Jason Statham: Biyografi. Sokak satıcılarından Hollywood yıldızına giden yol 2019

Jason Statham: Biyografi. Sokak satıcılarından Hollywood yıldızına giden yol 2019
20.09.2019

Jason Statham: Biyografi. Sokak satıcılarından Hollywood yıldızına giden yol 23

Jason Statham: Biyografi. Sokak satıcılarından Hollywood yıldızına giden yol

Biyografi çıkarları olan Jason StathamGünümüzde milyonlarca hayran, bir zamanlar parfüm sattı ve bir Hollywood oyuncusunun kariyerini düşünmedi. Caddenin karşısındaki adam "Rüya Fabrikası" kümesine nasıl girdi ve dünyanın en çok ödediği aktörlerden biri haline geldi?

Jason Statham: biyografi, fotoğraf. Erken yıllar

Statham İngiltere'de doğdu. Babası bir salon şarkıcısıydı, annesi sıradan bir kıyafetçiydi. Biyografisi ve fotoğrafı bugün en prestijli yayınlar tarafından yayınlanan Jason Statham, gençliğinde oyuncunun mesleğini düşünmedi. Sporla ilgileniyordu.

Lisede, oğlan futbol oynamış ve sonradalış yapmaya başladı. Ve 12 yıldır dalış için milli takımın bir parçası olan bu alanda bu kadar başarılı oldu. Buna ek olarak, gelecekteki aktör ciddi dövüş sanatları, özellikle ju-jitsu ile meşgul oldu.

Jason Statham biyografisi

Ancak spor, Jason'ı iyi bir gelir getirmedi, bu yüzden part-time, yerli kentinin sokaklarında kozmetik ve parfüm satarak çalıştı. Bu yaşam tarzı, Statham neredeyse 30 yıl yol gösterdi.

Oyunculuk kariyerinin başlangıcı

Biyografisi hayat olaylarının ilginç bir pleksus olan Jason Statham, filmdeki tutkusu nedeniyle sadece filmin içine girdi.

90'lı yılların sonlarında, giyim firmalarıTommy Hilfiger, yeni koleksiyon için yüzüne ihtiyacı vardı. Reklam ajanı, erkeksi yüzü ve spor vücudunu bulmaya karar verdi. Doğal olarak yaptığı ilk şey, bir spor ortamında modeli bulmaktı.

Sözleşme ilk olarak Statham'ın meslektaşlarına sunuldu.İngiliz ulusal dalış ekibi. Ancak böyle bir işgalin kendileri için ciddi olmadığını düşünüyorlardı. Statham aksine, ekstra para kazanma ve dünyayı görme fırsatı ile sevindi, o da kabul etti. Jason, birçok Avrupa ülkesinde reklam kampanyasını ziyaret etti. Sosyal taraflardan birinde, sporcu Guy Ritchie'ye tanıtıldı ve kimse o zaman bilinmiyordu. Daha sonra Statham'ı militan bir yıldız yapacak olan bu yönetmenti.

"Kartlar, para, iki sandık"

Guy Ritchie ile tanışmak sadece birMutlu bir tesadüf, Jason Statham’a sinemaseverler sayesinde. Geleceğin aktörünün biyografisi, Richie'nin ilk resmi, firmanın Tommy Hilfiger'in sahibi tarafından üretildiği şekilde geliştirildi (bu marka, Jason tarafından tanıtıldı). Statham'ın "Card, Money, Two Barrels" filminde rol almasına yardımcı olan ikinci şans şansıydı.

jason statham biyografi fotoğraf Ayrıca üçüncü bir şans şansı vardı. Statham teste geldiğinde, yönetmen bir sokak satıcısı oynamasını istedi. Jason'ın ana öğesiydi. Guy Ritchie değersiz mal sattı ve sonra geri almayı da reddetti. Yönetmen Statham'ın el becerisiyle şaşırmış ve hemen maceracı Bacon'un rolü için onu doğrulamıştır.

Daha sonra, Statham yönetmen kararını şu şekilde açıkladı: Guy Ritchie'nin gerçek bir yaşam karakterine ihtiyacı vardı ve bir tiyatro okulunda sokakta ticaret yapmak iyi olmazdı.

"Büyük İkramiye"

Guy Ritchie'nin Hollywood'daki ilk resmi filminin çıkışından sonra yeni bir yıldız olan Jason Statham yanıyordu. Biyografi, aktörün kişisel hayatı artık herkese ilgi duyuyor.

Guy Ritchie, Hollywood'daki Statham'ın konumunu güçlendirdi,Bir sonraki filmi - "The Big Kush" da ana rol için onaylıyor. Daha doğrusu, ilk başta "ana parti" Brad Pitt için tasarlandı (o zamanlar Amerikan aktörü zaten bir ünlüydü). Ancak materyal filme alındığında, montaj sırasında, Statham ile daha fazla sahne resme dahil edildi ve sonunda arsa merkezinde yer aldı.

