İyi bir rekreasyon merkezi: Novosibirsk, Dubrovino

İyi bir rekreasyon merkezi: Novosibirsk, "Dubrovino"

En popüler dinlenme merkezlerinden biriNovosibirsk Dubrovino. Bu konforlu kompleks, şehir ve bölgenin sakinlerini, ucuz, iyi donanımlı odaları ve bünyesinde bir dizi imkânı sunmaktadır.

Kompleksin genel açıklaması

Bu konuda turistleri neyin cezbettiğiküçük bir rekreasyon merkezi? Novosibirsk ("Dubrovino" oldukça uzaktır) - şehir büyük ve kalabalık. Ve elbette kendi çevresinde çok sayıda uygun temel var. "Dubrovino" turistler için popülerdir çünkü öncelikle konuklarına nispeten ucuz odalar sunmaktadır. Tatilcileri bu odaya, doğal ahşaptan inşa edilmiş, Rus sobası ile donatılmış evlerde yerleştiriyorlar.

Dubrovino rekreasyon merkezi novosibirsk

Bu binaların her biri 4-12 kişilik resepsiyon için tasarlanmıştır. Ayrıca, küçük şirketlerin yerleştirilmesi için (her biri 2-3 kişi) bir uyku kompleksi bulunmaktadır.

Aslında kompleks nehir kıyısında duruyorOb çok güzel bir yerde. Elbette, bu rekreasyon merkezi tatilcilerin ilgisini de içeriyor ve bu nedenle hoşlanıyor. Ancak Novosibirsk - Dubrovino - rotası oldukça uzun (90 km). Kentten arabayla en az 1.5 saatlik bir üsle gidin.

Oda sayısı

Esas turistlerin evlerinde kiralanan odalar diğer şeylerin yanı sıra keyif alabilirler:

 • ikiz veya tek kişilik yatak;

 • lavabolar;

 • Mini buzdolabı;

 • çaydanlıklar;

 • kızıl ötesi ısıtıcılar.

Her evin yanında ısıtmalı ve aydınlatılmış bir ahşap tuvalet var. Uyku binasında buzdolabı, su ısıtıcısı ve mikrodalga fırın genel alana yerleştirilmiştir.

Taban altyapısı

"Dubrovino" (rekreasyon merkezi, Novosibirsk) tekliflerikonukları rahat bir konaklama, tabii ki sadece odalarda değil, aynı zamanda doğrudan bölgede. Merkezin konukları, diğer şeylerin yanı sıra burada kullanabilirsiniz:

 • Rus banyosu;

 • spor sahası.

Kompleksin topraklarında ve kötü değiltam donanımlı çocuk oyun alanı. İsterseniz, konuklar atış galerisini de ziyaret edebilirler. Bu merkezde elbette açık havuz yok. Bununla birlikte, kendi topraklarında küçük bir gölet var. Araba turistleri, ücretsiz otopark için park edebilirler.

Dubrovino eğlence merkezi Novosibirsk

eğlence

Tabii ki, sadece odalarda rahat bir dinlenme vetopraklarında misafirlerine bu rekreasyon merkezi sunuyor. Novosibirsk ("Dubrovino", nehir kıyısında yer almaktadır), diğer balıkçılar gibi, birçok balıkçının yaşadığı bir şehirdir. Turistler elbette bir olta da dahil olmak üzere boş zamanlarını bu temelde organize etme fırsatına sahipler. Merkezde, diğer şeylerin yanı sıra, bir balık avcısı var. Üssün topraklarında ve yakalamak için gerekli tüm ekipmanları kiralayabilirsiniz.

Merkezin yurdunda, diğer şeylerin yanı sıra,iki ziyafet salonu var. İsterseniz doğum günü, düğün, kurumsal etkinlikler, vb kutlamaları için onları kiralayabilirsiniz. Tabanda bir karaoke odası da vardır. Ayrıca, turistler bilardo salonunu gezme ya da at binme fırsatına sahiptir.

Çocuklar için eğlence

Sakinleri en çok ziyaret edilen şehirBu rekreasyon merkezi, - Novosibirsk. "Dubrovino", daha önce de belirtildiği gibi, ondan yeterli. Ancak, elbette pek çok turist çocuklarıyla birlikte buraya geliyor. Genç konuklar için üs de birçok ek olanak sağlar. Kompleks çocukların donanımlı alanında:

 • tepeden "cheesecake" üzerine binmek;

 • şişme konumlar atlamak.

