Jet Sosyete Yeni Bölüm 2019

Jet Sosyete Yeni Bölüm 2019 Jet Sosyete Yeni Bölüm

Jet Sosyete Yeni Bölüm

Jet Sosyete dizisinin yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı sorusu diziseverlerin büyük bir merakla araştırdığı konular arasında yer alıyor. Jet Sosyete dizisinin ne zaman yayınlanacağıyla ilgili dizinin senaristi Gülse Birsel'den açıklama gelmişti. Peki, Jet Sosyete yeni bölüm ne zaman? Jet Sosyete bu hafta var mı?

15.01.2019Televizyon
Jet Sosyete yeni bölüm ne zaman Jet Sosyete bu akşam neden yok

Jet Sosyete yeni bölüm ne zaman? Jet Sosyete bu akşam neden yok?

Jet Sosyete dizisi yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda yer almayacak. Eğlenceli ve kahkaha dolu dizi Jet Sosyete dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı diziseverler tarafından sorgulanmaya başladı. Peki, Jet Sosyete yeni bölüm ne zaman? Jet Sosyete bu akşam neden yok?

2.01.2019Televizyon
Jet Sosyete dizisinin son bölümünde eğlenceli anlar yer aldı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Jet Sosyete dizisinin son bölümünde eğlenceli anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine keyifli anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Safiye’nin altınlarını hediye eden Gündüz, acil para kazanmanın yollarını arıyor. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?İşte, Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı.

26.05.2018Televizyon
Jet Sosyete 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Gizemin uzay macerası

Jet Sosyete 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gizem'in uzay macerası

Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı ekrana gelen son bölümün ardından izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Uzay macerasının ele alındığı Jet Sosyete'nin son bölümünde, yine eğlenceli dakikalar ekrana geldi. Peki, Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı mı? İşte, dizi hakkında bazı bilgiler

14.04.2018Televizyon
Jet Sosyete dizisi bu hafta neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Jet Sosyete dizisi bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Jet Sosyete dizisi bu hafta neden yok sorusu dizinin takipçileri tarafından oldukça merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Jet Sosyete dizisi bu hafta özel bölümüyle ekranlara gelecek. Peki, Jet Sosyete dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

7.04.2018Televizyon
Jet Sosyete 7. bölüm fragmanında seçim heyecanı yaşanıyor

Jet Sosyete 7. bölüm fragmanında seçim heyecanı yaşanıyor

Jet Sosyete dizisi yayınlanan 7. bölüm fragmanıyla izleyicilerine eğlenceli ve keyifli dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Özpamuk Tekstil’de Cengiz Bey ayın elemanını seçmeye karar verir. İşte, Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı.

31.03.2018Televizyon
Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm fragmanında Murat Boz sürprizi

Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm fragmanında Murat Boz sürprizi

Jet Sosyete dizisi yayınlanan 2. sezon 13. bölüm fragmanıyla izleyicilerine yine kahkaha tufanı yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Murat Boz diziye konuk olarak dahil olacak. İşte, Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm fragmanı.

29.01.2019Televizyon
Jet Sosyete 2. sezon 12. bölüm fragmanında eğlenceli anlar yaşanıyor

Jet Sosyete 2. sezon 12. bölüm fragmanında eğlenceli anlar yaşanıyor

Jet Sosyete dizisi yayınlanan 2. sezon 12. bölüm fragmanıyla izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam edecek. Uzun bir aranan ardından tekrar ekranlara dönen Jet Sosyete dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor. İşte, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı.

22.01.2019Televizyon
Nerede kalmıştık

Nerede kalmıştık?

Ocak ayı tatili sona erdi, diziler dönüyor. Ekran karşısında yerimizi almadan, nerede kalmıştık; bir bakıp hafıza tazeleyelim mi?

19.01.2019Hürriyet Cumartesi
Jet Sosyete neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak İşte yayın tarihi

Jet Sosyete neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte yayın tarihi

Jet Sosyete dizisi bu hafta neden yok sorusunun yanıtı sevilen dizinin takipçileri tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Tv8 ekranlarında yayın hayatını sürdürmeye devam eden Jet Sosyete dizisinin yayın tarihiyle ilgili, dizinin senaristi Gülse Birsel açıklamalarda bulundu. Peki, Jet Sosyete dizisi neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

9.01.2019Televizyon
Kızım dizisi bu akşam neden yok Yeni bölüm ne zaman hangi gün yayınlanacak

Kızım dizisi bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman hangi gün yayınlanacak?

