İsviçre Kantonları dinlenme için ideal koşullar sunar 2019

İsviçre Kantonları dinlenme için ideal koşullar sunar 2019

İsviçre Kantonları dinlenme için ideal koşullar sunar 55 12.02.2019, 22:23

İsviçre Kantonları dinlenme için ideal koşullar sunar

İsviçre'nin küçük olmasına rağmenAvrupa'nın merkezindeki devlet, ilginç özelliklerinden birçoğuna sahiptir. Bunlar, dört resmi devlet dilidir, dünyadaki en eski demokrasi, banka müşterilerinin gizliliği, lezzetli çikolata ve en prestijli saat markasıdır. İsviçre'de birleşik federal makamlar olmasına ve aslında bir federal devlet olmasına rağmen, ismi hâlâ Konfederasyon gibi görünüyor. Bu nedenle, İsviçre kantonlarının kapsamlı özyönetim yetkileri vardır.

Toplamda İsviçre'de 26 kanton var. Bu, devletin idari ve siyasi bölünme biriminin adıdır. Her birinin kendi kanunları, hükümeti ve kendi mahkemesi vardır. Ülkenin federal hükümeti kantonların yönetimine karışmaz ve uluslararası savunma ve ekonomik ilişkiler ile devlet savunması konularını ele alır. İsviçre kantonlarının büyüklükleri ve nüfus yoğunluğu birbirlerine hiç benzemez. Örneğin, sadece 37 metrekarelik bir alana sahip bir Basel kantonu var. kilometre ve 7105 metrekarelik kanton Graubünden ölçülüyor. yaklaşık olarak aynı sayıda insanın yaşadığı kilometre.

Sadece bir buçuk yüzyıl önce, İsviçre çoktuyoksul ülke. Yerli halkı mutluluk arayışı içinde Yeni Dünyaya gitmek zorunda kaldı. Amerika Birleşik Devletleri topraklarında İsviçre ile ilgili olan tüm coğrafi isimler, bu küçük Avrupa ülkesinden gelen göçmenlerin vatanları için özlem damgası taşır. Sonunda ülke değişti. İsviçre kantonları sakinlerine ücretli bir iş sağlayabiliyor ve İsviçre kendisi aktif bir göç politikası yürüten güçlü bir uluslararası güç haline geldi. Bugün, ülkedeki yabancı nüfus yaklaşık% 20'dir.

Bu kesinlikle inanılmaz dağ bölgesi haline geldi.Avrupa'nın en büyük turistik bölgesi. Burada, her şeyden önce, dağ kayağı sevenlerine ve güzel dağ göllerine odaklanıyor. Dinlenme olağanüstü sessizlik görkemli dağlar arasında unutulmaz bir hüküm süren İsviçre'de dinlenme. Zürih, Cenevre, Bern, Fribourg ve diğer popüler turistik kasabalardaki turlar, tüm ziyaretçilere çok fazla gösterim sunar. Eski gelenekler ve bozulmamış doğa, edelweiss ve garip kaktüs - hepsi bu olağandışı kayak ülkesinde bulunabilir.

Önemsememek için düşünülmüş ve inanılmaz derecede gelişmişmükemmel donanımlı otoyollar ve en geniş demiryolu ağı, İsviçre'nin tüm kantonları tarafından desteklenen muhteşem turist statüsünü sunuyor. Bu yıl ve inanılmaz elverişli coğrafi konumu herhangi bir saatinde İsviçre'de eşsiz bir tatil düzenlenme olasılığını ekleyin ve milli gelirin% 15'i ülkeye turist iş getiriyor anlayacaksınız.

Son derece ilginç turistik gezilerİsviçre, farklı kentlerin ünlü turistik yerlerine, antik kalelerine, Cenevre'nin en zengin müzelerine, Zürih'e, Bern'e geziler ve duvarlarının ardında pek çok şaşırtıcı sır saklıyor. Muazzam göller, görkemli dağlar ve küçük şirin köyler, turist gezisinin izlenimleri unutulmaz kılıyor. Bu güzellik sadece ülkeye otobus ile seyretmekle kalmaz. Seyahat için bir bisiklet kiralamak yaygın bir uygulamadır. Yürüyüş gezileri de yapabilirsiniz. Göl kıyı şeridi boyunca doğa kendisi özel olarak yaratılan turistik patikaları yaratmıştır. Ülkede bir kayak tatili için, ideal koşullar yaratılmıştır. Davos, Grindelwald ve Crans-Montana tatil beldeleri dünyadaki aşırı insanlar için bir Avrupa incisi olarak kabul edilir.

İsviçre Kantonları dinlenme için ideal koşullar sunar 2019

İsviçre Kantonları dinlenme için ideal koşullar sunar 2019

Related news

 • SİNEK KANADI DAĞI İĞNE OYASI YAPIMI
 • TOEFL Sınavına Nasıl Hazırlanılır
 • Kızıl Ordu Korosu Türkiyede Tarkan şarkılarını söyleyecek

 • İsviçre Kantonları dinlenme için ideal koşullar sunar 10

  İsviçre Kantonları dinlenme için ideal koşullar sunar


  İsviçre Kantonları dinlenme için ideal koşullar sunar 33

  İsviçre Kantonları dinlenme için ideal koşullar sunar 55

  İsviçre Kantonları dinlenme için ideal koşullar sunar 93

  İsviçre Kantonları dinlenme için ideal koşullar sunar 47

  İsviçre Kantonları dinlenme için ideal koşullar sunar 53

  İsviçre Kantonları dinlenme için ideal koşullar sunar 51

  İsviçre Kantonları dinlenme için ideal koşullar sunar 7