yirmi yıl önce, ülkenin her bölgesinde, yerel çeteleri, yetkilileri ve sıradan insanları huşu içinde tutarak, hemen hemen açık bir şekilde faaliyet gösteriyordu. Bu gruplar arasında, suçlu Shchelkovo OPG, Rusya'da özellikle şiddetli ve sinikti.

Rusya'da Ceza Shchelkovo OPG

1990'lı yılların olaylarının reddedilemeyeceği vebinlerce gencin faaliyetleri kendilerini durumun ustaları hayal de Rusya tarihinin silinmez bir iz bırakmış. Biz ilgiyle ve o yıllarda kanlı olaylarla ilgili film izlemek korkusu olmadan not bugün ve aslında sanal cezasız tüm bu yüzlerce kişi unscrupulously uzakta tüm bitkiler, insanlar, kaçırılan tecavüz edildi sahiplerinden alınan öldürdü ve. O suçlulara birçoğu bugün oldukça iyi ve saygın girişimci ve hepsi aynı başlamak - şantaj, gasp ve savaş ile.

Shchelkovo OPG, benzerleri gibiGüçlü bir liderin etrafında kuruldu. Bütün çetelerin ana fikri ve özlemi, fazla çaba sarf etmeden güzel bir yaşamdı. Özgürlüğün romantizmi, her zaman iyi eğitimli insanları değil, gençleri çabucak kucakladı. Kendilerine yaşam ustalarını hissetmişlerdi, ancak bu yaşamın çoğu zaman yarıya kadar yaşamak için zamanları yoktu.

Shchelkovo OPG fotoğraf

Gruplaşmanın tarihi

Shchelkovo OPG Alexander adı ile ilişkilidirMatusowa, grubun kurucusu ve lideri olan Basmach'ı seçti. Yerli Shchelkovo bölgesinde, karizmatik Matusow çok geçmeden kendi suç örgütünün yaratıcısı olarak, İzmailovski çetesinin olağan dövüşçüsü oldu. Kendi köyü Biokombinat'ın diğer köylülerinden bir iskelet topladıktan sonra, tüm yerel tüccarları hızla bastırdı.

acımasızlık

Girişimcileri etkileme yöntemleri veçete içindeki rakipler çok zalimdi. Onlar kimseyi yedek vermedi ve asla, bunların neredeyse hiçbiri hayatta eve geri gelmedi insanların fidye için kaçırdı. Beklendiği gibi, Biokombinat Matusow ve halkının annesi tüm işadamlarını, hükümet yetkilileri ve hatta polis korkulan demek değildir çalıştı.

Schelkovo OPG'nin Liderleri

Çetenin faaliyetleri

Yeni ortaya çıkan gruplamalar sayılmadıhırsızlar yasaları ve düzenlemeleri. isteyen korku ve güç gösterisi - Onlar için onların yöntemi, romantizm hırsızların Dünya önemli değildi. Ilk şey Shchelkovskaya OPG elbette Izmailovo'nun dahil diğer gruplar, gibi değildi, kendilerini köy ve komşu yerleşim, Biokombinat tüm iş yönlendirir. Etki alanlarının yeniden dağılımı temelinde şiddetli çatışmalar düzenli olarak meydana geldi.

Suç aktivitesiyle birlikte, Matusovkurulmuş ve yasal iş. Onun adına 6 şirket yazılmıştır. Bunlardan biri otomobillerin onarımında, Rusya ve BDT'de bazı kargo taşımacılığında görevlendirilmişti ve diğerleri, genel olarak faaliyet türünün tam bir ismine sahip değildi. Şimdiye kadar, Biokombinat yerleşiminin arazi ve firmalarının çoğu, Matusow'un ortaklarına ve çocuklarına aittir.

Bugüne kadar, böyleLLC "Tecton", LLC "Reverse", "Perspective-2" gibi şirketler de Shchelkovsky çetesinin üyeleriyle ilgilidir. Birkaç yıl önce, bu firmaların liderleri, Komsomolskaya Pravda gazetesine, bu şirketlerin aleyhine olan suçlulara ilişkin editör kurulunun makalesi hakkında dava açmıştı.