Kızım dizisinin yeni bölüm tarihi merak konusu oldu. Dram yüklü sahnelerin ağırlıklı olduğu cuma dizisi Kızım, en son 28 Aralık Cuma günü izleyicileriyle buluşmuştu. Son bölüme velayet davasında yaşananlar damga vurmuştu. Peki, Kızım dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

4.01.2019Televizyon
Jet Sosyete dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Jet Sosyete dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine eğlence dolu dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Sertab Erener diziye konuk oldu ve Jet Sosyete ekibi izleyicilerine kahkaha tufanı yaşattı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.12.2018Televizyon
Jet Sosyete 2. sezon 10. bölüm fragmanında eğlenceli anlar yaşanacak

Jet Sosyete 2. sezon 10. bölüm fragmanında eğlenceli anlar yaşanacak

Jet Sosyete dizisi yayınlanan 2. sezon 10. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça eğlenceli anlar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde kahkaha tufanı yaşanacak. İşte, Jet Sosyete 2. sezon 10. bölüm fragmanı.

18.12.2018Televizyon
Jet Sosyete 2. sezon 9. bölüm fragmanında Safiyenin hayatı değişiyor

Jet Sosyete 2. sezon 9. bölüm fragmanında Safiye'nin hayatı değişiyor

Jet Sosyete dizisi yayınlanan 2. sezon 9. bölüm fragmanıyla izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde depoda Ozan’dan kalan temizlik robotunun bulunmasıyla Safiye’nin hayatı değişir. İşte, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı.

11.12.2018Televizyon
Pantene Altın Kelebek’te  45. gurur gecesi

Pantene Altın Kelebek’te  45. gurur gecesi

10.12.2018İstanbul
Jet Sosyete dizisinin son bölümünde kahkaha dolu anlar yer aldı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Jet Sosyete dizisinin son bölümünde kahkaha dolu anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine samimi ve eğlenceli anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Şennur, evinde aile dizilimi yapmaya karar verdi. Kısa sürede bunu duyurmayı ve popüler hale getirmeyi başardı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.12.2018Televizyon
Jet Sosyete dizisi bu hafta neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Jet Sosyete dizisi bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Jet Sosyete dizisi bu hafta neden yok sorusunun yanıtı diziseverler tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Yayınlanmayan yeni bölüm fragmanının ardından, dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Ünlü oyuncu Gülse Birsel'den konuya dair açıklama geldi. Peki, Jet Sosyete dizisi bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

28.11.2018Televizyon
Gülse Birselden açıklama Jet Sosyete final mi yapıyor

Gülse Birsel'den açıklama! Jet Sosyete final mi yapıyor?

Jet Sosyete'nin final yapacağı iddialarına Gülse Birsel'den yanıt geldi.

28.11.2018Televizyon
Jet Sosyete 2. sezon 8. bölüm fragmanı neden yayınlanmadı

Jet Sosyete 2. sezon 8. bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?

Jet Sosyete dizisinin 2. sezon 8. bölüm fragmanı, izleyiciler tarafından büyük bir heyecanla beklenmeye devam ediyor. Ekranların kahkaha tufanı yaşatan dizisi Jet Sosyete'de bu hafta neler yaşanacak merak konusu oldu. Yeni bölüm fragmanının ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Peki, Jet Sosyete 2. sezon 8. bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?

