İtalyan savunucusu Domenico Crisitoİtalyan savunucusu Domenico Crisito


İtalyan savunucusu Domenico Crisito 82 10.02.2019, 12:43

İtalyan savunucusu Domenico Crisito

Domenico Crisito, bir İtalyan futbolcudur.Sol defans oyuncusu pozisyonunda. Ayrıca savunmanın merkezinde de oynayabilir ve daha da yükselmek için destekleyici bir orta saha oyuncusu rolünü üstlenebilir. Son beş yılda Domenico Crisito, Rusya'da "St.

Erken meslek

domenico crisito

Domenico Crisito, 30 Aralık 1986’daİtalya'nın güneyinde, ancak on üç yaşındayken bir futbolcu olmak için kuzeye ilerledi. Orada o, on sekiz döndü, 2004 yılında profesyonel bir sözleşme girdiği kulüp "Cenova" futbol akademisi katıldı. Ancak, yetişkin dizilişindeki ilk çıkışını yapmak için Krishito, sadece 16 yaşındayken 02/03 sezonundaydı. Profesyonel bir sözleşme yapıldığı anda, bir süredir oyuncuyu gözeten İtalya'nın en güçlü kulübü Juventus, 950 bin avroluk savunucunun haklarının yüzde elli kısmını satın aldı.

Juventus'ta genç İtalyanlar iddia etmediüssüne girmek - Cenova'ya dönene kadar iki yıl boyunca iki kişilik bir oyun oynamaktan keyif alıyordu, burada pratik oyunu almaya başladı. 06/07 sezonunda, Domenico Crisito, "eski bayan" ın liderliğinden etkilenenden daha fazla dört gol attığı 39 maçta oynadı. Bu nedenle Turin kulübü 2007'de Cenova'dan savunma şirketinin kalan elli yüzde yedisini yedi buçuk milyon euro karşılığında satın aldı.

Juventus'a gidiyor

Biyografisi "Juventus" Domenico Crisito'daO anda büyük bir oyuncu olmayı umuyor, dramatik olarak değişebilir. Ancak, İtalyan şampiyonu, genç sporcunun rekabet edemediği inanılmaz oyuncular tarafından oynanmıştır. Sonuç olarak, bütün sekiz maçta sahada geçiren altı ay için, bu nedenle tüm güzel çıktı "Cenova", geri dönmek istedik.

Cenova'ya dönüş

"Cenova" altı ay kira Krishito bir kez ödenirBir milyon avro, 11,5 milyon avroluk kira kontratının sonunda bir oyuncu satın alma hakkına sahip. Altı ay boyunca, Krishito, formunu kaybetmediğini ve 16 oyun oynayarak takımda mükemmel bir uyum sağladığını gösterdi.

Önümüzdeki üç sezonda Domenico anahtar olduTakımın oyuncusu, sahaya 109 kez daha devam ediyor ve beş gol atıyor. Daha sonra "Juventus" dahil olmak üzere daha büyük kulüplere dikkat etmeye başladı, ancak Krishito temelde Torino'ya dönmek istemedi. En cazip Rusya'dan bir öneriydi ve 2011 yazında on beş milyon euro karşılığında Domenico ilk defa İtalya dışına çıkmaya çıktı.

Zenit için oyun

domenico crisito biyografi

Yeni kulübü Domenico Krishito - "Zenith"Bugüne kadar performans göstermeye devam ediyor. Zaten ilk sezonunda, İtalyan 32 maçlar oynamaya ve gol attı o ciddi olduğunu gösterdi. Beş yıl içinde, defans sıkıca 152 maçta toplam oynadıktan sonra, Petersburg kulübünün kalbinde yerleşmiş ve 9 gol attı edilir. Bu sezon, 29 yaşındaki İtalyan dört gol ve iki asist verdi (o "Cenova" için 2006-2007 yıllarında bütün sezon boyunca çok gol son kez) gol, 12 maçta sahada yer aldı.

Milli takım karşılaşmaları

domenico crisito zenith

Crichito, Ağustos ayında İtalyan takımına ilk çıkışını yaptı2009 yılında İsviçre takımına karşı dost bir maçta oynadı ve o zamandan beri 22 maç vererek üç asist verdi. 2019 Dünya Kupası'nda, bir üs oyuncu olarak gitti ve üç maçı da turnuvada geçirdi. Aynı zamanda 2012 yılından Avrupa Şampiyonası'na gidecek planlanmaktadır, ama sadece Rusya'da olduğu gibi, bir şike skandalı yoktu ve Criscito suçluluk kanıtlanmış olmamasına rağmen, baş antrenör turnuvaya onu almadı. Sonuç olarak, Euro 2012 Domenico'nun oynadığı tek büyük turnuva oldu. Mart 2014'te İspanyol takımına karşı düzenlenen milli takım savunması için son maç. Ancak, Ekim 2016'da milli takımın Makedonya ile bir maç için yine bir meydan okuma aldı, ancak bankta kaldı.

İtalyan savunucusu Domenico Crisitoİtalyan savunucusu Domenico Crisito

Related news

 • Karaciğerinizde Sorun Olduğunun Görmezden Gelinmemesi Gereken 4 Belirtisi
 • Acaba Ne Olsam Mühendis
 • İştah Artırmak İçin Ne Yapmalı: İştah Artıran Besinler

 • İtalyan savunucusu Domenico Crisito 70

  İtalyan savunucusu Domenico Crisito


  İtalyan savunucusu Domenico Crisito 95

  İtalyan savunucusu Domenico Crisito 33

  İtalyan savunucusu Domenico Crisito 4

  İtalyan savunucusu Domenico Crisito 87

  İtalyan savunucusu Domenico Crisito 77

  İtalyan savunucusu Domenico Crisito 68

  İtalyan savunucusu Domenico Crisito 45