Basmach Shchelkovo OPG

Iş yöntemleri

Schelkovo OPG'nin liderleri arasındaBasmach da Pavel Bondartzkov ve Igor Rozhnev idi, kazanma arzusunda herhangi bir yöntemden utangaç değildi. Soruşturmaya göre, "Kingisepp" adında Sergey Finagin ekibi ile ekip kurdular. İki grup, karşılıklı olarak faydalı bir iş kurdu: bazıları kaçırıldı ve Matusow ve iş arkadaşlarının onlara işkence ettiği uzak bir yere iş adamlarını getirdi, para ya da mülk talep etti ve daha sık değil, daha sonra tüccarlar öldürdü.

Araştırma sırasında üyelerin bulunduğu tespit edildi.Gruplar diğer çetelerin, işadamlarının ve devlet çalışanlarının başkanları da dahil olmak üzere 60'tan fazla kişi tarafından elendi. Matusov'un lideri uzun tartışmalara devam etmemeyi tercih etti, fakat insanları para ve bilgi için kaçırıp işkence etmek istedi. Soruşturma daha sonra göstereceğinden, rehinelerin çoğu Matusow'un kendisi tarafından öldürüldü. Soruşturma sırasında, Shchelkovsky lideri 90'lı yıllarda öldürülen 15 kişinin mezar yerlerini gösterecek.

Haydutlar ve düşmanlar oldu. 2002 yılında, büyük bir şirketin kurucusunu tasfiye etmek için bir emir alındı. Katil bir patlayıcı aygıt hazırladı, ancak ulaşım sırasında mekanizma işe yaradı ve fail öldü. İkinci girişim de başarısız oldu, özellikle başkentten gelen ajan polis tarafından gözaltına alındı ​​ve daha sonra sorgulama sırasında öldü.

Köyde mezbaha

17 Kasım 1996'da herkes Shchelkovo OPG'yi öğrendikomşu bölgeler ve başkent. Çetenin üyeleri rakip hizip temsilcilerini planladı ve onlara saldırdı. Bu akşam dört kurban, Sverdlovsk köyünün restoranındaydı. "Schelkovskie" kuruma kadar sürdü ve onu kuşattı.

İlk iki arkadaş birer birer takip ettiler veöldürüldü, üçüncü bir bıçakla saldırıya uğradı, ciddi şekilde yaralandı, dördüncü inanılmaz çaba hayatta kalabildi. Toplamda, katliam, olay yerine gerçekleşen milis müfrezeleri bir saatten fazla sürdü. Kurtarılan iş adamı, kanıt vermeyi ve saldırganları hakkında konuşmayı açıkça reddetti. Fakat yaralı tanık, ödediği "Schelkovski" ye karşı çıkmayı kabul etti. Hastane odasına vuruldu, hastanenin doktorlarından biri katili yaptı.

Shchelkovo OPG

Neden uzun bir süre tutuklanamadılar?

Shchelkovo OPG Basmach'ın lideri çok geliştiakıllı bir kapak sistemi. Kingisepp grubuyla komplo kurdu ve onu bir kalkan olarak kullandı. Neredeyse 15 yıldır, Matusow ve halkı, Kingisepp çetesinin faaliyetleri hakkında bir soruşturma başlatılıncaya dek, fark edilmeden kalmayı başardı.

Eski subay Alexander Pumane gözaltına alındıMoskova işadamlarından birinin arabasına bomba koymaya teşebbüs et. Onun suç ortağı da tutuklandı ve beş cinayete karıştığını itiraf etti. Kingisepp grubunun tüm üyeleri, liderleri Imran Ilyasov da dahil olmak üzere yavaş yavaş tutuklandı. Takımın tüm üyeleri 4 ila 19 yıl arasında terim aldı. Ilyasov'un çetesinin faaliyetlerini incelemek, araştırmacıları Shchelkovsky'ye karşı davanın açılmasına yavaş yavaş götürdü.

OPG'nin ortadan kaldırılması

90'ların ve 2000'lerin çetesinin başı pratik olarakCezasızlıkla, Schelkovo bölgesinde çalışmış, sonuna kadar kaç kişi eylemlerinden acı çekmiştir. Araştırmacılar, Matusow ve ekibinin yüksek profilli cinayetler ve gasp davalarına katılmasını bekliyordu, ancak hiçbir şeyi kanıtlamak neredeyse imkansızdı. Kurbanların hiçbiri, hayatlarından korkarak çete karşısında tanıklık etmek istemedi.