27.11.2018Televizyon
Haftanın kaçırılmayacak üçlüsü

Haftanın kaçırılmayacak üçlüsü

İZLEMEDEN GEÇMEYİN... Elçin Yahşi öneriyor

24.11.2018Hürriyet Cumartesi
Jet Sosyete dizisinin son bölümünde kahkaha tufanı yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Jet Sosyete dizisinin son bölümünde kahkaha tufanı yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yaşar’ın şirket çalışanlarının tümünü dahil ederek kurduğu whatsapp grubu şirket içinde popülerlik kazanmasını ve herkesle yakınlaşmasını sağladı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.11.2018Televizyon
Jet Sosyete 2. sezon 6. bölüm fragmanında büyük sürpriz yaşanıyor

Jet Sosyete 2. sezon 6. bölüm fragmanında büyük sürpriz yaşanıyor

Jet Sosyete dizisi yayınlanan 2. sezon 6. bölüm fragmanıyla izleyicilerine kahkaha dolu anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Gizem ve Zahide’nin Cengiz’e yardımcı olmaya çalışırken keşfedecekleri gerçek, büyük sürpriz olacaktır. İşte, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı.

13.11.2018Televizyon
Jet Sosyete 2. sezon 2. bölüm fragmanında Yıldız Tilbe sürprizi

Jet Sosyete 2. sezon 2. bölüm fragmanında Yıldız Tilbe sürprizi

Jet Sosyete dizisi yayınlanan 2. sezon 2. bölüm fragmanıyla izleyicilerine kahkaha tufanı yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Yıldız Tilbe izleyicilere keyifli dakikalar yaşatacak. İşte, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı.

16.10.2018Televizyon
Jet Sosyete 2. sezon 2. bölüm fragmanında Yıldız Tilbe sürprizi

Jet Sosyete 2. sezon 2. bölüm fragmanında Yıldız Tilbe sürprizi

Jet Sosyete yayın hayatına devam ettiği TV 8 ekranlarında ikinci bölüm fragmanı ile izleyici karşısına çıktı. Aile içerisindeki çalkantıların devam ettiği dizide, bir de sürpriz yer aldı. Geçtiğimiz hafta Ozan Güven'in konuk edildiği dizide, bu hafta ise Yıldız Tilbe izleyici karşısına çıkacak. İşte, Jet Sosyete 2. sezon 2.bölüm fragmanı ve son bölümden bazı bilgiler

15.10.2018Televizyon
Jet Sosyete dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Jet Sosyete dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ozan Güven konuk oyuncu olarak diziye dahil oldu. Son bölümün bitmesiyle birlikte yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.10.2018Televizyon
Jet Sosyete 15. bölüm sezon finali fragmanında düğün telaşı yaşanıyor

Jet Sosyete 15. bölüm sezon finali fragmanında düğün telaşı yaşanıyor

Jet Sosyete dizisi yayınlanan 15. bölüm sezon finali fragmanıyla izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Jet Sosyete'de düğün telaşı yaşanıyor. İşte, Jet Sosyete 15. bölüm sezon finali fragmanı.

9.06.2018Televizyon
Jet Sosyete dizisinin son bölümünde keyifli anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Jet Sosyete dizisinin son bölümünde keyifli anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete dizisi yayınlanan 14. bölümüyle izleyicilerine keyifli dakikalar yaşattı. Dizinin ekranlara gelen son bölümünde, Tony yeni bir yarışma programından sunuculuk teklifi alıyor. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.06.2018Televizyon
Jet Sosyete dizisi neden yok sorusuna Gülse Birselden cevap geldi

Jet Sosyete dizisi neden yok sorusuna Gülse Birsel'den cevap geldi

Jet Sosyete neden yok sorusuna cevap, ilk ağızdan geldi. Dizinin hem senaristi hem de başrol oyuncusu olan Gülse Birsel, Jet Sosyete'nin yeni bölümü ile bu akşam neden olamadığını sosyal medya üzerinden paylaştı. 'Bu akşam niye bölüm yok diye dedikodumu yapmayın, nazar etmeyin!' açıklamasını yapan Birsel, yeni bölümün gelecek hafta ekranlarda olacağını duyurdu

19.05.2018Televizyon
Jet Sosyete’nin 12. bölümünde Anneler Günü telaşı

Jet Sosyete’nin 12. bölümünde Anneler Günü telaşı

Pazar akşamları ekranlara gelen komedi dizisi Jet Sosyete bu hafta yine oldukça hareketli olacak. Jet Sosyete dizisi yayınlanan 12. bölüm fragmanlarıyla yeni bölümünde izleyicilerine oldukça keyifli anlar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yeni bölüme dair ipuçları veren 12. bölüm fragmanlarında Anneler Günü telaşının yaşandığı görülüyor. Peki, Jet Sosyete 12. bölüm fragmanlarında başka neler var? Jet Sosyete'nin yeni bölümünde başka neler olacak?