Eğlence maalesef bedava değil. Ancak, nispeten ucuzdurlar. Bazında "cheesecake" kiralamak için, saatte yaklaşık 100 ruble alıyorlar, sürmek için - saatte 1500 ruble.

dubrovino rekreasyon merkezi Novosibirsk nasıl gidilir?

Üssünde güç

"Dubrovino" (rekreasyon merkezi, Novosibirsk) yorumtatilcilerin yerel yemek odasında kahvaltı, öğle veya akşam yemeği için lezzetli yemekler sipariş edebilirsiniz aslında dahil olmak üzere, iyi hak etti. Üssün topraklarındaki yemek odası kendine ait. Bu kurumda, çoğu turiste göre çok iyi beslendi. Yemek odasının menüsü ağırlıklı olarak Rus mutfağından yemekler içermektedir. Taze ürünlerden tecrübeli bir aşçıya dayanarak yemek hazırlamak.

Diğer şeylerin yanı sıra, karmaşık "Dubrovino" turistler barbekü ya da kazan ile bir çardak kiralayabilirsiniz. Nispeten ucuz olarak böyle bir hizmet değerinde - saatte yaklaşık 350 ruble.

Turistlerin üs hakkındaki görüşleri

Tabii ki, benzer herhangi bir benzerkarmaşık, ağ merkezi "Dubrovino" hakkında farklı değerlendirmeleri vardır - hem iyi hem de değil. Birçok tatilci, hafta sonları veya tatil günleri "Dubrovino", rekreasyon merkezi için boş zaman harcamanın çok uygun olduğunu fark etti. Novosibirsk büyük ve gürültülü bir şehir. Ve tabii ki, pek çok sakinleri doğada sessizlik içinde dinlenmek isterler.

Bu tabanın avantajları şunlardır:

 • personelin iyi niyetleri;

 • odaların rahatlığı (fiyatı nispeten düşüktür);

 • yemek odasında lezzetli yemekler.

"Dubrovino" (rekreasyon merkezi, Novosibirsk) -rahat kütük sauna da dahil olmak üzere turistlerin iyi değerlendirmeleri kazanmış bir komplekstir. Bu merkezin eski misafirlerinin çoğu, burada su prosedürlerinin alınmasının aslında çok uygun olduğuna inanmaktadır.

Dubrovino rekreasyon merkezi Novosibirsk yorum

Dubrovino (rekreasyon merkezi, Novosibirsk): oraya araba ile nasıl gidilir?

Bu kompleks Moshkovsky bölgesinde yer almaktadır. Novosibirsk'ten, baz istasyonun dinlenmeye karar vermesi, turistlerin kuzeye doğru, Kızıl Cadde boyunca kuzeye taşınmaları gerekti. Ardından Mohicensky Otoyolu boyunca gitmeniz gerekiyor. Ozernyi köyünde, Kuzey baypasına dönün. Karşı taraf Oktyabrsky, Lokti köyüne doğru sola dönmelidir. O zaman doğruca Dubrovino köyüne gitmelisin.

Related news

 • Bebekler anne karnında ne öğreniyor
 • Haşhaşlı Çelenk Çörek
 • Son Trend Gelinlik Aksesuarları 2019
 • Ukraynaya parayı en kısa sürede ve en az zararla nasıl transfer edilir
 • Çok-kaba veya fırında sebze güvesi

 • İyi bir rekreasyon merkezi: Novosibirsk, Dubrovino

  İyi bir rekreasyon merkezi: Novosibirsk, Dubrovino


  İyi bir rekreasyon merkezi: Novosibirsk, Dubrovino

  İyi bir rekreasyon merkezi: Novosibirsk, Dubrovino

  İyi bir rekreasyon merkezi: Novosibirsk, Dubrovino

  İyi bir rekreasyon merkezi: Novosibirsk, Dubrovino

  İyi bir rekreasyon merkezi: Novosibirsk, Dubrovino

  İyi bir rekreasyon merkezi: Novosibirsk, Dubrovino

  İyi bir rekreasyon merkezi: Novosibirsk, Dubrovino

  İyi bir rekreasyon merkezi: Novosibirsk, Dubrovino

  İyi bir rekreasyon merkezi: Novosibirsk, Dubrovino

  İyi bir rekreasyon merkezi: Novosibirsk, Dubrovino