Schelkovo OPG'nin lideri olan Basmach için Kritik,çete üyeleri takımın kurucularından Igor Rozhnov'a borçlu olan bir işadamı kaçırdığında 2006 oldu. Girişimci uzun süredir dövüldüğü ve işkence gördüğü Moskova bölgesinde bir dükkana getirildi. İş adamı, gardiyanı aldatmayı ve savcılığa başvurduğu adam kaçırma hakkında bir açıklama yaparak kaçmayı başardı.

Kırım Shchelkovo OPG

Liderlerin kaderi

Araştırma birkaç yıl sürdü. Matusow yurt dışına kaçmayı başardı. Birkaç yıl boyunca Tayland'da sahte belgeler üzerinde sessizce yaşadı. 2014 yılında, küçük bir Tayland kasabası polisi beklenmedik bir şekilde uluslararası arananlar listesinde bulunan ve onu gözaltına alan bir Rus suçlunun ağır adamında bulundu.

Birkaç ay sonra, araştırmacı organlarRusya iade etme hakkına sahip oldu. Matusow'un anavatanında cinayetlerin şiddetli suçlamaları, kaçırmalar ve soygunlar bekliyordu. Soruşturma neredeyse 3 yıl sürdü, yargıç ve savcılık ortak bir görüşe gelemedi. Son olarak, dava mahkemeye sevk edildi, ancak yargılamanın sonucu herkesi şaşırttı. Bilinmeyen nedenlerle, sadece üçüncü girişimde toplanan jüri davası acımasız katili beraat ettirdi ve Matusow mahkeme salonunda serbest bırakıldı.

Basmach lideri Shchelkovo

Katılımcıların kaderi

ceza SCHELKOVO OPG ve Bondartskov üyeleriRozhnev, 16 ve 19 yıl boyunca uzun süredir hüküm sürmüş, mahkeme, soruşturma sırasında işlediği suçlara ilişkin sınırlamaların süresinin dolduğunu bile dikkate almadı. Daha sonra Rozhnev Kingisepp grubuyla bağlantısı için üç yıl daha eklendi.

En çok şanslı olmayan takımın "doktoru"sadece haydutlar tedavi edildi, ama aynı zamanda "obshchak" güvenliğinden de sorumluydu. Mahkeme, sınırlamaların sona ermesi nedeniyle kendisine yöneltilen cezai kovuşturmayı sona erdirmiştir. Çete Oleg Rogatin'in diğer bir üyesi hala federal arananlar listesinde.

Photo Shchelkovo OPG aktif olarak çoğaltıldıtüm haber kasetleri, hepsi bu tür insanların sinizm ve cezasızlığı tarafından cesaretlendirildi. Ne yazık ki, bu 1990'larda Rusya için yalıtılmış bir dava olmaktan uzak, ülkenin her bölgesi bu tür suç tarihlerinin "övünebilir".

Kırım Shchelkovo OPG 2019

Kırım Shchelkovo OPG 2019

Related news

 • Memede Sivilce
 • Karadayı 75. Bölüm 720p Sezon Finali izle
 • Post Tagged with: etli yemekler
 • Bilmeniz Gereken Güzellik Fikirleri Listesi
 • Fıstık Dolgulu Renkli Papatyalar Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

 • Kırım Shchelkovo OPG 10

  Kırım Shchelkovo OPG


  Kırım Shchelkovo OPG 88

  Kırım Shchelkovo OPG 70

  Kırım Shchelkovo OPG 57

  Kırım Shchelkovo OPG 8

  Kırım Shchelkovo OPG 5

  Kırım Shchelkovo OPG 53

  Kırım Shchelkovo OPG 45

  Kırım Shchelkovo OPG 99

  Kırım Shchelkovo OPG 57

  Kırım Shchelkovo OPG 66

  Kırım Shchelkovo OPG 18

  Kırım Shchelkovo OPG 82

  Kırım Shchelkovo OPG 66

  Kırım Shchelkovo OPG 38

  Kırım Shchelkovo OPG 26