12.05.2018Televizyon
Beyaz Show bu hafta neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Beyaz Show bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Ekranların sevilen eğlence programı Beyaz Show bu akşam yayınlanmayacak. Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk show programı Beyaz Show'un bu akşam neden yayınlanmadığını merak eden vatandaşlar internette araştırma yapıyor. Peki, Beyaz Show bu akşam neden yok?

11.05.2018Televizyon
Jet Sosyete dizisinin son bölümünde keyifli anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Jet Sosyete dizisinin son bölümünde keyifli anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine keyifli anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde yıllık sağlık kontrollerinden geçen Gizem ve Zahide Hanım’ın sonuçları pek şaşırtıcı çıktı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.05.2018Televizyon
Jet Sosyete dizisinin son bölümünde eğlenceli anlar yer aldı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Jet Sosyete dizisinin son bölümünde eğlenceli anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine keyifli anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde yeni kimlik kartı almak isteyen Gizem kötü bir sürpriz ile karşılaştı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29.04.2018Televizyon
Jet Sosyete dizisinin son bölümünde keyifli anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Jet Sosyete dizisinin son bölümünde keyifli anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Tony ve Pelin’e devamlı gelen hediyeleri kıskanan Yaşar, onlar gibi Instagram fenomeni olmaya karar verdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

22.04.2018Televizyon
Jet Sosyete bu hafta neden yayınlanmadı Gülse Birsel açıkladı

Jet Sosyete bu hafta neden yayınlanmadı? Gülse Birsel açıkladı

Her hafta pazar akşamları yayınlanan komedi dizisi Jet Sosyete'nin bu akşam yayınlanması planlanan 8. bölümü yayınlanmadı, onun yerine bugüne kadar yayınlanan bölümlerden derlenen özel bir bölüm ekranlara geldi. Geçen hafta ekranlara gelen son bölümünün ardından merakla yeni bölümü bekleyen seyirciler, dizinin yayınlanmaması ile şaşkınlık yaşadı. Vatandaşlar, yeni bölümün bu hafta neden yayınlanmadığını ve Jet Sosyete 8. bölümün ne zaman yayınlanacağını sorguluyor. Peki, Jet Sosyete dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Jet Sosyete bu akşam neden yayınlanmadı?

8.04.2018Televizyon
Platform neydi platform emekti

Platform neydi platform emekti

İZLEMEDEN GEÇMEYİN... Elçin Yahşi öneriyor

6.04.2018Hürriyet Cumartesi
Jet Sosyete dizisi son bölümüyle keyifli dakikalar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Jet Sosyete dizisi son bölümüyle keyifli dakikalar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine eğlenceli ve samimi dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Cengiz Bey, Gizem’in aşırı harcamalarına artık isyan etti. Bütün kredi kartları ve imkanları elinden alınan Gizem, Safiye’nin de yardımıyla artık asgari ücret ile evi ve kendini çekip çevirmek zorunda kaldı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.03.2018Televizyon
Jet Sosyete dizisinin son bölümü kahkaha doluydu Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Jet Sosyete dizisinin son bölümü kahkaha doluydu! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt ve Gülse Birsel’in rol aldığı Jet Sosyete dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde, Ozan’ın ofise geri dönmesi ile Yaşar kendisini iyice dışlanmış hissetmeye başlıyor. Yine birbirinden komik sahnelerin olduğu dizinin bitmesinin hemen ardından, eğlencenin kaldığı yerden devam edeceği yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Jet Sosyete dizisinin 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

17.03.2018Televizyon
Jet Sosyete son bölümünde Yaşar şirinlik yapıyor Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Jet Sosyete son bölümünde Yaşar şirinlik yapıyor! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete 4. son bölümü ile Star Tv ekranlarında izleyicisinin karşısına çıktı. Şirkette tasarruf için işte çıkarma kararı alan Cengiz, bu kararı ufaktan duyurmuştur. İşten çıkarma nedeniyle savunma kalkanlarını açan Yaşar, Cengiz'e şirinlik yapmaya başlamıştır. Jet Sosyete 4. son bölümünde bu durum ortalığın karışmasına neden olmuştur. Peki, son bölüm sonrası Jet Sosyete 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, diziyi yakından takip edenlerin merakla araştırdığı konu hakkında bazı bilgiler

10.03.2018Televizyon
Jet Sosyete 4. bölüm fragmanı yine kahkaha dolu

Jet Sosyete 4. bölüm fragmanı yine kahkaha dolu!