Bu harika bir başarıdır: acemi aktör olmak, Brad Pitt, Benicio del Toro ve Rade Sherbegia gibi Hollywood yıldızlarının çerçevesine girmek. Jason kapılarını Hollywood'un en ünlü yönetmenlerinin projelerine açtı.

Bir sonraki film

Guy Ritchie ile yaptığı işbirliğinden sonra, Statham kendisini Amerikan resimlerinde sıkı sıkıya kurdu.

jason statham biyografi ailesi 2001 yılında Harika bir aksiyon filmi "Mars'ın Hayaletleri" nde vuruldu. Sonra James Wong'un "Confrontation" filminde görünür. Ve zaten 2002'de, Statham sadece ünlü bir kişiye değil, aynı zamanda Hollywood'un en yüksek ücretli oyuncularından birine dönüşen bir filme de girecek. Bu, Luke Besson'un yazdığı senaryo "Carrier". Ardından, oyuncu filmin iki bölümünde rol aldı, 2015'e kadar onun yerine Ed Skrine'ın yerine geçmedi.

Jason Statham biyografi ailesi çocuk fotoğrafı Daha sonra, Statham "İtalyan Soygunu" filminde yer aldı, filmdeki ortakları Charlize Theron ve Edward Norton idi. Sonra suç komedi "The Pink Panther" ve aksiyon filmi "Adrenalin" vardı.

2019 yılında, Jason Sylvester Stallone tarafından derlenen The Expendables'ın yıldız takımına katıldı. 2019 yılında, ekranlar oyuncuya ana kötü adamı oynayacağı "Forsage-8" 'i piyasaya sürecek.

Jason Statham: biyografi, aile, çocuklar, fotoğraf

Aktörün kişisel hayatı maalesef sen isim vermeyeceksinoyunculuk kariyeri kadar başarılı. Ailesi sürekli inceleme altında olan biyografisi olan Jason Statham hala evli ve çocuksuz.

Jason'ın listesinde ilk ünlü kız arkadaşıaktris Kelly Brook. Yaklaşık yedi yıldır onunla tanıştı. Belki de Statham onunla evlenirdi, ama kız aktör Billy Zane için onu terk etti. Görüşmelerden birinde Jason, sevgilisini uzun bir süre önce geri almayı denediğini itiraf etti, ama hiçbir şey gelmedi.

Jason Statham kişisel biyografi Boşluğu yaşadıktan sonra, Jason inşa etmeye çalıştışarkıcı Sophie Monk ile ilişkisi ve ardından Victoria modeli "s Secret Rosie Huntington-Whiteley. Kelly Brook geçenlerde, Billy Zane ile yaptığı özel hayatı düzenlemek değil son o sivil evlilik beş yıl yaşamaktadır. Ancak kadın, söylentiler sürekli Statham nazvanivaet ve hatta sonraki Jason Hollywood'da bir ev aldı. Fakat aktör eski komisyon üzerinde ilerlemek için hiçbir acelesi olduğunu ve tüm sosyal etkinliklere görünmeye devam Rosie.

Jason Statham: Biyografi. Sokak satıcılarından Hollywood yıldızına giden yol 2019

Jason Statham: Biyografi. Sokak satıcılarından Hollywood yıldızına giden yol 2019

Related news

 • Milföye Sarılı Mantarlı Tavuk Tarifi
 • Semptomlar: böbrek hastalığı
 • Zeytinyağlı Dolma Videosu
 • Su üzerinde araziler
 • Pazarlama kompleksi ve satış verimliliğini artırmak için analizi

 • Jason Statham: Biyografi. Sokak satıcılarından Hollywood yıldızına giden yol 25

  Jason Statham: Biyografi. Sokak satıcılarından Hollywood yıldızına giden yol


  Jason Statham: Biyografi. Sokak satıcılarından Hollywood yıldızına giden yol 29

  Jason Statham: Biyografi. Sokak satıcılarından Hollywood yıldızına giden yol 3

  Jason Statham: Biyografi. Sokak satıcılarından Hollywood yıldızına giden yol 62

  Jason Statham: Biyografi. Sokak satıcılarından Hollywood yıldızına giden yol 58

  Jason Statham: Biyografi. Sokak satıcılarından Hollywood yıldızına giden yol 44

  Jason Statham: Biyografi. Sokak satıcılarından Hollywood yıldızına giden yol 77

  Jason Statham: Biyografi. Sokak satıcılarından Hollywood yıldızına giden yol 6

  Jason Statham: Biyografi. Sokak satıcılarından Hollywood yıldızına giden yol 94

  Jason Statham: Biyografi. Sokak satıcılarından Hollywood yıldızına giden yol 89

  Jason Statham: Biyografi. Sokak satıcılarından Hollywood yıldızına giden yol 95

  Jason Statham: Biyografi. Sokak satıcılarından Hollywood yıldızına giden yol 34

  Jason Statham: Biyografi. Sokak satıcılarından Hollywood yıldızına giden yol 38

  Jason Statham: Biyografi. Sokak satıcılarından Hollywood yıldızına giden yol 63