Jet Sosyete dizisi yayınlanan 4. bölüm fragmanıyla yeni bölümünde izleyicilerine oldukça keyifli anlar yaşatacağını gösterdi. Her hafta pazar akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam eden Jet Sosyete'nin yeni bölümünde yine izleyiciye ekrana kilitleyecek konular işlenecek. Peki Jet Sosyete yeni bölümde başka neler olacak?

5.03.2018Televizyon
Jet Sosyete 3. bölüm fragmanında kahkaha dolu anlar yaşanıyor

Jet Sosyete 3. bölüm fragmanında kahkaha dolu anlar yaşanıyor

Jet Sosyete dizisi yayınlanan 3. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça kahkaha dolu dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Her hafta pazar akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam eden Jet Sosyete'nin yeni bölümünde Cengiz Bey, Yaşar’dan ofis çalışanlarına toplu bir tanışma konuşması yapmasını ister. İşte, Jet Sosyete 3. bölüm fragmanı.

3.03.2018Televizyon
Jet Sosyete dizisinin son bölümünde eğlenceli anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Jet Sosyete dizisinin son bölümünde eğlenceli anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yaşar’ın Özpamuk Tekstil’e genel müdür olmasıyla ofis içinde entrikalar başladı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.02.2018Televizyon
Jet Sosyete 1. bölümü ile izleyicilerinin karşısına çıktı İşte yeni bölüm fragmanı

Jet Sosyete 1. bölümü ile izleyicilerinin karşısına çıktı! İşte yeni bölüm fragmanı

Jet Sosyete ilk bölümü ile Pazar akşamı izleyicilerle buluştu. Star TV ekranlarında 1. bölümü yayınlanan dizinin başrollerinde Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt gibi önemli isimler yer alıyor. İşte, Yüksel ailesinin Özpamuk'lara komşu olduğu son bölümün hemen ardından yayınlanan Jet Sosytete 2. bölüm fragmanı ve dizi hakkında bazı bilgiler

19.02.2018Televizyon
2. Babil Saint Tropez

2. Babil Saint Tropez

Fransız romancı Guy de Mauppasant, 1888’de yazdığı kitabında Saint Tropez’yi ‘Denizin sevimli ve sade kızı’ olarak tarif etmişti. Bu sevimli, sakin köye, Brigitte Bardot’nun gelmesi, o küçücük balıkçı köyünün kaderini değiştirdi. Burası artık zenginlerin su gibi para harcadıkları, delicesine eğlendikleri bir çılgınlar beldesi.

Jet Sosyete Yeni Bölüm 2019

Jet Sosyete Yeni Bölüm 2019

Related news

 • İlkbahar Yaz 2019 Modası Okul Stili
 • Inverter Klima - Nedir Avantaj ve dezavantajları
 • Putin, Vostok-2019 tatbikatını takip etti
 • BİLGİSAYARAMIZDAN SİTE YASAKLAMA
 • Yasemin Burçlar Terazi Burç Özellikleri

 • Jet Sosyete Yeni Bölüm

  Jet Sosyete Yeni Bölüm


  Jet Sosyete Yeni Bölüm

  Jet Sosyete Yeni Bölüm

  Jet Sosyete Yeni Bölüm

  Jet Sosyete Yeni Bölüm

  Jet Sosyete Yeni Bölüm

  Jet Sosyete Yeni Bölüm

  Jet Sosyete Yeni Bölüm

  Jet Sosyete Yeni Bölüm

  Jet Sosyete Yeni Bölüm

  Jet Sosyete Yeni Bölüm